Şimdi Ara

Kulaklık takılı olmadığı halde takılı görünüyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
74.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugun dağ yürüyüşü esnasında yağmur bastırdığı için telefonu herzaman yaptığım gibi poşete sarıp çantaya koydum ancak nasıl olduysa torba su almış telefonu çantadan çıkardığımda hafif sersemlemişti bataryasını falan çıkardım bataryanın altına kadar kaçmış su hemen kuruladım pili ayırdım açık havada biraz bekledi.

Daha sonra telefon normale döndü ancak kulaklık takılı olmadığı halde takılı görünüyordu dolayısı ile konuşma yapamıyordum. Diğer herşey normal yolda fabrika ayarlarında döndüm gene düzelmedi. Şuan kulaklıkla konuşma yapabiliyorum. Problem ne olabilir sizce ? Yüksek ihrimal ile garanti dışı olur servise versem kaç lira tutar ?

S4 Mini kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fırtınam.. -- 9 Kasım 2014; 20:37:44 >

• kulaklık girişini saç kurutma makinesiyle kurut hocam. sorun gececektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pars_54

kulaklık girişini saç kurutma makinesiyle kurut hocam. sorun gececektir

Devreler yanmazmı hocam ? Abimin bir önceki akıllı telefonu suya düşmüştü saç kurutma makinası ile kurutunca daha beter olmuştu.
  • Pirincin icine gomun. Abimin lg p350de islanmisti. Gecti sonra kendiliginde. İllaki gececektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xhenderon

Pirincin icine gomun. Abimin lg p350de islanmisti. Gecti sonra kendiliginde. İllaki gececektir.

Deneyelim hocam. Oda olmazsa servis yolu goruncek.
  • gecen sene aynı olay basıma geldı, ben oyle cozdum. Derveler yanar mı orasını bılmem tabı

• Su giren yeri güneşte beklet bende öyle çözmüştüm
  • Kurutmaya gerek kalmadı arkadaşlar. Sabah kalktığımda düzelmişti sorun.
  • Saç kurutma makinası işe yaradı bataryayi çıkart biraz saç kurutma makinası birazda peçete yetiyor :)

• Merhaba
    Tabletim kulaklık takılı gösteriyor. kulaklık girişini söktürdük ama hala kulaklık takılı gösteriyor. bunu kaybetmek için ne yapabilirim? Veya bunun için bir program varmı? Tablet markası (exper r10s)

• MERHABA
    Tabletim kulaklık takılı olmadığı halde takılı gösteriyor. kulaklık girişini söktürdük ama hala takılı gösteriyor. Bunu nasıl çözerim? Veya programı varmı? Tablet markası (exper r10s)

• Arkadaslar 3 gun once lg g4 cep telefonumu saganak yagmurlu bir havada yere dusurdum ekrabi kirildi hemen o gun yaptirdim jasa komple degisti ve dunde gece farkettim bir kerw kulaklik takiliolmadigi halde kullakliksimgesi vardi kulakligi cikarip taktim sorun duzeldi ama bugun tekrar basima geldi ve duzelmiyor sizce sorun su kacmasi mi telefonda baska hicbir sorun sikinti yok

• up
  • İçine girebilecek ince bir şeyin ucuna içindeki tozu ve suyu alacak şekilde peçete tarzı bir şey sarın ve temizleyin düzelecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.