DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Garmin & Baytekin
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.386
Cevap
29
Favori
144.403
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      710 Mesaj
      12 Nisan 2017 22:37:43

Ne kaldı geriye zaten.Haritada salaklıklar ve yanlışlar varsa,nesi güzel? Navigasyon demek,harita demek zaten.

Navigasyonda her hata affedilir,ama haritadaki bir hata asla.ona güvenerek yola çıkıyorsun düşün bir.

esin34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      134 Mesaj
      13 Nisan 2017 12:43:01

Motosikletimde Garmin Zumo kullanıyorum. Defelarca çıktığım Avrupa gezilerimde 1 kere bile beni üzmedi. Sıkıntı Türkiye haritasıyla ilgili. Daha önceleri Başarsoft'un haritalarını kullanıyorlardı artık Navteq (Here) haritaları kullanılıyor. Haritanın sıkı bir şekilde elden geçirilmesi gerek.

serden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      13 Nisan 2017 15:30:08
      Dün Aliağa'dan Karabağlar Bozyaka ssk'ya giderken saç baş yoldurdu resmen.. Beni hem uzun bir rotaya yönlendirdi hem de son varış noktamda hastane yoktu.. sorduğum yerde çocuk "ağbi sen çok ters gelmişsin, arabam hararet yaptı yoksa peşime takar götürürdüm seni" dedi :)) sora sora buldum hastaneyi.. tüm dönüşleri kaçırttı bana..şöyle ki; bana sola dön diyor ama sola dönmem için çok geriden sağ cebe girmem gerektiğini uyar(a)mıyor.. 45 dakika deli dana gibi dolandım.. walla ben bu işten bişey anlamadım..??

• Onbaşı
      15 Mesaj
      13 Nisan 2017 22:40:11

İstanbul'daki ve Türkiye'deki haritalarda Evet büyük bir sıkıntı var bu sıkıntıya yetkili kuruma iletiyoruz ama düzeleceği söyleniyor Aslına bakarsan makine ve mantığı güzel Bazen beni şaşırtıyor hesaplamada bazı hataların olduğunu da düşünüyorum Tek sorun haritalarda değil Garmin Türkiye'yi ciddiye almıyor buna inanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      hvarol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      15 Mesaj
      17 Nisan 2017 21:02:49

her gün bunun gibi şeyler... map_4 olması gereken..

hvarol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      9 Mesaj
      20 Nisan 2017 20:21:25

Bu tarz hatalar her araç içi navigasyon cihazında var. Bendeki next cihazda da bir dönem şehirlerarası yollarda hep yan yola sokup tekrar duble yola girmemi söylüyordu. Güncellemeler geldikçe daha sonradan düzeldi ama epey bi dönem o şekilde kullanmıştım

esin34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4871 Mesaj
      24 Nisan 2017 09:55:34
      Amerika'dan alınmış 2797LMT cihaz Avrupa ve Türkiye haritası yüklü herşey çalışıyor ama smartphone link ile trafik yoğunluğu bilgileri alındığı halde cihazda trafik bilgisini göstermiyor bu hizmet bulunduğunuz bölgede kullanılamamaktadır mesajı çıkıyor... Bunun için yapılabilecek birşey var mı?

ASUS Z9PE-D8 WS ; 2 Adet Xeon E5-2689 ; 64 Gb Samsung Ram ; Xtreem 480 Gb SSD ; Zotac GTX690 ; Creative X-FI Titanium Fatal1ty Pro ; Xilence 1200W Psu
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.