Şimdi Ara

Garmin & Baytekin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.473
Cevap
28
Favori
168.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 320
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 18 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 28
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DD252Admin (363 mesaj) agtr (86 mesaj) kusey01 (22 mesaj) programmer_onur (20 mesaj) esin34 (18 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (439 mesaj) Mobil (167 mesaj) Tablet (31 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    137 Mesaj

benim cihaz da pc gormuyor neden olabilir acaba 2 pc denedim 2 side gormuyor bu sorunu nasil cozebilirim
    |
    |
    alimefe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kablo değiştirerek dener misiniz.
    |
    |
    Muratvw38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    teo16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Garmin FR645M modelli akıllı saatimin spordan sonra saatimi düzeltirken kasasının çatladığını farkettim ve kordon bağlantı piminin oturduğu kasadaki çıkıntı koptu.
    Baytekine gönderdim ve teknik servise sorunu söylememe rağmen bana size geri dönüş yapacağız dediler ve hiçbirşey yapmadan ve beni geri arayıp bilgilendirmeden saati geri gönderdiler. Yaptigim araştırmada yabancı forumlarda bu sorunun kronik bir sorun olduğu diğer kullanıcıların da bir süre sonra aynı problemi yaşattığıni gördüm.
    Ama burada bana yapılan resmen terbiyesizlik. Güvenilir, kalitesini belli etmiş bir saat alıyoruz ve geri dönüşe bakarmısınız ! Baytekin kadar laubali bir firma görmedim. Kendinize çeki-düzen verin. Bu durmu da amerika garmine yazdım.

|
    |

• Binbaşı
    1692 Mesaj
    Yurtdışından alınan Garmin araç navigasyon cihazlarına Türkiye haritası yükleyebiliyor muyuz?

Başarsoft Haritası (Navcity) kullanan Garmin cihazlar için yeni harita yayındadır arkadaşlar. Bilginize...

Harita versiyonu: Başarsoft 2020T1

Tarih Etiketi: Kasım 2020

Baytekin.com.tr veya Garmin.com.tr adreslerinden indirebilirsiniz. Keyifli sürüşler.

Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    DD252Admin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    53 Mesaj

Çok teşekkür ederim....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

2 defa şikayetvar sitesine yazdım şikayet ettim. 10-15 kere twitter dan hem başarsoft hemde garmin Türkiye ve ABD sitesine tweet attım sonunda güncellediler. garmin navigasyon olarak güzel ancak harita olarak kesinlikle kötü bir firma. güncelleme yapıncaya kadar 1 yıl geçiyor.

|
    |

2020 T2 harita güncellemesi gelmiştir. bilgisayara indirin rar dan çıkartın product_image klasörünün içindeki her 2 img dosyasını kopyalayıp usb ile pc'ye bağladığınız garmin navigasyondaki map klasörünün içine atın. hepsi bu... 2019 harita güle güle kullanın.. haritalar ücretsizdir...

https://www.baytekin.com.tr/harita-guncelleme

|
    |

yükleniyor ben yükledim sadece harita poi dosyalarını indirip kopyala yapıştır yapman yeterli

|
    |
    S3thdrift kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Garmin Nüvi 3590 LMT sahibiyim, ancak son birkaç gündür aşırı sık şekilde uydu alışı kayboluyor, sinyal alamıyor cihaz. Bazen geliyor anlık olarak ama kalıcı olmuyor. Önceki haftalarda bu denli bir sorun yoktu. Cihaza herhangi bir güncelleme veya değişiklik yapmadım, zaten hep arabada duruyor.

Uydu sistemleri standartlarına ilişkin cihaza yönelik bir uyumsuzluk veya sıkıntı mı var, durum nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Kasım 2020; 14:38:0 >
    |
    |
    Bahsedilenler: DD252Admin, Garmin&İriver
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
SEO
kripto para haberleri
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.