Şimdi Ara

Garmin Akıllı Saat (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
40
Favori
95.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Firstbeat, bağımsız bir firma ya da laboratuvar da denenebilir. Saatteki HRV, stres takibi, body meter, aerobik anaerobik değerlendirmeleri vs. sunan teknoloıjiyi üreten şirket.
  • anzolot kullanıcısına yanıt
    Bu uygulamalar Garmin Connect'te bildirim gösterimi için seçili mi? Seçili değilse görünmez, uygulama içinden seçim yapın. Saatte bununla ilgili pek ayar yok.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Haritadaki animasyon neden tek yönlü hareket gösteriyor Hocam başladığınız noktaya geri dönmediniz mi? Yoksa zaten tüm koşuları öyle mi gösterir. Kusura bakmayın benim için çok yeni mevzular 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 23 Ekim 2019; 11:51:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Bu uygulamalar Garmin Connect'te bildirim gösterimi için seçili mi? Seçili değilse görünmez, uygulama içinden seçim yapın. Saatte bununla ilgili pek ayar yok.
    Evet Garmin Connect Ayarlar/Akıllı Bildirimler de her şeyi açtım, ayrıca Ayarlar/Uygulama İzinleri altında SMS, Kişiler vs. gibi bölümler de açık. Saatin güncellemesi de gelmişti, onuda yaptığım halde hiç bir değişiklik yok işi gücü bıraktım bütün mesaimi buna harcar oldum
  • Bu arada Forerunner 245 için en azından koruyucu cam almak istiyorum, istanbulda gidip elden alabileceğim bir yer var mıdır?

• Galiba yakında Fr245 e "pacepro" özelliği gelecekmiş. Fr645 e gelmeyecekmiş. Reddit te okuduğuma göre.

https://www.garmin.com/en-US/performance-data/wearable-maps/pacepro-feature/
    https://www.reddit.com/r/Garmin/comments/cztndr/vivoactive_4_and_4s_on_amazon_releasing_sept_5_350/ez5lhfa?utm_medium=android_app&utm_source=share

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 23 Ekim 2019; 12:17:49 >

• @FlighTAiR @sis651 yardımlarınız için teşekkür ederim, sorunu düzelttim. Bence çok saçma ama telefondaki sistem ayarlarından Connect uygulamasının "Depolama Alanı" kısmını açınca düzeldi.

Garmin Akıllı Saat
    Hocam bu arayüz çok hoşmuş ismi ne acaba ben de bi denemek istedim.

• anzolot kullanıcısına yanıt
    Düzeldiğine sevindim. Evet aynen öyle saçma bir ayarı düzeltmiştim ben de :)
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Aktivitenin sonuna doğru bir çentik var, o çentikte düştüm. Sonra devam etmeye çalıştım ama ayak izin vermedi. Dönüşü yürüyerek yaptığım için, o ayrı bir aktivite. https://connect.garmin.com/modern/activity/4154222936
    Hatırlamıyorum şuan. Bulursam yazarım.
    Sizinde belirttiğiniz gibi çevirileri merak ediyorum video olmasada en azından 3-4 resim çekebilmeniz mümkünmü acaba ?
    Aman Hocam çok geçmiş olsun 😉 koşucaz derken de sakatlamayalım.

Hocam geçmiş olsun.

Sizde hangi saat var acaba?
  • İhsanYıldız İ kullanıcısına yanıt
    Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

Garmin Akıllı Saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 24 Ekim 2019; 6:1:12 >

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Garmin Fenix 6X Pro ve Fenix 5X.
    Hocam böyle şeyler bazen olabiliyor. Bisiklet sürerken düşmekten korkarım mesela. Yarışlarda bundan dolayı ana grupla gitmek istemediğimden geri kalırdım. Koşu daha güvenli gibi geliyor ama yeterince dikkat etmediğinde onda da sıkıntılar yaşayabiliyorsun.
    Aslında bu tür şeyler sporun doğasında var. Yani on kez koşunca sakatlık çıkma riski az ama 100 kez koşunca bunun birinde bir sorun olma riski oluyor. Mesele mümkün olduğunca ucuz ve sıkıntısız atlatmakta. Kros koşusu türü bozuk zeminde koşular, ayakları değişken zemine alıştırıyor ki, vücut tepkilerini daha iyi verebiliyor. Bugüne kadar ağaç dalına sürtme, tele takılma vs. kayda değmez şeyler hariç bir şey yaşamamıştım ama bu da benim için bir ilk oldu. Tabi benim düşüşüm çok ani oldu, anlamadım bile, yerde sürükleniyordum.

Ne kadar güzel detaylı veriler bunlar ya. Tam bana göre gerçekten 😀 siz şimdi bunları paylaşınca insanın yemeden içmeden kesilip buna yatırım yapası geliyor. Gerçi ben yeni Forerunner 245 e bile henüz tam alışamadım ama simdi diyorum vakti zamanında apple watch 3 filan almıştım tamamen boş bir harcamaymış benim gibi veri delisi istatistik delisi bir adam için 😃güle güle kullanın aman nazar olmasın. Maşallah diyelim.

Peki neden Fr 945 kullanmıyorsunuz? Fenix lere göre daha hafif ve aynı özellikler olmuyor mu? Yoksa fenix ler günlük kullanıma daha uygun diye mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 24 Ekim 2019; 7:35:51 >
    Geçmiş olsun Hocam bisiklet kazası gerçekten kötü olabiliyor isten güçten alı koyan kırıklar vs. Allah korusun. Koşuyu da onun için sormuştum aslında uygun bir kaç kapalı açık stadyum/spor salonu filan bulup oralarda mı yapsam diyorum.ama çoğuna komik geliyordur tabi bu düşüncem 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 24 Ekim 2019; 7:40:16 >
    Aslında düşündüğüm model Fenix 6X Pro Solar idi ama stoklarda yok ve stok sıkıntısı çekecek bir ürün anladığım kadarıyla. Öyle olunca normal Pro modeli tercih ettim. 945 de aynı vazifeyi görür ama Fenix'e alışan kolay kolay bırakmaz.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.