Şimdi Ara

Garmin Akıllı Saat (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
40
Favori
95.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bu tip alışverişi aliexpress'ten yapıyorum. Türkiye'de bulmak kolay değil ne yazık ki. Bir kaç ay beklemek gerekebiliyor gelmesi sadece. Ona da yapacak bir şey yok.
  • FlighTAiR kullanıcısına yanıt
    Allahtan bandım var o zaman masraf etmicez tekrar, teşekkürler. Koruma filmi için ne yapayım hocam. ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Anladım, saolun. Yerlinsitelerde ipg diye bi marka da cam satılıyor ona ben bi bakayım o zaman, bilaharede nasipse film bakarım oradan.

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Bant Garmin mi hocam?
    Yok maalesef, topeak pano bike diye bi şey. Bisiklet sürerken kullanmak için almıştım. Ama strava ile senkron çalışabiliyordu.

Yaklasik 2 haftadir fr245 kullaniyorum. Fitness’da VAe goreciddi bir eksigi yok. (Animasyon eksigi bence eksik degil, eglence). Barometreye gelince, o basamaklar icin ise yaramiyor, rahatca soyleyebilirim. VS4 kullanmistim, ayni barometreye sahip, basamaklar tamamen palavraydi. Her aktiviteden once barometre-altimerre kalibrasyonu yaparsan belki daha iyi netice alinabilir. Ama bence benim icin barometre buyuk eksik degil. Firstbeat verileri fr 245’de cok daha zengin. Touch screen olmamasi da avantaj. Ben kararimdan memnunum. Gule gule kullanin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Ben de şimdilik kendime gore doğru yönde bi seçim yaptığımı düşünüyorum. Solunum sayısı, termometre vs var güzel şeyler ama gerçekten bunlar beni VA4 e ikna edemedi. Biraz daha akilli saat tarafından gelenleri yakalamak için VA serisi bariz. Barometre konusunda da çok haklısınız. Apple watc 3 kullandım 6 ay civarı sonra iphone bozulunca android geçtim.ve o saate de veda etmek zorunda kaldım. AW3 kat sayıyordu ama tamamen kendine göre bi mekaniği var anlamıyordum orada gösterilen rakamla benim çıktığım kat çok alakasızdi her seferinde.

• Bugün karaköy baytekin e uğrayım dedim ama yetişemedim kapanmıştı. Belki bi aksesuar vs bakardım. Belki başka zaman artık.

O zaman running dynamics'i göremezsin. Running dynamics'i destekleyen Garmin nabız bandı gerekiyor ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlighTAiR -- 25 Ekim 2019; 20:25:58 >
    Merhaba. Ben de 6x pro için ipg ekran aldım. Suyla ıslatarak takılıyor. Ekrana taktıktan sonra biraz puslu gibi görünüm oldu. Normalde ekran daha canlı.Ama yine de iyiki takmışım diyorum. Çünkü kapı koluna vurduğum için ekran boydan boya çizildi. Sadece koruyucu da çizik kaldı.

Hımm. Teşekkürler. O zaman bi masraf daha bekliyor bizi.

Bu arada kadıköy yazıcıoğlu pasajından uyduruk camlardan buldum 42 saatler için, uyguladım. İnşallah zarar vermez ekrana. Garmin Akıllı Saat Garmin Akıllı Saat Garmin Akıllı Saat

• ironeagle129 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler ben korumasız saati kullanamıyordum istemeyerek de olsa kutusuna kaldırmıştım dün 😊 bugün gittim yukarıdaki mesajda paylastigin gibi uyguladım ıslatmadan sadece sildim direkt uyguladım alttaki adhesiv sıvı hafifçe yayıldı, o kadar.

IPG de istedim eskişehir den kargoya verdi firma o da yolda elimin altında dursun artık o da. Reddit de bizim gibilere OCD diyorlar 😀 ama olsun desinler. Siz de ne güzel ise yaramış mesela. Ben apple watch 3 te de takmıştım.

• sis651 kullanıcısına yanıt
    İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.
  • Aradığım olmazsa olmaz özellikler

İçerisine müzik yüklenebilmeli
    Ekg özelliği olmalı
    Uyku takibi olmalı
    Paypal ödeme - Ülkemizde kullanışlı mı ?

İphone ile uyumlu olursa süper olur. Çağrı reddetme / bildirimler

Model öneriniz nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunag -- 26 Ekim 2019; 15:2:41 >
  • tunag kullanıcısına yanıt
    Garminin hicbir saatinde ekg yok.

• oan kullanıcısına yanıt
    Ekg dan vazgeçeyim o zaman
    Bu durumda ne önerirsiniz

Vivoactive 4

Vivoactive4, forerunner 245M

Paypal Türkiye'de kullanılamıyor zaten. Garmin'in ödeme sistemi var ama Türkiye'de henüz hiçbir bankada aktif değil ve konu ile ilgili bir çalışma olduğunu da pek sanmıyorum.

iPhone ile uyumluluk bildirim gösterimi olarak var. Ancak Apple'ın kendi platformunu kayırmak istemesinden dolayı bildirimleri cevaplamak vs. mümkün değil diye biliyorum. Bildirim cevaplama Android telefonlarda destekleniyor.
  • Bugün garmin connect iq üzerinden yukledigim.bir saat yüzünü kullanıyordum. Bir ara baktım ki saat üzerindeki ikonlar simgelerin bir kısmında üst üste binmeler oldu.

Sizde hiç böyle bir şey olmuş muydu acaba. Ekranı da hiç bir yere vurmadım çarpmadım, saati düşürmedim. Yazılımsal bi hata gibi geldi bana.

Farklı bir saat yüzüne geçince sorun düzeldi. Normal mıdır sizce?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.