Şimdi Ara

Garantisi devam eden araç aldım sel hasarı olup olmağını nasıl anlarım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
31
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Paspası kaldırınca altında görünür derler sel hasarı varsa.
  • Erdnes E kullanıcısına yanıt
    kapı döşemesini sök oradan anlarsın
  • Sel hasarı üzerine ne çok konuşmuşsunuz. Olay tamamen kafada kurma, hayal ürünü. Tarcanlardan full paket al incelesinler sağını solunu
  • Konu sahibi şizofreni sanırım

40 binde garantili araba almış arabada bir sıkıntı yok ama sürekli sel hasarlı mı diye düşünüyor aracına binemiyor galiba

İyi bir psikolog varsa telini yazın bari gitsin tedavi olsun

• Erdnes E kullanıcısına yanıt
    Araç tarcanlara girdiyse zaten motor mekanik airbagde bakılmıştır. Tek paket full paket onların ki elindeki rapora her şeyi yazarlar. Sana da uzun uzun anlatmış olmaları gerekiyor bir sorun problem varsa. Yoksa zaten sorun yoktur. Ek olarak bence 2.el araç almayın satın arabanızı bayiden 0 çıkartın böyle yaşanmaz üzgünüm…
  • Sel hasarı dediğin elektrik aksama zarar verir. Nereden anlaşılabilir derseniz. Görünmeyen yerlere bakmak lazım. Döşeme altları (kapı gibi) Yada havalandırma sistemi içinde çamur vesaire var mı gibi.
  • kafada kurmak yerine almasaydınız keşki

• Bence arabadan önce siz bir kendiniz psikoloğa görünün.Ben kendime pimpirikli diyordum benden 5 kat fazla pimpirikli olanlar varmış.Ortada fol yok yumurta yok kendi kafasından rüyasından mı görmüş neyse bir sel hasarı tutturmuş.Bazı insanlar gerçekten mağdur olmak için kaşınıyor.İlle tarcanlara gideyim.Cümle alemi şaşırtacak bir hata bulsunlar.Sonra da mahkeme mahkeme sürüneyim derdindeler.Yahu kardeşim bu hayatta insanlar kanser oluyorlar,akıl sağlığını kaybediyorlar,pat diye kalpten gidiyorlar.Şu dert ettiğiniz şeye bakın.

• örnek 2023 model sel hasarlı araç

TARCANLAR TUNİNG EKSPERTİZ KOCAELİyoutube
    HATASIZ BOYASIZ 2023 MODEL ARAÇ SEL HASARLI ÇIKTI. KUSURU BULAN . TARCANLAR KONYA ŞUBESİ
    https://www.youtube.com/watch?v=ZRwxuHaCaMM
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.