Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gecen ay bana ayin 13unde gelmisti, arkadasima ayin ilk haftasinda gelmisti, bu ay ikimizede daha gelmedi.
  • Mr. Management kullanıcısına yanıt
    Banada gelmedi sikayet kayitinada sonuc alamadim sikayetvara yazacagim olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    Bana gelen. Dolduğunu hiç sanmıyorum geçen ay 29unda harcama yaptığım halde dolmamıştı. Anlaşılan bu kampanya çöp oldu iade felan vermez bunlar.

Eğlence Paketi’nde 20TL indirim kampanyamız ilk 1500 kişi için geçerli olup, ilk 1500 kişi içerisinde yer almadığınız için talebinize olumlu yanıt verememekteyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Bana gelen. Dolduğunu hiç sanmıyorum geçen ay 29unda harcama yaptığım halde dolmamıştı. Anlaşılan bu kampanya çöp oldu iade felan vermez bunlar.

Eğlence Paketi’nde 20TL indirim kampanyamız ilk 1500 kişi için geçerli olup, ilk 1500 kişi içerisinde yer almadığınız için talebinize olumlu yanıt verememekteyiz.

1 Kasım'da yapılan işlem için aynı maili gönderdiler. Böyle çirkefleşeceklerse niye kampanya yaparlar anlamıyorum.
  • Emmmreee kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar üzerinden yazsak mı acaba

• Mr. Management kullanıcısına yanıt
    Bir hafta daha bekleyip yazacağım ben Ekşi, Uludağ, Şikayetvar'a. Hakem heyetine taşısak bir şey yapamazlar sanırım çünkü 1500 sınırının dolmadığını kanıtlamanın yolu yok sanırım.
  • 24 kasımda steam alışverişime iade gelmedi. Dün arayıp sordum dolsa bizim haberimiz olurdu dolmadı dedi müşteri temsilcisi yatar heralde.
  • game07 G kullanıcısına yanıt
    Mailde 28 Kasım için kota doldu dedi. Ayın başında alan arkadaşa doldu demişler iadenin üstüne yatıyorlar bence. Geçen ay da 29 unda yaptığım harcamaya iade gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Mailde 28 Kasım için kota doldu dedi. Ayın başında alan arkadaşa doldu demişler iadenin üstüne yatıyorlar bence. Geçen ay da 29 unda yaptığım harcamaya iade gelmişti.

Valla bu ay yatmama gibi bi durumu olamaz şuan alışverişi yapabilirsiniz dolmadı dedi. Kayıtları dinletirim gerekirse yine de alırım iadeyi. Geçen ay ilk 28inde mi dolmuş yoksa ondan önce mi dolmuştu? Ona göre dolmadı diye bilgi alan varsa arayıp sorayım. Gerçi mail attım ama pek bir işe yaramadı:

quote:

GarantiOne dan Eğlence Paketinde 20TL indirim kampanyamız, ilk 1500 kişi geçerli olup, katılımınızın ilk 1500 kişi içinde olmadığı tespit edilmiştir.

Saygılarımızla,

• Restaurant harcamasına pizza alımları dahilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

1 Kasım 02:00'da yaptığım Steam harcaması ilk 1500 kişi dolduğu için(?) yatmayacakmış. Bunlar dalga geçiyor sanırım.

@game07 Hocam bahsettiğim olay bu. Geçen ay ayın 1'inde yapılan alışverişe kota doldu diyorlarsa demekki kota felan yok hayali bir kampanya var ortada. İade felan gelmez bunlardan artık.
  • Kampanya fotoğrafında bile pizza var :) yalnız alışverişten önce kampanyaya katılın uygulama üzerinden. Ondan sonra pizza kebap döner farketmez.

@Mr. Management Hocam öyle saçma şey mi olur yahu kaç abonesi var ki bu garantione ın ilk gün dolacak. Alenen yalan söylüyorlar belli ki bekleyin arayıp editleyeceğim.

Edit: Müşteri temsilcisi yalan söylemiş şu an aradığıma göre. Yok bilgisini göremiyorum falan filan dedi. Ulan kampanyayı yapma o zaman madem iade etmeyeceksin. Neyse kayıt açtı yarın tekrar bilmem ne. Bakalım muhtemelen doldu diyecekler tekrar bilgilendiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi game07 -- 14 Aralık 2016; 20:19:39 >
  • game07 G kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde harcama yapmadan önce kampanyanın aktif olduğunu uygulamanin harcama yapmam halinde katılabileceğimi söylediğine dair sert bir mesaj gönderdim. Bakalım ne olacak. Kampanya bittiyse kaldıracaksın kardeşim resmen dalga geçiyorlar.

• 11 kasımda 20 tl steam kodu almıştım eğlence iadesi hala yatmadı. Dolmadığına da emindim harcama yaparken.
  • Eğlence iadesi yatmış arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

Bir hafta daha bekleyip yazacağım ben Ekşi, Uludağ, Şikayetvar'a. Hakem heyetine taşısak bir şey yapamazlar sanırım çünkü 1500 sınırının dolmadığını kanıtlamanın yolu yok sanırım.

Benim içerde 2 aylık steam ve 1 aylık migros indirimlerim yatıyor. Ben de 3-4 defa kayıt oluşturdum, Cuma'ya kadar yatar dediler, ben de "Yatmazsa ekşi'ye, şikayet sitelerine yazarım" dedim. Önceden de içerde 1 ay kaldığı oluyordu ama sonraki ay toplu indirim oluyordu, son dönemde sallamıyorlar.
  • Emmmreee kullanıcısına yanıt
    Benim igaranti kredi kartım 4 ekim tarihinde elime ulaştı, eylül kampanyasının son günüydü. Telefon edip katılım kotası doldu mu diye sordum, henüz dolmamış dediler.

4 Ekim işlemleri ile eylül, 5 ekim işlemleri ile ekim kampanyasına katıldım ve tüm iadeler yattı.

Tarihlerden eminseniz sorun yok.

• greentooth kullanıcısına yanıt
    Eminim hocam. Harcama Steam harcaması olduğu için böyle oluyor diye düşünüyorum. Ama mesele hata olup geç yatması falan değil, kampanyanın ilk gününde harcama yapılmasına rağmen utanmadan alelade 1500 sınıra ulaşıldı denmesi. Açık açık yalan söylemek bu. Bunlara inat kartımı kapatmayacağım ama kampanya hariç hiçbir harcama da yapmayacağım.
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Ben hayatımda böyle sallamamazlık görmedim zaten. Yalancılıktan başka bir şey değil.
  • garanti one a girebilen var mı. böyle bir sayfa görünüyor bomboş

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.