Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
181
Favori
227.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvurdum ben de yakında ulaştırılacaktır dedi bakalım.
  • Eğlence paketi geçen ay 7sinde yatmıştı bu ay çok gecikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Beyler steam'den 20 lira alışverişim için 15 lira bonus geldi o niye?

Aynı olayla karşılaştım konuyla ilgili talep oluşturdum. Müşteri hizmetleri de pek bilgili değil ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Igaranti diye bir olay yok ki normal kartla kampanyalar geçerli artık kart bazlı değil de müşteri bazlı kampanyalar oluyor

• muticin M kullanıcısına yanıt
    Bonus genç 15 tl bonus kampanysından bonus geliyor. Ek olrak 20 TL de iade olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCetintas

Eğlence paketi geçen ay 7sinde yatmıştı bu ay çok gecikti

geçen ay da yatmamıştı, 2 defa kayıt oluşturdum, bu ay da daha yatmadı, bunlar igaranti karta, bonus karta da migros yatmadı. şimdiden 60 tl iadeleri var bana.
  • Geçen ay garanti paracard kartimla sinema kampanyasına katıldım. Daha iade gelmedi. Var mı iadesi yatan?

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bonus genç kullanıyorum geçen ay bomus da iade de yattı aynı anda.

• Eğlence iadeleri henüz yatmadı dimi?nerde o eski igaranti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 11 Aralık 2016; 22:18:44 >
  • arkadaşlar 3 aralıkta restoran harcamasi yaptım her ay sms gelirdi bu ay gelmedi dolmuş mudur acaba

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    Bende hala bekliyorum. Geçen ay ayın sonunda yatmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selamlar,
    ben sanalmarketten alışveriş yaptım. ürünlerden birini kafalarına göre değiştirip 100 tl lik işlemi 99 tl olarak çekmişler. bu nedenle 20 tl iade olmayacak. bu durumda ne yapmak gerekir? migros müşteri hizmetlerini arasam çare bulabilir miyim? var mı yol gösterebilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurbagaspor -- 11 Aralık 2016; 23:22:20 >
  • Eğlence paketi androiddeki uygulama içi satın almalarda iade veriyor mu? Yani direkt uygulama satın alma değil de bazı uygulamaların aylık yada paket ücretleri oluyor onları ödediğimizde de iade geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 12 Aralık 2016; 0:5:35 >
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    evet iade gelir
  • yilmazibrahim Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, depolama alanı verenler uygulama içi aylık ücret veriliyor, onlara iade vermesi çok iyi bir durum kendi adıma
  • az önce sms geldi, 12/01/2017 de igaranti kartım kapanacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

az önce sms geldi, 12/01/2017 de igaranti kartım kapanacakmış

Bana da geldi. Ne yapmak lazım şimdi. Normal paracard da var ama
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Dalga mı geçiyor bunlar öne kullanabileceksiniz diye mesaj attılar şimdi de kapanacak diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

Bana da geldi. Ne yapmak lazım şimdi. Normal paracard da var ama

Şimdi 4440333 ü aradım, "ee zamanında 'siz değerli müşterimizi kaybetmek istemiyoruz, GarantiOne'lı olarak kalacaksınız' demediniz mi " dedim, "şirket politika değiştirdi, ocakta bizimle diiilsiniz" dedi...

EDIT: aynı zamanda garantione dışı kalacakmışız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 12 Aralık 2016; 18:20:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bana da aynı mesaj geldi. Tamam, kapanırsa kapansın nasıl olsa paracard debit ile de kampanyalara katılabiliyoruz artık. Aslında şu anki tek sorun igaranti kart kapandıktan sonra garantione uygulamasını kullanabilecek miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.