Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
181
Favori
227.392
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İGaranti platformu GarantiOne olarak isim değiştirmiştir. Uygulama 18-25 yaş arası kullanıcıları hedeflemekle birlikte mevcut İGaranti kullanıcılarının da kampanyalardan faydalanmaya devam edecekleri bildirilmiştir, son tarih verilmemiştir (6.10.2016).

GÜNCEL KAMPANYALAR -Ağustos 2017

1-Eğlence Paketi alt limitsiz 15 TL iade

1-30 Ağustos arası Game Sultan, Apple Music, Netflix, Digiturk Play, AppStore, Google Play, iTunes, Steam ve Facebook platformlarından yapacağın harcamaların 15 TL'si GarantiOne'dan!

Fırsat müşteri bazındadır ve her müşteri fırsattan her ay 1 kere faydalanabilir. Bu platformlardan yapacağınız harcamalarda, her ay toplam 15TL’ye kadar indirim kazanırsınız. Harcama toplamınız 15TL ve üzerindeyse 15TL, altında ise harcama yaptığınız tutar kadar indirim kazanırsınız. 2500 kişi ile sınırlı
    Garanti Bankası fırsat koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2-30 TL ve üzeri restoran harcamalarında, 10 TL indirim

1-30 Ağustos arası. Fırsat müşteri bazındadır ve her müşteri fırsattan en fazla 10 TL indirim kazanabilir, 1 defa faydalanabilir.

Fırsattan yararlanılması için, ödemenin Garanti POS'ları üzerinden yapılması gerekmektedir. Fırsattan 2500 kişi yararlanabilir.

3- Giyim harcamalarinda 20/150 iade!

1-30 Ağustos arası. 1000 kişi ile sınırlı. İnternet dahil degil. İşlem Garanti POS'undan geçmeli.

4- 1GB Data Hediye!

25 Temmuz- 25 Ağustos tarihleri arasında GarantiOne'dan tek seferde 35 TL ve üzeri Ses Paketi/ Cepten İnternet paketi satın alan Turkcell faturasız ses hattı sahipleri 1 ay boyunca geçerli 1 GB internet paketi kazanıyor!
    Paket yükleme işlemini nasıl yaparım? İşlemler > Ödemeler > GSM TL / Paket Yükleme > Turkcell > TL / Paket Yükleme Adımlarından Paket Tipi olarak "Ses Paketi" veya "Cepten İnternet" seçerek 35 TL ve üzeri paketi anında yükleyebilir, 1 ay boyunca geçerli 1 GB kazanabilirsin. Kampanyaya hangi paketler dahil? GarantiOne'da yer alan aşağıdaki paketler kampanyaya dahildir. Cepten İnternet Paketleri:YENI 4GB -35 TL,YENI 6 GB -45 TL, YENI 8 GB -55 TL. Ses Paketi: Üçlü 3 GB + 500 dk + 1000 SMS - 35 TL, UCURAN 2 GB PLUS -40 TL, Üçlü 4 GB + 500dk + 1000 SMS -40 TL, UCURAN 3 GB PLUS -45 TL, UCURAN 6 GB -50 TL, Mega Üçlü 4GB + 1000dk + 1000SMS -50TL ve UCURAN 6 GB PLUS -60 TL

GARANTİONE NEDİR, NASIL YÜKLERİM?

Garanti Bankasinin basitlestirilmis, ayni zamanda da firsatlar sunan bankacilik uygulamasi. Bir nevi cepcuzdan denebilir. Yuklediginizde bankadaki kartlarinizi, hesabinizi gorup belli islemler icin kullanabiliyorsunuz.
    Applestore ve googleplay'den indirebilirsiniz

UYGULAMAYI İNDİRDİM, SONRA NE YAPMALIYIM?

Uygulama firsatlarindan yararlanmak icin uygun bir kartınız olması gerekir. İGaranti döneminde sadece bu kartlar kabul edilmekteydi, ancak GaratiOne uygulamasında daha geniş bir kart grubu sayılmakta. Geçerli kartların güncel listesini kampanya detaylarından kontrol edin.

KARTLAR ÜCRETLİ Mİ, MASRAF VAR MI?

Evet bazı hizmetler ücretli. Güncel durumu aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

http://www.garantione.com.tr/go/urun-ve-hizmet-ucretleri.html

http://www.garanti.com.tr/tr/yardim_ve_oneriler/urun_ve_hizmet_ucretleri.page?gbid2=201537

SUNDUĞU FIRSATLAR İÇİN İLAVE BİR ÜCRET VAR MI?

Su an aylik 3 firsati bedavaya veriyor. Daha sonraki ilave firsata 1TL aliyor, kullanılmazsa ve uygulama içinden 'vazgeç'ilirse o tutarı iade ediyor.

İADELER NE ZAMAN VE NASIL VERİLİYOR?

Firsatin altinda yaziyor ama cogunlukla kampanya bitiminden birkac gun sonra kredi kartına/hesaba indirim olarak yukluyor.

NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Kampanya detayında aksi bildirilmemişse, alisverislerin tek seferde yapilmasi gerekmektedir. Öncelikle uygulama üzerinden "KATIL" seçeneğiyle ilgili kampanyaya kaydolmalısınız. İşlemler Garanti POS'undan geçmelidir.
    Sanal alisverisi yaparken odemede Garanti'yi secin kart tipi olarak.
    Katılımcı sayısına dikkat edin ancak fırsatı kullanmış olanların sayısı daha önemli. Siz katılıp henüz kullanmamışsanızsanız bile diğer katılımcılar limiti bitirmiş olabilir.
    Uygulama uzerinde " Garanti Bankasi'nin kampanya sartlarini degistirme hakki vardir" demektedir. Bu nedenle harcama yapmadan once uygulama uzeriden sartlari kontrol edin yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dresdner -- 3 Ağustos 2017; 13:53:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıcak görünüyor. Takip
  • Bonubon 50 tl indirim varken yapsalardı ya şu kampanyayı.
  • şimdi i garanti ye üye oldum ilk kez..

garanti hesabım vs yok.. tek bulaşmadığım banka:)

igaranti müşteri no verdi... ve birde ön ödemeli sanal kart numarası... şimdi alışveriş yapabilirmiyiz :)
  • steinbeck0635 kullanıcısına yanıt
    Uygulama icinde firsatlarin altinda hangi kartlarda gecerli oldugu cikiyor. Bende sadece i kredi karti ve paracard diye gorunuyor.

• dextrr kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle...Kasim, Aralik gibi 50/100 vermisti Bonubon'da. Hem de 3 hak vardi. Bonubonun arkadas daveti bonusuyla da guzel olmustu.

• igaranti akaryakıt olayı iyiymiş.
    500 kişiyle sınırlı.
    Şuan 194de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @bdullah

igaranti akaryakıt olayı iyiymiş.
    500 kişiyle sınırlı.
    Şuan 194de.

Gayet iyi. Bir ihtimal opet online ile de birlesebilir, o zaman muazzam olur. Dun sordum MHne ama emin olamadilar, arastirip donecekler hala online gecerli mi diye. Biraz daha bekleyip deneyecegim ben Opet'ii 500 kisi dolmadan.

• hadi bakalım paracard için başvuru yaptık akaryakıtı da kaptık kart da 1 haftaya gelir.
    opet online ile birleşirmi acaba
  • iGarantiyi hali hazirda garanti bankasi musterisi olmayanlar kullanabiliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

iGarantiyi hali hazirda garanti bankasi musterisi olmayanlar kullanabiliyor mu

bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

iGarantiyi hali hazirda garanti bankasi musterisi olmayanlar kullanabiliyor mu

bende merak ediyorum.

normal müşteride kullanamoyor. hesap açıp igaranti paracard/yada kredi kartı alman gerekli
  • Garanti Kredi kartım var. Uygulamayı indirdim ve kart almam gerektiği yazıyor, onaylarsam fiziki kart elime gelene kadar herhangi bir işlem yapamıyor muyum? Orayı tam anlayamadım. Kart bilgileri beliriyor onları kullanarak alışveriş yapabilirsiniz diyenler vardı sanırım.

• Enparadan buna mı geçsek acaba?
  • Fırsatı kapmak için normal paracard omuyor
    Uyarı veriyor sanırım trink olanından almak gerekiyor !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende igaranti yi çıktığı zamandan beri kullanıyorum, bir gaz ile KK a başvurduk bakalım şu benzin muhabbeti cezbetti, inş pişman olmayız
  • Genç paracardin Ne gibi masrafları var
    iGaranti Ekstre Ücreti 3.75 diyor mesela
    Her ay 3.75 mi vericez bankaya
  • Arastirmalardan ve MHden aldigim bilgileri ileteyim:
    -firsatlardan yararlanmak icin igaranti markali kredi karti veya paracarda basvurup teslim almaniz gerekiyor.
    -Bankada musteri degilseniz uygulamayi indirip karta basvurdugunuzda hesap da aciliyormus. Uygulama uzerinden acilan hesaplarda isletim ucreti yokmus (ne kadar surer ve sonra ne kadar alirlar bilmiyorum). Denizbank'in fastpay'inde ise hesap acma zorunlulugu yok. Direkt cuzdan olarak kullanilabildiginden daha kullanisli. Orada da gayet sicak firsatlar cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cafert

Arastirmalardan ve MHden aldigim bilgileri ileteyim:
    -firsatlardan yararlanmak icin igaranti markali kredi karti veya paracarda basvurup teslim almaniz gerekiyor.
    -Bankada musteri degilseniz uygulamayi indirip karta basvurdugunuzda hesap da aciliyormus. Uygulama uzerinden acilan hesaplarda isletim ucreti yokmus (ne kadar surer ve sonra ne kadar alirlar bilmiyorum). Denizbank'in fastpay'inde ise hesap acma zorunlulugu yok. Direkt cuzdan olarak kullanilabildiginden daha kullanisli. Orada da gayet sicak firsatlar cikiyor.

Fastpay uygulama adiymis
    Kartin adi ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: rlcos

quote:

Orijinalden alıntı: Cafert

Arastirmalardan ve MHden aldigim bilgileri ileteyim:

Fastpay uygulama adiymis
    Kartin adi ne

Fastpay'de ozel bir kart yok. Denizbanktaki kartlarini veya hesabini baglayabiliyorsun. Ya da hic baglamadan direkt cuzdan hesabi gibi odemelerde kullaniyorsun hesabin yoksa. Baska bankalardan eft gonderilebiliyor mesela o cuzdana. Forumda baslik acilmisti kahve dunyasi ve simit sarayi basligi altinda ona. Bir ara da 50 TL cek vermisti.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.