Şimdi Ara

Garanti pay ile 150/20 TL bonus (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
24
Favori
21.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m@xman

GG dan telefon aldım 1268 TL garanti payla ödedim bonus flashda katılım sağlandı görünüyordu ama siparişte sıkıntı oldu iptal edip tekrar sipariş verdim bonus flashda yaptığım işlem görünmüyor. Müşteri temsilcisi sipariş iptal olunca hakkınız yanar 1 kez işlem olacak gibi saçma bir şey söyledi çok canım sıkıldı var mı benzer durum yaşayan böyle bir uygulama olmaması lazım. Sonuçta satıcı yada GG da siparişi iptal edebilir hakkımız neden ölüyor bir garanti bankası saçmalığı mı bu durum.

benim kartımdan yaptığımı iptal ettiler. aldıklarım kısmında da yoktu. arkadaşımın kartıyla aynı kampanyalarla alışveriş yaptım yine alduklarım kısmında yok. bunun sebebi nedir niye iptal ediyor bu şerefsizler .valla sinirim çok bozyk taksitli yaptım 6 ay limitleri yiyecek. 100 gg 40 elektronik ve 20 garantipay den bonus ve yüzde 5 indirim ile yaptık diye mi böyle yapıyor bu itler

ustam hata onlarda değil hata bizde kullanmasını bilmediğimiz için acemiyiz

önce sipariş veriyoruz daha sonra flaş uygulamasından onaylıyoruz onayladıktan sonra tekrar sipraiş aşmasına geçip beklememiz gerekliymiş ben beklemedim sistem onaylamadan sayfayı yeniledim

Anlamadım hocam cidden. İyi de ben bunu yeni kullanmıyorum ki hocam bu saçmalık nerden çıktı. N11 de takır takır alıyorum sorunsuz. Üstelik 100 bonus kazandınız diyor yani gg dan para çekilmemiş olsa bu niye gelsin ki.

hocam bendeki sorun benim acemiliğimden kaynaklı sizinki sistemsel veya sitenin hatasından olabilir

Garantiyi aradım iade yaptık dedikleri iade etmemiş şerefsiz gittigidiyor. Ne yapmam gerekiyor bilen var mı düğünüm öncesi acayip sıkıntıya soktular 2 alışverişte iptal oldu bu pislikler yüzünden

gittigidiyor müşteri hizmetlerini telefonla arayın destek merkezinden mail atınca size bir kod numarası verecek o kodla müşteri hizmetlerini arayın

• Son DURUM 1000 TL YE 100 TL 150 TL 20 TL BONUS

(gittigidiyor satıcı msj attı ödeme onaylandı bu gün kargoya vercez diye)

bu sabah garanti müşteri hizmetlerini aradım 1500 tl alışveriş yaptım garantipay üzerinden dedim 20 tl bonus gözüküyor 100 tl bonus gözükmüyor, telefondaki bayan tam tersini söyledi bizde 100 tl bonus gözüküyor 20 tl bonus gözükmüyor gittigidiyor kampanyasına katılımınız gözüküyor 100 tl bonus yüklenecektir dedi.

bonuşflaşta gittigidiyor alışverişim gözükmüyor gittigidiyordan 0.00 kazandınız yazıyor

SONUÇ OLARAK bunlar 100 tl bonusu vermeyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hpc4280

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

GG dan telefon aldım 1268 TL garanti payla ödedim bonus flashda katılım sağlandı görünüyordu ama siparişte sıkıntı oldu iptal edip tekrar sipariş verdim bonus flashda yaptığım işlem görünmüyor. Müşteri temsilcisi sipariş iptal olunca hakkınız yanar 1 kez işlem olacak gibi saçma bir şey söyledi çok canım sıkıldı var mı benzer durum yaşayan böyle bir uygulama olmaması lazım. Sonuçta satıcı yada GG da siparişi iptal edebilir hakkımız neden ölüyor bir garanti bankası saçmalığı mı bu durum.

benim kartımdan yaptığımı iptal ettiler. aldıklarım kısmında da yoktu. arkadaşımın kartıyla aynı kampanyalarla alışveriş yaptım yine alduklarım kısmında yok. bunun sebebi nedir niye iptal ediyor bu şerefsizler .valla sinirim çok bozyk taksitli yaptım 6 ay limitleri yiyecek. 100 gg 40 elektronik ve 20 garantipay den bonus ve yüzde 5 indirim ile yaptık diye mi böyle yapıyor bu itler

ustam hata onlarda değil hata bizde kullanmasını bilmediğimiz için acemiyiz

önce sipariş veriyoruz daha sonra flaş uygulamasından onaylıyoruz onayladıktan sonra tekrar sipraiş aşmasına geçip beklememiz gerekliymiş ben beklemedim sistem onaylamadan sayfayı yeniledim

Anlamadım hocam cidden. İyi de ben bunu yeni kullanmıyorum ki hocam bu saçmalık nerden çıktı. N11 de takır takır alıyorum sorunsuz. Üstelik 100 bonus kazandınız diyor yani gg dan para çekilmemiş olsa bu niye gelsin ki.

hocam bendeki sorun benim acemiliğimden kaynaklı sizinki sistemsel veya sitenin hatasından olabilir

Garantiyi aradım iade yaptık dedikleri iade etmemiş şerefsiz gittigidiyor. Ne yapmam gerekiyor bilen var mı düğünüm öncesi acayip sıkıntıya soktular 2 alışverişte iptal oldu bu pislikler yüzünden

gittigidiyor müşteri hizmetlerini telefonla arayın destek merkezinden mail atınca size bir kod numarası verecek o kodla müşteri hizmetlerini arayın

Kaç kere dedim telefon vs arayın dedim ama yok. İlgileniyoruz vs deyip duruyorlar ancak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bizler de ayni durumdayız. Üstelik kazananlar kulübünde olmadığımız için ulaşabileceğimiz telefon numarası dahi yok.

Gittigidiyor müşteri ilişkileri açısından en berbat türkiyenin en rezalet sitesi maalesef. Karşınızda bir muhatap yok. Sorun var ilgilenen yok. Bekleyin diyorlar 4 gündür bekliyoruz kuzu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

Hocam bizler de ayni durumdayız. Üstelik kazananlar kulübünde olmadığımız için ulaşabileceğimiz telefon numarası dahi yok.

Gittigidiyor müşteri ilişkileri açısından en berbat türkiyenin en rezalet sitesi maalesef. Karşınızda bir muhatap yok. Sorun var ilgilenen yok. Bekleyin diyorlar 4 gündür bekliyoruz kuzu gibi

Peki ne yapacağız hocam bu ne iştir böyle. Ben böyle sistemin şimdi ağzımı bozacağım ya. Diğer hesabım kazananlar külübünde. Ordan telefon bulabilir miyim acaba. Bulsam size de veririm

• quote:

Cevap bu. Yalnız şuna hayret ettim birkaç dk da cevap verdiler kazananlar külübündeki hesabıma.

Merhaba,

Sayısı milyonları aşan kullanıcılarımıza, kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için arka planda detaylı bir çalışma yapılması gerekir. Sorunları çözmek için yaptığımız incelemeler zaman aldığından telefonla desteğimiz yoktur. Yardım sayfalarındaki tümhttp://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti" Destek Hattı linklerinden veya bu fiş üzerinden 7 gün 24 saat bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bütün sorularınız, en kısa süre içerisinde yanıtlanacaktır.

İyi günler dilerim.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Hazal

• quote:

Hocam var mı bi gelişme acaba

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Hiç bir gelişme yok. Tutar karttan kesildi. Gittigidiyorda aldıklarım kısmında bomboş bir sayfa var. Aldığımıza resmen inandıramıyoruz.

Tutarın ekran görüntüsünü müşteri hizmetleri bölümüne vereli 3 gün oldu. Sonuç yok

• Aynen bende de öyle şerefsizler ses etmiyor. Nasıl olacak bilmiyorum 2300 küsür lira 2 alışverişim içerde. 13 Mayıs Düğün öncesi rezil ettiler beni....

Hocam doğru yere mi bilmiyorum ama konu açtım sen de yazarsan başka arkadaşları da yönlendirirsen çok iyi olur

https://forum.donanimhaber.com/gittigidiyor-siparis-iptali-magduriyetleri--125870871#125870871

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 28 Nisan 2017; 17:1:18 >
  • quote:

Hocam bununla ilgili konu açtım sana zahmet buraya sıkıntıyı yazarsan faydamıza

https://forum.donanimhaber.com/gittigidiyor-siparis-iptali-magduriyetleri--125870871#125870871

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malitoprak91 -- 28 Nisan 2017; 17:25:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

Ayın 24'ünden beri 7 ayrı müşteri temsilcisiyle yazıştım hepsine de yaptığım işlemin garanti dönemiçi işlemler ekran görüntüsünü yolladım. Sonuç yok. İade edilen birşey yok. Ekstresi kesilip ödemek zorunda kalana Allah sabır versin. Bu konuyu yeni görüp işlem yapacak arkadaşlara da tavsiyem; GarantiPay işlemini şu günlerde es geçin, sadece 100+40 bonus kombosu için normal gittigidiyor mobil/masaüstü sürümden işlem yapın.

Hocam buyur sıkıntıyı açtığım konuya yaz istersen

• saat 16 da aynı durum başıma geldi.. geçen gun sorunsuz yapmıştım.. bugun parayı aldı sepet oluşmadı

mh yazdım konuştum iptal ettik dedi.. 2-4 gun içinde karta yansıyacak dedi

bu kmp bazında puanlar uçacak sanırım

bir daha alsak kartta lımıtı emdi..
  • Benim sorunum çözüldü. Bankaya iade gün içerisinde yapılmış. Hemen siparişi oluşturdum ve aldım. Aldıklarım kısmında da görünüyor. Yanlız anlamadığım bir nokta var.

Aldığım ürün elektronik olmamasına rağmen BonusFlaş'ta 40 tl bonus kazandınız yazıyor. 1000/100 kısmında ise 0,00 tl bonus kazandınız yazıyor. Böyle bir şey başına gelen var mı ?

• quote:

Benim sorunum çözüldü. Bankaya iade gün içerisinde yapılmış. Hemen siparişi oluşturdum ve aldım. Aldıklarım kısmında da görünüyor. Yanlız anlamadığım bir nokta var.

Aldığım ürün elektronik olmamasına rağmen BonusFlaş'ta 40 tl bonus kazandınız yazıyor. 1000/100 kısmında ise 0,00 tl bonus kazandınız yazıyor. Böyle bir şey başına gelen var mı ?

Hocam nasıl çözdün Allah aşkına detaylı anlatıver kafayı yiyeceğim. Aynı alışverişi 2 kere yaptı 2 si de bu şekilde oldu. Anlatıyorum anlatıyorum anlamıyor gerizekalı müşteri hizmetleri

• eXPLoSioN26 kullanıcısına yanıt
    gg'den ne aldığınız önemli değil hocam, gg sektör olarak elektronik olarak geçiyor, 0,00 bonus kazandınız kısmına takılmayın herkeste o şekilde yazıyor. günü geldiğinde bonuslarınız sorunsuz yüklenir.

• Gg dan 100 tl bonus 40 tl elektronik bonusu 20 garantipay sorunsuz kazanildi. GG bonusu bildirimlerde görünürken kampanya takipte görünmüyor yalniz. Zamani geldiğinde yuklenecektir diye düşünüyorum.

• Garantipay ile odeme yaptiktan sonra bekleyin acele etmeyin kendisi otomatik gg uygulamasina donus yapıyor.

• blueyed kullanıcısına yanıt
    Peki hocam umarım eksiksiz yüklenir. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Gg dan 100 tl bonus 40 tl elektronik bonusu 20 garantipay sorunsuz kazanildi. GG bonusu bildirimlerde görünürken kampanya takipte görünmüyor yalniz. Zamani geldiğinde yuklenecektir diye düşünüyorum.

100 tl bonus ve 40 tl elektronik ayni anda kullanicam gg uzerinden bende, umarim sikinti cikmaz

• gitti gidiyordan garanti payle nasıl ödüyoruz?
    Sadece kredi kartı ve bkmexpress seçeneklerini görüyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.