Şimdi Ara

Garanti pay ile 150/20 TL bonus (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
24
Favori
21.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ereyonda deneyen oldu mu? 75+40 birleşiyor mu?
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Görünmesi lazım. Zaten kayıta gerek yoktu. Ama yinede emin değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus ile gittigidiyorda 1000 e 100

GarantiPay ile 150 e 20

Bu iki kampanyanın şartlarında "ilk alışveriş" ibaresi var. Dolayısıyla benim gibi GarantiPay kullanırken Gittigidiyorda siparişi oluşmayan arkadaşlar;

İlk verdiğimiz siparişler büyük ihtimalle GG tarafından iade edileceği için eğer tekrar sipariş verirsek sadece elektronikte 1000 tl ye 40 tl kampanyası bonusu yatabilir. Dolayısıyla 120 bonus yatmayabilir !?

Bu konuda en doğru bilgiyi verebilecek bir arkadaş varsa lütfen forumu aydınlatsın. Bonusun n11, hb, gg gibi sitelerde 1000 liraya 100 verdiği zamanlarda ilk sipariş iptal edilip, ikinci sipariş verilirse durum ne oluyordu?! Bonus yatıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Şikayetvara göz gezdirdim. Gittigidiyor üzerinden garantipay ile alışveriş yapmışlar para çekilmiş fakat sipariş gözükmüyormuş. 20 tl için riske atmak istemedim biraz korktum açıkçası

benim kartımdan yaptığımı iptal etti şerefsizler. aldıklarım kısmında da yoktu. ben de az nce arkadaşımın kartıyla aynı kampanyalarla alışveriş yaptım yine alduklarım kısmında yok. muhtemelen bu da iptal edilir çünkü aynı oldu işlem yok gittigidiyor progtramında. bunun sebebi nedir niye iptal ediyor bu şerefsizler .valla sinirim çok bozyk taksitli yaptım 6 ay limitleri yiyecek. 100 gg 40 elektronik ve 20 garantipay den bonus ve yüzde 5 indirim ile yaptık diye mi böyle yapıyor bu itler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

Bonus ile gittigidiyorda 1000 e 100

GarantiPay ile 150 e 20

Bu iki kampanyanın şartlarında "ilk alışveriş" ibaresi var. Dolayısıyla benim gibi GarantiPay kullanırken Gittigidiyorda siparişi oluşmayan arkadaşlar;

İlk verdiğimiz siparişler büyük ihtimalle GG tarafından iade edileceği için eğer tekrar sipariş verirsek sadece elektronikte 1000 tl ye 40 tl kampanyası bonusu yatabilir. Dolayısıyla 120 bonus yatmayabilir !?

Bu konuda en doğru bilgiyi verebilecek bir arkadaş varsa lütfen forumu aydınlatsın. Bonusun n11, hb, gg gibi sitelerde 1000 liraya 100 verdiği zamanlarda ilk sipariş iptal edilip, ikinci sipariş verilirse durum ne oluyordu?! Bonus yatıyor mu?

hocam bu nedir ya kartın limitini yedi şerefsizler. benim kartımdan yaptığımı iptal etti şerefsizler. aldıklarım kısmında da yoktu. ben de arkadaşımın kartıyla aynı kampanyalarla alışveriş yaptım yine alduklarım kısmında yok. muhtemelen bu da iptal edilir çünkü aynı oldu işlem yok gittigidiyor progtramında. bunun sebebi nedir niye iptal ediyor bu şerefsizler .valla sinirim çok bozyk taksitli yaptım 6 ay limitleri yiyecek. 100 gg 40 elektronik ve 20 garantipay den bonus ve yüzde 5 indirim ile yaptık diye mi böyle yapıyor bu itler

• N11 mobilden garanti pay bonusflashla ödemeyi yaptım.hiç bildirim falan gelmedi bonus kazandınız diye.niye böyle oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

quote:

Orijinalden alıntı: merhaba27

quote:

gramaltın.com da sipariş geçtim sms geldi 20tl kazandınız diye karttanda çekti ama siparişlerimde gözükmüyor

Bende şimdi aldım. Ödeme sayfasında Garanti pay seçiyorsunuz. Daha sonra Garanti pay dan ödeme yaptıktan sonra tekrar ödeme sayfasına gelip bekliyorsunuz. 10 sn sonra Ödeme gerçekleşiyor. Beklemezseniz ödeme askıda kalıyor

sipariş iptal edildi param gün içerisinde kartıma iade edilecekmiş sorun çözüldü tekrar sipraiş vermem artık

SİPARİŞ GEÇECEK ARKADAŞLAR @MERHABA27 ARKADAŞIN DEDİĞİNİ YAPSIN SANIRIM HATAYI ORDA YAPTIM BEKLEMEDEN SAYFAYI YENİLEDİM

ben birşey anlamadım 1 kere kendi kartımdan yaptım iptal ettiler. demin arkadaşın kartı ile yaptım yine aldıklarım kısmında yok bu ne iştir ne saçmalıktır. kartın limitini yediler 6 taksitle yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: m@xman

GG dan telefon aldım 1268 TL garanti payla ödedim bonus flashda katılım sağlandı görünüyordu ama siparişte sıkıntı oldu iptal edip tekrar sipariş verdim bonus flashda yaptığım işlem görünmüyor. Müşteri temsilcisi sipariş iptal olunca hakkınız yanar 1 kez işlem olacak gibi saçma bir şey söyledi çok canım sıkıldı var mı benzer durum yaşayan böyle bir uygulama olmaması lazım. Sonuçta satıcı yada GG da siparişi iptal edebilir hakkımız neden ölüyor bir garanti bankası saçmalığı mı bu durum.

benim kartımdan yaptığımı iptal ettiler. aldıklarım kısmında da yoktu. arkadaşımın kartıyla aynı kampanyalarla alışveriş yaptım yine alduklarım kısmında yok. bunun sebebi nedir niye iptal ediyor bu şerefsizler .valla sinirim çok bozyk taksitli yaptım 6 ay limitleri yiyecek. 100 gg 40 elektronik ve 20 garantipay den bonus ve yüzde 5 indirim ile yaptık diye mi böyle yapıyor bu itler

• quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

GG de 160+50 tl indirim kombosu :)

Tebrikler GarantiPay kullanarak 20 TL bonus kazandiniz. Kazandiginiz bonusu 17-24 Mayis arasinda kullanabilirsiniz. B016
    Garanti pay ile 150/20 TL  bonus

benim işlemi niye iptal ettiler bunlar bi bilginiz var mı. arkadaşın kartla aldım yine aldıklarım kısmında yok işlemim

• quote:

Benim de alışveriş yapıldığı halde GG hesabında gözükmüyor, sanırım yarın iade edecekler parayı çünkü bugün bonus işlem dekontunun fotoğrafını istediler.

Bankayı arayıp referans no ve provizyon no yu bir kağıda not ediyorsunuz. Sonra müşteri hizmetlerine hesabın yardım destek bölümünden bunları yazın ve durumu anlatın, sizden muhtemelen dekont resmini göndermenizi isteyecek, sonrasında iade edecekler.

niye hocam niye bu böyle aklım almıyor ya bu ne itliktir böyle 160 bonustan ettiler 2 kere
  • Ayın 24'ünden beri 7 ayrı müşteri temsilcisiyle yazıştım hepsine de yaptığım işlemin garanti dönemiçi işlemler ekran görüntüsünü yolladım. Sonuç yok. İade edilen birşey yok. Ekstresi kesilip ödemek zorunda kalana Allah sabır versin. Bu konuyu yeni görüp işlem yapacak arkadaşlara da tavsiyem; GarantiPay işlemini şu günlerde es geçin, sadece 100+40 bonus kombosu için normal gittigidiyor mobil/masaüstü sürümden işlem yapın.

• Bu 20 lira bonus nerde kullanılabiliyor,ne zaman yüklenecek hesaba
    Sorry,17 mayıstan itibaren kullanımı varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolder24 -- 27 Nisan 2017; 23:6:24 >
  • quote:

Ayın 24'ünden beri 7 ayrı müşteri temsilcisiyle yazıştım hepsine de yaptığım işlemin garanti dönemiçi işlemler ekran görüntüsünü yolladım. Sonuç yok. İade edilen birşey yok. Ekstresi kesilip ödemek zorunda kalana Allah sabır versin. Bu konuyu yeni görüp işlem yapacak arkadaşlara da tavsiyem; GarantiPay işlemini şu günlerde es geçin, sadece 100+40 bonus kombosu için normal gittigidiyor mobil/masaüstü sürümden işlem yapın.

ben hem kendi ken arkadaşımın kartından yaptım benimki iptal edildi sanırım arkadaşın kartından yaptığım da gider aldıklarım kısmında yok. lanet olsun bunlara niye böyle yapıyorlar. düğün arefesi perişan olacağım :(
  • tolder24 kullanıcısına yanıt
    Merhaba tolder24,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

Gittigidiyor kampanyası ile birleştiren ve hem 100TL hem de 20 TL mesajını alan var mı?

gittigidiyor kampanyasından bonus flaştan katıldım 1500 tl lik ürün aldım 100 tl bonus vermesi lazım ama vermedi ?
    bonus flas bildirimlerde gittigidiyordan 0.00 tl kazandınız yazıyor (ödeme onaylandı)

sizlerde durum nedir bonuslar gözüküyor mu?
  • Ben de garanti pay yöntemiyle gg'den 1500 liralık alışveriş yaptım, 100+40+20 bonus bildirimleri geldi, herhangi bir sıkıntı görünmüyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

quote:

GG dan telefon aldım 1268 TL garanti payla ödedim bonus flashda katılım sağlandı görünüyordu ama siparişte sıkıntı oldu iptal edip tekrar sipariş verdim bonus flashda yaptığım işlem görünmüyor. Müşteri temsilcisi sipariş iptal olunca hakkınız yanar 1 kez işlem olacak gibi saçma bir şey söyledi çok canım sıkıldı var mı benzer durum yaşayan böyle bir uygulama olmaması lazım. Sonuçta satıcı yada GG da siparişi iptal edebilir hakkımız neden ölüyor bir garanti bankası saçmalığı mı bu durum.

benim kartımdan yaptığımı iptal ettiler. aldıklarım kısmında da yoktu. arkadaşımın kartıyla aynı kampanyalarla alışveriş yaptım yine alduklarım kısmında yok. bunun sebebi nedir niye iptal ediyor bu şerefsizler .valla sinirim çok bozyk taksitli yaptım 6 ay limitleri yiyecek. 100 gg 40 elektronik ve 20 garantipay den bonus ve yüzde 5 indirim ile yaptık diye mi böyle yapıyor bu itler

ustam hata onlarda değil hata bizde kullanmasını bilmediğimiz için acemiyiz

önce sipariş veriyoruz daha sonra flaş uygulamasından onaylıyoruz onayladıktan sonra tekrar sipraiş aşmasına geçip beklememiz gerekliymiş ben beklemedim sistem onaylamadan sayfayı yeniledim

• quote:

quote:

quote:

önce sipariş veriyoruz daha sonra flaş uygulamasından onaylıyoruz onayladıktan sonra tekrar sipraiş aşmasına geçip beklememiz gerekliymiş ben beklemedim sistem onaylamadan sayfayı yeniledim

Anlamadım hocam cidden. İyi de ben bunu yeni kullanmıyorum ki hocam bu saçmalık nerden çıktı. N11 de takır takır alıyorum sorunsuz. Üstelik 100 bonus kazandınız diyor yani gg dan para çekilmemiş olsa bu niye gelsin ki.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anlamadım hocam cidden. İyi de ben bunu yeni kullanmıyorum ki hocam bu saçmalık nerden çıktı. N11 de takır takır alıyorum sorunsuz. Üstelik 100 bonus kazandınız diyor yani gg dan para çekilmemiş olsa bu niye gelsin ki.

hocam bendeki sorun benim acemiliğimden kaynaklı sizinki sistemsel veya sitenin hatasından olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bendeki sorun benim acemiliğimden kaynaklı sizinki sistemsel veya sitenin hatasından olabilir

Garantiyi aradım iade yaptık dedikleri iade etmemiş şerefsiz gittigidiyor. Ne yapmam gerekiyor bilen var mı düğünüm öncesi acayip sıkıntıya soktular 2 alışverişte iptal oldu bu pislikler yüzünden

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.