Şimdi Ara

Garanti pay ile 150/20 TL bonus (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
24
Favori
21.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor mobil uygulamasında çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg uzerinden deniyorum 3d odeme sifre geliyor ancak asagidaki hatayi aliyorum sebebini bilen var mi

Hata!

Bankanız, 3D Secure güvenlik sorgulamasına olumlu yanıt vermedi. Lütfen tekrar deneyiniz veya konuyla ilgili bankanızla iletişime geçiniz.

Garantiyi aradim kartimda ve garantide bir problem olmadigini soylediler site uzerindeki problemden kaynaklandigini belirttiler... Ne yapmam gerek 3d olmadan odeme de yapamiyorum

• darnglove D kullanıcısına yanıt
    Gitti gidiyor mobil uygulama üzerinden garanti pay ile ödemeyi seçmiyor musunuz? Öyle kolayca olması gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

Gitti gidiyor mobil uygulama üzerinden garanti pay ile ödemeyi seçmiyor musunuz? Öyle kolayca olması gerek.

Ben garantipay icin degil pc den direk site uzerinden yapmaya calisiorm bonus flash 100 tl kampanyasi icin ama bu hatayi aliyorum anlayamadim sabahtan beri kac kere bankayi aradim bizde veya sizde probldm yok sitede problem var diyorlar ama gg de musteri hizmetleri cevap vermiyor yarinda kampanyanin son gunu

• N11 veya gg de illa mobil uygulamadan mı yapmak gerekiypr alışverişi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • garanti payle gg den alisveris yaptm 10 yillik tek hesabimi askiya aldilar siparisi de iptal ettiler

• problemim halen devam ediyor gg site üzerinden garanti bonus kredi kartımla alışveriş yapmaya çalıştığımda aşağıdaki mesajı alıyorum , bu sorunu daha önce yaşayan varsa yardımcı olabilir mi kampanya bu akşam bitiyor bonus için...

Hata!
    Bankanız, 3D Secure güvenlik sorgulamasına olumlu yanıt vermedi. Lütfen tekrar deneyiniz veya konuyla ilgili bankanızla iletişime geçiniz.
  • Bende N11 den alışveriş yaptım mesaj gelmedi ama kampanya bölümünde tebrikler 20 TL bonus kazandınız yazıyor. Bonus kullanım tarihi 17-24 Mayıs mis bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 29 Nisan 2017; 21:41:9 >
  • Ben bu akşam n11 den garanti pay ile ödedim ne mesaj geldi nede uygulamada kazandın yazısı çıkmadı

• Ben azönce N11'den alışveriş yaptım odemeyi pay ile yaptım.Ödeme sonrası hem sms geldi hemde bonus flashtada göründü .. Haber veren arkadaşa tesekkurler

• Gg den 154 lira alışveriş yaptım. 20 lira bonus kazandığınız sms i anında geldi.

• n11 de 600 tl alışveriş yaptım garantipay 20 tl geldi 50 tl bonus kazandınız mesajı gelmedi var mı bu sorunu yaşayan.
  • soylu55 kullanıcısına yanıt
    50 bonus dün bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: y2101

50 bonus dün bitti

n11 dostum gitti gidiyor değil.
    Ödeme aşamasında karttaki bonusları kullandınız mı? Benimki aceleye geldi biraz sonradan gördüm bonus kullanılan işlemler dahil değildir yazısını 3 kuruşa 50 tl gitti sanırım garanti pay 20 tl geldi sıkıntı yok.
  • Hic dikkat etmedim ama 524 tl oldugu icin sikinti yoktu. Yalniz iptal ettim mesaj gelmedi aciklamada baska kampanya ile birlestirilemez diyor. Riske atmadim 50 mi 20 mi dersen 50 yi alirim. Akbank olsa hic sikinti olmazda garanti sorunlu.

• n11 den alışveriş yapacağım normal ödeme ve bkm ile öde ekranı var. garantipay yok. n11 den nasıl sipariş vereceğiz biri yardımcı olabilir mi
    hocam n11 de nasıl kullandınız garantipay i
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

hocam n11 de nasıl kullandınız garantipay i

Mobil uygulamada var

• formula01 kullanıcısına yanıt
    eyvallah tşkler
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.