Şimdi Ara

garanti bonus yıllık üyelik ücreti iadesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
18
Favori
151.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aspava17

Az önce aradım 104.5 tl için 1 yıl kapatmama sözüne 60 tl bonus verdiler. Kartim gs bonus gold. Hepsini istedim yok taraftar kartlarında takıma para aktarılıyor falan dediler 😊

Hangi takıma aktarılıyormuş :) Sneijder'a aktarılırken okey diyorduk da Tudor idine aktarılıyor, o zaman ya para iade yada kart iptal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartımı iptal ettirdim az evvel.

Bu hafta içi iptal edilecekmiş.

60 tl bonusu kabul etmedim.

• Benden de 104,5 TL kesilmişti.

İlk aradım 25 TL bonus teklif ettiler kabul etmeyip görüşmeyi bitirdim.
    1 saat sonra tekrar aradım 50 TL bonus teklif ettiler. Kartı iptal edelim o zaman dedim. İptal onayını verdiğim an bankamızın ikinci teklifi, 12 ay kullanma sözünüze ücretin tamamını kartınıza iade ediyor dedi. Zaten kullandığım bir kart, onay verip tam iadeyi aldım.
  • ybilgin Y kullanıcısına yanıt
    kaç senedir açık olan bir kart hocam acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur A.

kaç senedir açık olan bir kart hocam acaba?

1 yıllık kullandığım bonus platin kartıma aidat geldi aradım iade ettiler ayrıca 1 yıl kapatmama teklifide çıktı şans işi bu işler
  • hocam benim bu sene 5. yıl önümüzdeki ay yansıcak benimde aidat ofiste bu sene 5. yılını dolduran arkadaşların hepsine 50 tl bonus teklifi sundular tamamını alabilen olmadı hiç bu seneye kadar tamamını iade etmişlerdi tesadüfmüdür hepsi bilmiyorum.
  • Beyler

Takımında kulübün de bütün branşlarında hali içler acısı.

Dursun özbek denen adam adnan polat'ı bile geride bırakmak üzere başarısızlıkta.

Kulübe para aktarılıyormuş? Alsın başına çalsın kredi kartını.

Hepsini bonus olarak vermezse iptal etsin umurumda değil.

• Bu sene 4 yıl olacak hocam.
  • arkadaşlar dün 105 TL yıllık üyelik aidatı diye ücret yansımış bunu nasıl iptal ettirebilirim :) arayıp ne dicem tecrübeliler yazsın :)
  • Garanti bonus en son bir yıl limit indirmeme ve kapamama taahhüdüne hepsini iade ediyor deniyordu diğer konular için bi göz atın
    http://www.guncelbanka.com/garanti-bonus-kart-aidati-iptal-ettirme/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aradım itiraz bölümüne aktardi bilgilerinizi kontrol ediyorum düzenli odemeleriniz var dedi aidat miktarını söyledi borcunuzdan düşüyorum dedi ama kartınızı 1 yıl kapatmayın dedi ;) itiraz ve hiç etmediler direkt iptal ettiler

garanti bonus yıllık üyelik ücreti iadesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 26 Temmuz 2017; 22:2:55 >
  • Bu ay bana da 105TL yansıttılar. Pazartesi günü aradım 25TL bonus teklif ettiler. Kabul etmedim
    kart iptal talebinde bulundum 7 güne kadar teyit için sizi arayacağız dediler. son 4-5 senedir
    1 yıl kapatmama sözüne iptal ediyorlardı bu sefer etmediler. Kendileri bilir banka ve kredi kartı
    alternatifi çok piyasada... Bu vesile ile Sırf Bonusun hatrına gıcık BONUS AMEX kartına katlanıyordum ondan da kurtulurum
    iptal ederlerse...

Edit.1 = Bugün kartımı kapatmışlar. Şimdi aramalarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casper333 -- 31 Temmuz 2017; 12:38:10 >

• casper333 kullanıcısına yanıt
    Sonuç ne oldu banada 117 tl yansımış aradım 30 tl verelim dediler. Kapatın dedim az önce bakalım ne olacak 7 yıldır hep geri verdiler.

• 60 tl verdiler kapatın dedim.

Her sene 30 lira vermiş oluyorum zaten. 3 yılda bir aidat yapıyor.

Neyse

Birkaç gün sonra tekrar aradım.30 lira verdiler.

Kapat dedim.

Kapattılar.

Umurumda bile değil kan emiciler.

• 107.50 yansımış bugün aradım ilk 50 tl teklif ettiler hüç üstelemeden kapatın dedim onay istediler onayı verdim standart olarak bankamız size yeni teklif sundu 1 yıl açık kalma sözüne iade diye telefonu kapattım kart bedeli dışında sunucakları hiçbir teklifi kabul etmicektim sesim kararlı gitti sanırsam
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Kartı aramadan kapattılar. Baktım aramıyorlar Amex ile 2 tane ek kartım vardı
    onları da kapattırdım. 1 hafta sonra aradılar. Ek kartların ücretlerini iade ettiler.
    Amex e 25TL bonus yüklediler. Bonus kartı da 1 sene kapatmama sözüne ücreti iade ettiler.

Kapatsalar İade etmeseler de olurdu sıkıntı yoktu. Halkbank paraf ile Türkiye Finans happy card çıkartacaktım.
  • casper333 kullanıcısına yanıt
    Beni de bugün arayıp iade ettiler.

• 117.50tl ekstreme yansıtılmış 12 ağustosta bu yil iade etmiyoruz dediler, bende kartı mi kapatın dedim, geçen yıl da iptal edilmiş aidatınız dediler, 20 ağustostan önce ararsanız oda yansır, 20sinden sonra arayın dediler, bugün aradım bayan ikiletmeden iptal etti şaşırdım, ne dengesiz bir karar mekanizması var.

• 104,5 yansıtmışlar bana da aradım önce 30tl bonus teklif ettiler kabul etmeyip önceki yıllardaki gibi tamamını istedim kabul etmediler ve şikayet hattına aktardılar kartı iptal edine kadar geldi konu ve hiç ikiletmeden iptal talebimi aldılar.. Bu yıl müşteri kaybını göze almışlar.. keyifleri bilir karttan çok bişey yok cüzdanda

• yamyamlar son iki senedir arayıp 12 ay kapatmama sözüme aidatı geri yatırıyordu. bugun aradım yapmıyoruz dedi, isterseniz 25tl bonus verelim dedi yok ya dedim kapattırdım, üç kartım var ya almıyorlar ya da hemen iade ediyorlar, garanti bonus kadar yamyamı yok, vermeyin arkadaşlar dunyanın faizini alıyorlar yetmezmiş gibi yasa dışı aidat parası ödüyoruz, yok su kadar bonus verelim ne kadar koparırsak kardır hesabı, kabul etmeyin eşşek gibi iade edecekler yoksa kapatın gitsin. bir sürü müşteri dostu kart var onlara geçin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.