Şimdi Ara

garanti bonus yıllık üyelik ücreti iadesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
18
Favori
151.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

neyse kartı kapatacak olunca 117.50 TL yi iade ettiler.

Hocam ben de kart aidatı için bankayla görüştüm, şikayetvar.com aracılığıyla mesaj yazdım. Fakat iade edemeyiz dediler. Kartı kapatmak istedğimi söyledim sadece 30 tl bonus yükleriz dediler. Önereceğiniz bir yol var mı siz nasıl tamamını geri aldınız?
  • kbbci K kullanıcısına yanıt
    30 tl yi kabul etmeyin, 2. teklif gelecek bazen geliyor. gelmezse kapatın. 1 hafta içinde arayacaklardır. aramazlarsa 6 gün siz arayın açtırın, sonra kart itirazı yenileyin 30 u kabul edin
    Bu silsilede bana 2. teklifte tamamını verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbbci

quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

neyse kartı kapatacak olunca 117.50 TL yi iade ettiler.

Hocam ben de kart aidatı için bankayla görüştüm, şikayetvar.com aracılığıyla mesaj yazdım. Fakat iade edemeyiz dediler. Kartı kapatmak istedğimi söyledim sadece 30 tl bonus yükleriz dediler. Önereceğiniz bir yol var mı siz nasıl tamamını geri aldınız?

Tamamını iade etmezlerse kapatacaginiza inandirmalisiniz. 30 u kabul etmeyince 60 dediler. Hayır kapatın dedim. Kapattı ama 2 gun sonra genel merkez tamamını iade etti. 1yil kapatma dedi. Aylik 2000 TL den fazla harcamanız varsa mutlaka iade ederler. Kapatmazlar merak etmeyin.
  • Geçen senelerde bankaların Aidatsız ucretsiz kartları olmadıkları icin kesilen ucret iade oluyordu.

Şuan her banka Aidatsız kredi kartı var,Ondan alın.

Örnek ben; Denizbank Bonus kullanıyorum.

70-80tl neyse ucreti var.

1 kampanyadan 50tl geldi ayrica market benzin vb her ay rahat 20 tl gelse yılda 240 tl eder.

Banka verdigi verecegi bu 240 tl den 70-80 hatta 100 tl almasinda sakinca yok itirazım yok.

*Market-Benzin-internet alısveriste para puan icin

*taksitli odeme

*Nakit cekip taksitle odeme

*tek cekim urun alıp taksitlendirme

*ekstre atlatma.

*yilda 2 ucretsiz kart yenileme kayıp icin

Banka bunlara karşılık sizden ucret istiyor keyfi degil.

Eger aidatsız ucretsiz kart alırsanız yukarıdakilerden hicibirini veya coğundan yararlanamazsınız tercih sizin!!
  • Acikcasi: 80-100 tl icin 50 takla atmaya gerek yok fazlasiyla geri almak sizin elinizde!!

Benzin

Giyimarket

Elektronik

Yok kapatcam diye blöf-ilk teklifi kabul etme-2.teklifi kabul etme-kapansın tekrar teklif gelecek diye bekle
  • Kart iptali için aradım şimdi (bu yıla ait aidat yansımadan kapatayım diye) kapatmayın 50₺ bonus verelim dediler hayır dedim,kaptmayın gelecek kart aidatını iptal edelim dediler yok dedim,gelecek aidat iptali ve 100₺ bonus teklif ederseniz kapatmamayı düşünürüm dedim onlarda şuan mümkün değil dedi o zaman kapatın dedim ve talebinizi aldık diyerek 7 gün içinde kapatılcak dedi. Yıllardır yeter kart aidatı iptali için uğraştığım şimdi onlar koşsun peşimde. Enpara kredi kartı aldım kafam rahat ömür boyu kart aidatı yok ve faizsiz 50₺ ve üstü nakit harcamalarımı 9 kadar bölebiliyorum. Garanti leşinden kurtuluyorum artık
  • İptal talebi verdim 3 sonra aradilar 65 tl bonus verelim dediler tamam dedim. Devam dedik bakalim
  • turstar T kullanıcısına yanıt
    bende aynısını yaptım ugrasmadım fazla.
  • Yaklaşık 10 yıldır garanti bonus kart kullanıyorum. Hemen hemen her yıl yıllık kart ücreti yansıtıyorlar. Ben de hemen arayıp iptal edin diyorum. Etmeyiz yarısını bonus olarak iade ederiz diyorlar. Kesinlikle kabul etmiyorum. Net bir şekilde iptal edin, ben yılların müşterisiyim başka banka kart ücreti almıyor oraya geçerim diyorum. Ertesi gün genel müdürlükten arıyorlar. Yıllardır bu şekilde tamamını iade ettiler. Sadece son 2 yıldır. 1 yıl kalma taahhütüne tamamını iade ettiler. Taahhüt dolunca yine aynı senaryo olacak. Taahhüt vermek sorun değil gittiği yere kadar devam ediyorum. Sürekli internet alışverişi yapan için Garanti bonus gerek bonusları gerek kampanyaları olarak bence iyi.
    Ayrıca biz bankaya değil onlar bize muhtaç. Onlarca banka var başkasına geçeriz. Mesela Enpara kredi kartı yıllık ücret almıyor.
  • Bonus American Express kartım için 134 TL yıllık aidat kesmişler. Her sene sorunsuz iptal ettiririm.
    Bu sene de aradım, geri veremeyiz, dediler, önce 30 TL, sonra 65 TL bonus teklif ettiler. (Bu tutarlar bilgisayardan karşılarına otomatik olarak çıkıyor.)
    Kartımı iptal edin, dedim. Tamam, dediler, bir hafta içinde kapanacakmış.
    Eğer arayıp yıllık aidatı iptal ediyoruz derlerse üstüne 25 TL bonus isteyeceğim.
    Sonucu buraya yazarım.
  • Merhabalar. Şimdi validenin karttan da 102.50 TL kesmişler
    aradık müşteri hizmetlerini 30 TL puan teklif etti kapatıyordu kapattırmadım .
    facebook dan bonus sayfasına girip yaptığı iletilere yorum şeklinde emekli bi insandan 102 tl kesilirmi gibisinden bir yazı yazdım
    aynısını şikayetvar.com a da yazdım . sonra aradılar . malesef iade edemeyiz dediler.
    bende tekrar arattırıp limit düşürüp başka kart kullanacagımı ve bu yüzden iptalini istedim.
    1 yıllık taahhütle silebiliriz dediler.
    zaten kullandıgımız kart oldugu için kabul ettim . Mart 1 de n11 den 75 tl bonus gelcek onu yakmak istemdim :)
  • ilkkez, tereddütsüz iade ettiler aidatı.
    102.5 tl yansımıştı kartıma, bugun aradım iade istedim, direkt iade aldım. 1 yıl kapatmama sözüme...
  • 8 yıldırBonus Flexi kullanırdım.
    Max 3 taksit olduğu için geçen sene Bonus Platinium aldım.
    Ücreti en fazla olan kart. Hangi ay aldıysanız o ay telefon açıp kampanyasına katılıyorsunuz.
    Diyor mesela 2000 TL harcama yapın. E zaten yapılıyor.
    Sorun yaşarsam yine flexiye dönerim.
    Ve platinium ile bonus kazanılmıyor. Flexi sadece bonus işyerlerinden veriyorken platinum her yerden vermekte fakat çok düşük miktarlar.
    80 TL fatura ödemesine 1 kuruş alıyorum.
    Vermese de olur. Para keserlerse vedalaşırım.
  • Garanti Bankası'nın Maaş müşterisiydim 4 ay öncesine kadar.

Çok nadiren kullandığım, bazen 3-4 ay hiç kullanmadığım Money Bonus Gold kredi kartımı kapattırmak için pazartesi günü aradım. Artık maaş müşterisi olmadığımdan kredi kartımın da kapatılmasını istiyorum dedim. Limit 3400 liraydı, şimdi kapatırsanız yeni kanunlar gereği tekrar bu limiti alamazsınız dedi, önemi yok kapatın kararlıyım dedim.

5 gün sonra, bugün mesaj geldi, düzenli limit artışı talebi doğrultusunda kartlarınızın limiti 6650 lira olarak güncellenecektir, diye.

Bu bankaları anlamak zor.

(artık maaş müşterisi olmayınca yarın öbürgün aidat vs uğraşmayayım diye iptal edeyim diyorum)
  • 119 tl kart ücretine istinaden 65 tl bonus önerdiler. Geçen sene tamamı iade almıştım bu sene yok dediler belirli tutarda bonus çıkıyormuş. 14 yıldır bu kartı kullanıyorum. Kapatsam bir dert kapatmasam 2 dert.

Bu yıl da 300 tl ye yakın bonus kullanımım oldu. Galiba biraz bu aidatı hakettiler.

Ancak görevli kadına şunu söyledim; bu yıl kart aidatının tamamı iade edilmiş biri varsa ben bu kartın aidatı iade edilmezse kapatırım dedim.

Bu yıl okuduğum kadarıyla iade almış arkadaşlar var. Demeli kişiye göre işlem yapılıyor.
  • bende aidat iadesi için aradım ben sizi başka bir arkadaşa aktarıcam onlar yardımcı olacak dedi 15 dk müzik dinledim bekletti sonunda kapadım buda yeni taktikmi anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuztemmuz -- 13 Şubat 2018; 18:43:20 >
  • 102,50 TL yansıtılmış müşteri hizmetleri ile gçrüştüm 60 TL bonus verebiliriz diyorlar. uğraşacağım bakalım sonuç ne olacak
  • mustafasadık kullanıcısına yanıt
    Bana da 102.5tl yıllık üyelik ücreti eklemişler. Bankayı arayıp kartı kapatmak istiyorum dedim, banka kartı kapatmanızı istemiyor deyip 1 yıllık kartı kullanım sözünüze geri iade ediyorlar. Siz de konuşup halledebilirsiniz.
  • Benden de 102,5 TL yıllık üyelik ücreti kesmişler. Müşteri hizmetlerini aradım iadesini talep ettim, başka bir birime aktardılar. İadenin mümkün olmadığını bunun yerine 60 TL bonus teklif ettiler bende kabul etmedim kartı iptal etmek istediğimi söyledim. Onay falan aldılar ve kartın 1 hafta içerisinde kullanıma kapanacağını sonrada kartı kırıp atmamı söylediler. Ayrıca şikayetvar üzerinden de konu açtım iade yapamayacaklarına dair mesaj ile döndüler. Babamda garanti bonus kullanıyor 2 hafta önce aradı hemen iadeyi yaptılar uğraştırmadan. Sanırım banka kime ne tutturursa zihniyetiyle çalışıyor. Şimdi arayıp son bir teklif yapmalarını bekliyorum, sonucu burada paylaşırım.
  • Merhaba arkadaşlar.03.12.17 tarihinde 90 tl aidat ücreti kesilmiş.Önce alogaranti ile görüşüp kartı iptal ettirmek istediğimi söyledim. 90 tl nin iade edileceğini fakat bir yıl daha açık kalması için taahhüt vermem gerektiğini söylediler. Başka bir kredi kartı kullandığım için kapattırmak istedim.
    Haklı müşteri hattına itirazda bulundum. 04.12.17 de cevap geldi.

garanti bonus yıllık üyelik ücreti iadesi

İade etmediler. Türkiye bankalar birliğine e-devlet üzerinden ekstre ile beraber müracaatta bulundum.
    Bankalar birliği bankadan bilgi talebinde bulundu.
    Bankalar birliğinden cevap geldi.

Bankada kendi incelemesi sonucu 0,63 krş iadeye karar verdi.

02.03.18 tarihinde bankalar birliğinin cevabı geldi.

Netice olarak illede kapatmak isteyen varsa bir yıl daha kullanma sözü vererek aidatı iptal ettirip kartı kırsın atsın kartı hiç kullanmasın. Bir yıl sonunda kartı kapattıracağı zaman 6 ay hareket görmeyen karttan aidat talep edilemeyeceği için herhangi bir ücret ödemeden kapattırmış olur.Ben macera aramış oldum ve 90 tl yi bayıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuc0bir -- 7 Mart 2018; 8:50:54 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.