Şimdi Ara

Garanti bbva iPhone 11 Pro Max çekliş (10 adet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
4.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çıkacağından değil ama bi girip çıkın çekiliş hakkınız olsun.

Kampanya koşulları;

Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 30.09.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.7667 sayılı izni ile 09.10.2020(Saat:00:01)-09.11.2020(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’e müşteri numarası ve parolası ile giriş yapan Garanti BBVA bireysel müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 27.11.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişte, 10 kişiye Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB Cep Telefonu (piyasa değeri: 13.199,00 TL) ikramiyesi verilecektir. Çekiliş sonuçları 02.12.2020 tarihinde Türkiye Gazetesi Türkiye Baskısı’nda yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 17.12.2020, yedek talihlilerin ise 01.01.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Kampanya Garanti BBVA bireysel müşterine yöneliktir. T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bunlara inanan var mı yani çekilişten bir şey çıkacağına 15 milyonda 10 ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 21 Ekim 2020; 8:10:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt

Bana bir kere buna benzer bir banka çekilişinden xbox oyunu çıkmıştı ama o dönem sürekli giriş yapıyordum online şubeye. İhtimal var ama çok düşük.

• çıkacağını düşünen varmı şans oyunlarının bile kimseye çıkmadığı dindar nesilli yıllarda üstelik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekiliş sıcak fırsat oluyor mu?

• Bizim arkadaşa akbanktan iphone çıkmıştı şans

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bunlara inanan var mı yani çekilişten bir şey çıkacağına 15 milyonda 10 ihtimal

Rokka dondurma çubuğundan ps3 + guitar hero kazandık zamanında

• inexo kullanıcısına yanıt

Lipton çay çekilişinden ipad mini kazanmıştım sene 2014. Hatta arayan kişiyi tersledim hadi lan üçkağıtçı diye. Sonra gazeteye bakın sonuçlar için diyince vay be dedim. Yanlış bilmiyorsam 850000 kişi katılmış çekilişe :))

• paylaşarak niye şansını azaltıyorsun ki

• mobil bankacılığı belki 1 milyon kişi kullanıyor. 10 tane telefon hediye edecekler. pek bir cimrisin sayın garanti bankası

• Şu çekilişlerden bir kere de çıkmamıştır bana.

Benim inancım yok, elbet birilerine çıkıyor ama çıkanda bak bana çıktı demiyor, ben görmedim daha .

• Yıllar yıllar önce akbank motorsiklet vermişti.
    Bizde sari siteden ilan bakarken bir motor beğendik.
    Sahibi kadın dı
    Durumu anlattı bize.
    Aksam 9 da akmerkeze gidip teslim almıştık.
    Birde HD motor vardi.
    Yurdum insani panelvan araç ile gelmişti.
    Sordum dayım hayırlı olsun nereye böyle , Çoruma götürüyorum dedi.

Seneler geçti fakat bu özel şirketler yalan dolan olma ihtimali az olur

• Bana 2012 civarı idi sanırsam tamda acil paraya ihtiyacım varken Apple Ipad çıkmıştı Garanti Bankasının çekilişinden. Onu da 1300'e satmıştım.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Bu yaşııma geldim şimdiye kadar sakız çıkmadı çekilişlerden, paylaşımımdan şansım azalıp çıkmayacaksa kalsın istemiyorum

• Son çekiliş kazandığımda 4-5 yaşındaydım. tiyatro bileti çıkmıştı. Tüm şansımı orada harcamış olabilirim.

• Sadece giriş yapmak yeterli sanırım

• Hayatımda yalnızca bir kişiyi gördüm eski mahallemizdeki berbere iPhone çıkmıştı ve satmıştı hemen bu yüzden şansımı denerim  

• Arkadaşıma fenerol kampanyasından 1+1 daire çıktı. Teslim alması 2-3 ay sürdü. Vergisini filan ödedi. Paraya ihtiyacı vardı daireyi sattı. Bu arada kendisi galatasaraylı. 20 tl yardım yapmıştı.

• Ben köy şenliklerinde telefon hattı kazanmıştım. Umudunuz olsun biraz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.