Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kart şu ana kadar iyi gidiyor arkadaşlar.bundan daha iyisi yok bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sktem

kart şu ana kadar iyi gidiyor arkadaşlar.bundan daha iyisi yok bana göre.
    Açık ara iyi gidiyor ama uzun sürmez ve aldığı aidat ile verdiğini geri alıyor maesef... Bu halde gitse ve aidat iadesinde diretmese veya aidatı daha makul olsa çok daha iyi olacak ama olmuyor...

Umarım bu şekilde 1 sene falan gider...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

14550 ye 15000 olamaz 1450 ye 15000 veya 14550 ye 150000 olsa gerek... Bize gelmedi güzel kampanya, diğer bütün kampanyalar ile de birleşir

Alıntıları Göster
    okuma yazmam var çok şükür , aynen dediğim gibi, olamazın mantığı nedir onu anlamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE GaSeS

okuma yazmam var çok şükür , aynen dediğim gibi, olamazın mantığı nedir onu anlamadım?

Alıntıları Göster
    Olamaz derken olmaması lazım eğer öyle ise ÇOK ağır olur şartlar. 14.550 lira harcamaya en kötü şartlarda 145.5 lira kazanıyorsunuz zaten size sunulan kampanya +5 lira mı ? (toplam 150) Okuma yazma bilmekle ne alakası var ?
  • quote:

Olamaz derken olmaması lazım eğer öyle ise ÇOK ağır olur şartlar. 14.550 lira harcamaya en kötü şartlarda 145.5 lira kazanıyorsunuz zaten size sunulan kampanya +5 lira mı ? (toplam 150) Okuma yazma bilmekle ne alakası var ?

Alıntıları Göster
    olamaz demek net konuşmak olmuyor mu, tanımlanan bu ve sonuç olarak gelen kampanya bu. benim harcamalar yüksek olduğu için miles and smiles da da bu şekilde yüksek harcama zorunluluğu tutuluyordu, yeni birşey değil benim için.

yani %100 kazanacağına %200 kazanmış olacağım mili ve üzerine kampanyalardan gelen cabası

• Arkadaşlar bir şey sorucam ben de. Şimdi bu normal kartlarda puan kazanma olayı bitek anlaşmalı yerlerde oluyor ya. Mil kazanma da o şekilde mi yoksa bütün harcamalarda mil kazanılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE GaSeS

olamaz demek net konuşmak olmuyor mu, tanımlanan bu ve sonuç olarak gelen kampanya bu. benim harcamalar yüksek olduğu için miles and smiles da da bu şekilde yüksek harcama zorunluluğu tutuluyordu, yeni birşey değil benim için.

yani %100 kazanacağına %200 kazanmış olacağım mili ve üzerine kampanyalardan gelen cabası

Alıntıları Göster
    Peki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 4 Şubat 2019; 10:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_catcher

Arkadaşlar bir şey sorucam ben de. Şimdi bu normal kartlarda puan kazanma olayı bitek anlaşmalı yerlerde oluyor ya. Mil kazanma da o şekilde mi yoksa bütün harcamalarda mil kazanılıyor mu?
    En az her alışverişte %1 (seyahat, yeme-içme, eğlence ve yurt dışı %1.25) kazanım oluyor. Vergi nakit avans vb işlemlerde kazanım olmuyor...
  • ets de belirli otellere %10 ekstra indirim yapıyor. sırf bu yüzden başvurasım geldi :) keşke direk sanal olarak alınabilse
  • Arkadaşlar Gold yada Platinum neye göre belirleniyor ? 35k limit vardı Gold geldi , 25k limitli olan arkadaşıma platinium geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 14 Şubat sevgililer gününe özel kapmaya gelir mi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

En az her alışverişte %1 (seyahat, yeme-içme, eğlence ve yurt dışı %1.25) kazanım oluyor. Vergi nakit avans vb işlemlerde kazanım olmuyor...

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    başvurunuza göre. platinum başvurusu yaptıysanız platinum kart gönderilir. gold başvurusu yaptıysanız da gold.
  • Konu neden konu dışı bölümün de ?
  • Shop&Fly telefon hattı veya web üzerinden her 300 üzeri 50, maximum 150 lira... İyi kampanya uzun vadeli bilet alıp doldurcam ben...
  • yutubcu kullanıcısına yanıt
    bende yani başvurdum platinum olarak gelecek bonusflaş uygulamasında o şekilde görünüyor limit den kaynaklı olabilir.
  • arkadaşlar kart kuryeye verileli 6 gün oldu hala acenteye gelip dağıtıma çıkmadı. ne kuryenet e ulaşabiliyorum ne bankaya. sizinkiler kaç günde geldi
  • amex geçen kuyum sitesi var mı acaba?
  • Bu kart için kart ücreti yansıtılan ve geri alabilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.