Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aidat yansıdı 240 lira e-posta üzerinden itiraz bildirdim. Bakalım ne olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

Aidat için şikayet yazalım lütfen ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

Bu mesaj silindi.
    aynı gün extre de +240 lira olarak görünür, ay sonu borçlarınızdan düşer... Bana olumlu / olumsuz dönen olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Aidat yansıdı 240 lira e-posta üzerinden itiraz bildirdim. Bakalım ne olsun...
    Hocam selamlar, itirazınıza olumlu, olumsuz ne yazmışlar geri bildirebilir misiniz cevap gelince?
  • quote:

Orijinalden alıntı: politiks

Hocam selamlar, itirazınıza olumlu, olumsuz ne yazmışlar geri bildirebilir misiniz cevap gelince?

Alıntıları Göster
    Mutlaka yazarım ;)

Bu arada epttavm deneyen oldu mu? Hangi kategori de geçiyor ?
  • Tek bir seferde mi 250 yoksa ayrı ayrı toplamda mı 250 harcamak gerek arkadaslar?

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: gomez_10

Tek bir seferde mi 250 yoksa ayrı ayrı toplamda mı 250 harcamak gerek arkadaslar?

İfade muallak ama tek seferde dir...

Bu arada 2 gün geçti aidat iadesine cevap yok...
  • Internetten altin satan sitelerden altin alsak tek cekim kuyum sayilir 30 tl mili alir miyiz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maaş müşterilerinden Kart aidatı alınıyor mu? Normal bonuslardan alınmıyor evet ama bundan alınır sanki. Var mı bilen?

• quote:

Orijinalden alıntı: ruöküzü

Maaş müşterilerinden Kart aidatı alınıyor mu? Normal bonuslardan alınmıyor evet ama bundan alınır sanki. Var mı bilen?
    Hocam o şirketinizin yaptığı sözleşme maddesine göre değişiyor. Bizim şirket bonus kart yazmış almıyorlar ama M&S'dan aldılar diye kapattım ben... Bundada itiraz ettim ama ses seda çıkmadı...
  • www.shopandfly.com.tr’de 15.000 mil sizi bekliyor!

Kampanya 01-28 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya sadecewww.shopandfly.com.tr’den veya Shop&Fly Kolay Seyahat Hattı’na bağlanarak yapılan seyahat harcamaları dahildir..
    Kampanyaya tüm Shop&Fly kredi kartları dahildir.
    Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 15000 mil kazanabilir.
    Bir günde müşteri kampanyadan en fazla 5000 mil kazanabilir.
    Kampanyadan asıl ve ek kartlar yararlanabilir.
    Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Sanal kartlar dahildir.
    Başka kampanyalarla birleştirilebilir.
    Kampanyadan kazanılacak miller 03 Mart 2019’da müşterinin kredi kartına yansıyacaktır.

Ben yandım siz yanmayın

• Aidat iade sürecim olumlu karşılandı

Önce ''bize yazın''dan mail attım sonra twitterdan yazdım ve beni arayıp dakikalarca zırvaladılar :) Sonra da aidat iptali için bir birim var ona bağlayalım oraya sorun dediler...

Bu arada durumum şu;
    *Maaş müşterisiyim ve sözleşmemizde bonus kart muafiyeti var ama m&s ve shop&fly da geçmiyorMUŞ
    *Shop&Fly'ı 2 ay önce aldım limitim 1000 lira :) Mil durumum 367 lira...
    *Amex i hiç kullanmadım.
    *Kartı alırken kapatmama sözü 15.000 mil gibi bir kampanya dan yararlanmadım.

Bağladıkları birime bunları anlattım 9 ay kapatmama sözüne iade ettiler aidatı Şimdi kart anlam kazandı...

Bu ne demek? Sizede olur mu? Bence bunun ''NET'' bir cevabı yok hatta sizle konuşanın olayda insiyatifide yok... Sistem neye göre teklif çıkarıyor bilmiyorum ama sanıyorum limit / kullanma / bağlı olnunan şube / maaş müşterisi olma gibi bir çok konuya bağlı oluyor bu teklifler...

15 senedir kredi kartı kullanıyorum (iş bank - akbank ve garanti)ve sadece M&S'a 2 aylık aidat ödeyip iptal ettim...

Edit:Dönem içi hareketlere +240 yansıdı;) ama ilk yazdığım ''bize yazın'' mailine olumsuz cevap geldi şimdi :)

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

Yıllık üyelik ücreti olan kredi kartımızı kullandığınızda;

•Harcadıkça kazandığınız bonus ve millerle, bedava alışveriş ve uçak bileti,
    •12 aya varan vadelerde ücretsiz taksitli alışveriş,
    •500.000’e yakın anlaşmalı nokta ile Türkiye’nin en geniş alışveriş ağında, kartınıza ve size özel kampanyalar,
    gibi hayatınızı kolaylaştıran ve kazandıran çok sayıda fırsattan yararlanabiliyorsunuz.

Ekstrenizde gördüğünüz 240 TL’lik üyelik ücreti, gelecek 12 ay boyunca kredi kartınızı aktif olarak kullanmanız halinde bu fırsatlardan ücretsiz olarak yararlanabilmenizi sağlayacak.

Tüm müşterilerimize, ürün ve hizmet ücretlerine ilişkin açık ve şeffaf bilgilendirme yapmak hizmet politikalarımızın en başında yer almaktadır. Bu politikamız doğrultusunda kredi kartı yıllık üyelik ücreti bilgilendirmesini, hem kart başvurunuz sırasında imzaladığınız sözleşmenizde, hem de üyelik ücreti yansıtılmadan 1 ay önce size gönderdiğimiz kredi kartı ekstrenizde yapıyoruz.

Bu nedenlerle, üzülerek belirtmek isteriz ki kartınızın üyelik ücretini iade edemiyoruz.

Ancak, önümüzdeki dönemde üyelik ücreti ödemek istemezseniz, daha sınırlı hizmetler sunabildiğimiz Bonus Flexi kredi kartımızı önerebiliriz. Bonus Flexi’yi tercih etmeniz durumunda, mevcut kartınızla ücretsiz olarak katıldığınız bazı kampanyalarımıza, belirli bir ücret karşılığında katılabilirsiniz. Detaylı bilgiyiwww.bonus.com.tr ´den veya 444 0 333 Alo Garanti’den alabilirsiniz.

Kredi kartınızı severek kullanmanızı ve tüm avantajlarından dilediğiniz gibi yararlanmaya devam etmenizi isteriz. Size en iyi hizmeti sunabilmek için yatırımlarımızı sürdürmeye ve sunduğumuz fırsatları arttırmaya devam edeceğiz.

Rasgele ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 13 Şubat 2019; 12:30:30 >

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Hocam platin kart yarin gelecek kuryeden, yansitinca bende heryerden saldiricam. Sube muduru benim amcamin oglu o dedi bonusu iade ettiririm shop and flya birsey yaptiramiyorum dediydi bakalim hayirlisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: politiks

Hocam platin kart yarin gelecek kuryeden, yansitinca bende heryerden saldiricam. Sube muduru benim amcamin oglu o dedi bonusu iade ettiririm shop and flya birsey yaptiramiyorum dediydi bakalim hayirlisi.
    Valla hocam tamamen şans ama kartı iptal ederseniz 240 in 200 ü iade oluyor bu konuda garanti sıkıntısız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 13 Şubat 2019; 16:54:38 >
  • gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Toplamda 250 TL olması yeterli. Ben çiçeksepeti ve internet üzerinden altın alarak 250 TL'ye tamamladım.
  • politiks kullanıcısına yanıt
    altungold'dan alternatifbank posu ile işlem yaparak mil kazanabilirsiniz.
  • n11 %11 sevgililer günü kuponu (max 33) + 5000 mil birleşik kullandım 500 harca 417 öde
  • ⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

Arkadaşlar bu aylık harcama hedefi olayı nedir tam olarak net olarak bilen var mı

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.