Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mh ile görüştüm amexi kapatın dedim kapattılar hiç sormadılar 5000 mil ister misiniz diye. Sizlerde nasıl oldu? Sonradan genel müdürlükten arayıp mı mil teklif ediyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Mh ile görüştüm amexi kapatın dedim kapattılar hiç sormadılar 5000 mil ister misiniz diye. Sizlerde nasıl oldu? Sonradan genel müdürlükten arayıp mı mil teklif ediyorlar?
    Kullanmasanız aidatı zaten gelmiyor neden kapattınız ki? Bu kapatın hamleleri tehlikeli olabiliyor sonucu belirsiz...
  • şöyle bir sorum olacak, ben mastercard'ı değil amex2i kullanıyorum sadece, aidat meselesinden dolayı.
    şimdi mastercard için sanal kart oluştursam ve sanal kart ile harcama yapsam aidat yansıtılır mı acaba mastercard için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesarepavese

şöyle bir sorum olacak, ben mastercard'ı değil amex2i kullanıyorum sadece, aidat meselesinden dolayı.
    şimdi mastercard için sanal kart oluştursam ve sanal kart ile harcama yapsam aidat yansıtılır mı acaba mastercard için?
    Muhtemelen aidat yansır, mastercard a bağlı sanal kart çalıştı demek master card çalıştı demektir... Bunu yaparsanız mastercard için hesap özeti gelir, buda aidat yansımasına yeter...

Konu niye bu kadar ölü?

Markette 150 ye 20 geldi...
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    N11, HB, GG gibi büyük sanal mağazalarda taksit yaptıkları kartların posları sistemlerinde mevcut demektir; siz o bankanın kart bilgilerini girdiğinizde (tek çekim dahi olsa) sistem otomatik kartın ait olduğu banka posuna yönlendirir. Ayrıca Bonusflaşta kazandınız yazıyorsa kazanmışsınızdır. Bunu arayıp MHye sormaya ne gerek var? Böyle herşeyi mhye sora sora kampanyalar nasıl bitmiş görmek için lütfen eski kart kampanya konulara bir göz atınız. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 29 Aralık 2018; 14:35:53 >
  • brooks hatlen B kullanıcısına yanıt
    İşe yaramasına sevindim.
    Evet mühendisim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: loremipsum

N11, HB, GG gibi büyük sanal mağazalarda taksit yaptıkları kartların posları sistemlerinde mevcut demektir; siz o bankanın kart bilgilerini girdiğinizde (tek çekim dahi olsa) sistem otomatik kartın ait olduğu banka posuna yönlendirir. Ayrıca Bonusflaşta kazandınız yazıyorsa kazanmışsınızdır. Bunu arayıp MHye sormaya ne gerek var? Böyle herşeyi mhye sora sora kampanyalar nasıl bitmiş görmek için lütfen eski kart kampanya konulara bir göz atınız. Saygılar
    Beklenen odur haklısınız saçmalık olan kampanya şartların da bunu yazmaları... Seçim şansım olmayan bir mecra da garanti posu mecburiyetini şart koşarsa kampanyadan kıllanmamak elde değil... Banka bunlar güven asla olmaz...

Axses in her ay ilk 500 e 50 kampanyasında 9. ayımdayım hiç bir ay ben kayıt açtırmadan chippara yatmadı !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 29 Aralık 2018; 18:58:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: #berk

İşe yaramasına sevindim.
    Evet mühendisim :)
    Hesaplama güzelde her bir kartın aidatını öderseniz kar/zarar durumu değişiyor...
  • Arkadaşlar platinium mu çıkarmak mantıklı yoksa gold mu çıkarmak mantıklı ? Sadece kampanya takip eden birisi için soruyorum. Ben bi fark göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Arkadaşlar platinium mu çıkarmak mantıklı yoksa gold mu çıkarmak mantıklı ? Sadece kampanya takip eden birisi için soruyorum. Ben bi fark göremedim.
    Kampanyalarda fark yok ama bazı kampanyasız kazanımlarda var... Tercih sizin...

• Toplamda 470 TL'lik ufak tefek farklı harcamalar yaptım, acaba mil vermediği bir alan var mı öğrenmek için. Hepsinde de yansıttılar milleri. Sevmeye başladım bu kartı
  • seizure kullanıcısına yanıt
    Kamu ödemelerinde mil vermiyor bilginiz olsun.
  • Arkadaşlar aidat aldılar mı? İade ediyorlar mı? Aidat almayacaklarsa başvuracağım.

Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yutubcu kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam, yurt dışı harcamalarında veriyor mu bir de onu denememiştim. Bu akşam onu da deneyeceğim, sonucunu yazarım.
  • giyimde 7.500 ve elektronik te 2.500 mil kazandım. bugün yüklenmesi gerekirken hala yüklenmemiş. aynı sorunu yaşayan varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

giyimde 7.500 ve elektronik te 2.500 mil kazandım. bugün yüklenmesi gerekirken hala yüklenmemiş. aynı sorunu yaşayan varmı.
    Yarın yüklenir hocam

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    burda 2 ocak yazıyo diye yüklenecek sandım. kampanya detaya bakınca 3 ocak yazıyomuş.

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

• seizure kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı harcamalarda da mil kazanılıyor :)
  • arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak,

bonus flaş da yer alan bonus kampayalarından kazanılan bonuslar mile çevriliyor mu? örneğin 2000tl harca 50 tl bonus puan kazan kampayasınsan 50 tl bonus kazansam mile çeveilir mi? çevrilirse kaç mil olur ?

teşekkürler

• Uzaktan bakınca güzel kampanya ama havayollarının kendi sitelerine göre fiyatlar yüksek... Aracı bilet başı 10 lira almaya başlamış (daha önce baktığımda daha azdı sanki) bu şartlarda 150 liraya gelen 2500 milin 1000 mili zaten geri gidiyor... Bazı hatlarda hesaplama daha saçma sapan mesela ısl-trb bakıyorum, thy de 198lira shopfly.com.tr de 242 lira...

Kampanya neredeyse "tuzak"...

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.