Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kartım onaylanmı, daha basım aşamasında bile değil ama karta kampanya tanımlamışlar. 150 TL akaryakıt al 2000 mil hediye. Ama yarın son gün. E daha kart gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

310bin mil 310tl sanırım.

Alıntıları Göster
    3100tl yapıyor hocam 310.000 mil
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Kartım onaylanmı, daha basım aşamasında bile değil ama karta kampanya tanımlamışlar. 150 TL akaryakıt al 2000 mil hediye. Ama yarın son gün. E daha kart gelmedi.
    Genel kampanya herkese tanımlı,

Karta basvurup, onaylandıktan sonra kartınız size teslim edilmeden bonus flasta görebiliyorsunuz (kart bilgisi, kampanyalar)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miller silinmiyor yazıyordu sanırım burda bi arkadaş ilk sayfalarda ancak bonusflaş'tan baktığımda şu ana kadarki kazanılan millerin 31.12.2021'de silineceği yazıyor
  • arkadaşlar bilet alırken örneğin 40.000 mil gerekli diyelim, bizim kartımızda 30.000 varsa kalan kısmı ödeme yapabiliyor muyuz yoksa içeriye mil borçlanmak zorunda mı kalıyoruz?
  • Üye giriş alanı açılmış.

Ben üye oldum ; fakat bilet satın alma ekranına ilerlemedim.

https://www.shopandfly.com.tr/seyahat

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU]

• mrb arkadaşlar

kafama takılan bir şey var. 2000tl lik bilet 200000 mil ediyor.yani 2bin tl lik bilet almak için 200bin tl harcama yapıp mil mi toplamamız lzm?
  • evet üyelikler açılmış banka müşteri no'su ile üye oluyorsunuz.
    sabah bilet almıştım fulltrip sitesinden (ki aynı turizm şirketi -kayra- bu shop&fly'ın çalıştığı şirket) orası ile fiyatlar aynı. hizmet bedeli de aynı.
    bilet alırken milinize göre size ödeme şekli alternatifi sunuluyor, ister ücretin tamamını ödeyebiliyorsunuz mil ile isterseniz vergi ya da bilet ücretini mil ile ödüyorsunuz isterseniz de ücretin tamamı için elinizdeki mil + kalan ücreti kredi kartınızdan ödüyorsunuz. tabi bir alternatif de eksik miller için avans mil, bu da ödeme sayfasında mevcut. anında başvuru yapıp avans mil alabiliyorsunuz.
    kullanımı kolay ve pratik bir site olmuş, ödeme alternatifleri de sunulması iyi düşünülmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

Genel kampanya herkese tanımlı,

Karta basvurup, onaylandıktan sonra kartınız size teslim edilmeden bonus flasta görebiliyorsunuz (kart bilgisi, kampanyalar)

Alıntıları Göster
    Bir an bana özel sandım giydirdim ama şimdi detaylarına baktım sahiden bana özel değilmiş
  • lamav4 L kullanıcısına yanıt
    100 mil 1 TL
    1000 mil 10 TL
    10000 mil 100 TL
    100000 mil 1000 TL

1 TL=1 Mil
    100.000 TL=100.000 mil
    200.000TL=200.000 mil=2.000TL’lik bilet
    🙄🙄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • el colgado E kullanıcısına yanıt

evet dediğim doğruymuş. bu durumda bu kart tamamen saçmalık. 200bin tl harcama yapsam 2bin liralık bileti mille alma peşinde koşmam. eski tip miles&simles şu an hala daha avantajlı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamav4

evet dediğim doğruymuş. bu durumda bu kart tamamen saçmalık. 200bin tl harcama yapsam 2bin liralık bileti mille alma peşinde koşmam. eski tip miles&simles şu an hala daha avantajlı..
    Nesi avantajlı hocam,m&s ilede 20 bin mil verir onada yurtdışına adam gibi bilet alamazsınız üstüne 1 tane kampanya kalmadı,bu kartı alalı 15 gün oldu 400 tl birikti bile harcama 10 bin tl,kaldıki 200 bin tl harcamaya biçok kampanya eklenir böle giderse,en kötü ihtimal 3500,4000 tl yapılır bu kartla.

• quote:

Orijinalden alıntı: lamav4

yeni miles and smiles oranlarına baktınız mı hiç?

eskiden alışveriş tutarını yakalayınca bile her ay 5-10 bin arası mil verirdi, 1 yılı geçkin süredir o kampanya bile gelmez oldu

artık hiç avantajı yok miles and smiles ın
  • #berk # kullanıcısına yanıt
    Muhendislik var mi hocam? =)

Guzel karsilastirma, basvuru icin etkili oldu.
  • Miles and Smiles classic plus, elite ve elite plus üyeler için yeme içme, seyahat, konaklama için hala çok avantajlı, mesela 200k harcamaya 200k ve üzeri mil kazanabilirsiniz. Diğer sektörlerde de 40k-100k arasında değişen mil kazanımı olabilir. Maalesef eski kampanyalarla daha da güzeldi, kişiye özellerle de daha fazla birikiyordu. Bu haliyle kazanılan miller de eskiden 1 mil 0.03 kuruş gibi orana sahipken, uçuş türüne göre 0.06-0.08 kuruş edebiliyor. Bu kart pahalı uçuşlar için avantajlı kullanıma sahiptir.

Shop and Fly şimdilik ucuz uçak bileti almak ve THY dışında uçmak isteyenler için fena değil ancak kart aidatı epey fazla. Kampanyalar bittikten sonra bile aidatını çıkartabilmek için en az yıllık 20k harcama lazım, platinyum ve amex için 30-35k gözden çıkarmak gerekiyor, üstelik aidat peşin peşin alınıyor.

Kart sıralamam hala Adios, Parafly ve Miles and Smiles’tır.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Miles and Smiles classic plus, elite ve elite plus üyeler için yeme içme, seyahat, konaklama için hala çok avantajlı, mesela 200k harcamaya 200k ve üzeri mil kazanabilirsiniz. Diğer sektörlerde de 40k-100k arasında değişen mil kazanımı olabilir. Maalesef eski kampanyalarla daha da güzeldi, kişiye özellerle de daha fazla birikiyordu. Bu haliyle kazanılan miller de eskiden 1 mil 0.03 kuruş gibi orana sahipken, uçuş türüne göre 0.06-0.08 kuruş edebiliyor. Bu kart pahalı uçuşlar için avantajlı kullanıma sahiptir.

Shop and Fly şimdilik ucuz uçak bileti almak ve THY dışında uçmak isteyenler için fena değil ancak kart aidatı epey fazla. Kampanyalar bittikten sonra bile aidatını çıkartabilmek için en az yıllık 20k harcama lazım, platinyum ve amex için 30-35k gözden çıkarmak gerekiyor, üstelik aidat peşin peşin alınıyor.

O aidatı ödedikten sonra bence de bir avantajı yok, ben ikinci ay kapatın veya aidat ödemem derim yok derler ise 20 lira dan oluruz evet derler ise en azından 1 sene bakarız...

150 lira yakıta 2000 mil gibi kampanyalar çok olur ise m&s dan çok daha iyi olur, m&s da thy mecburiyeti var, bilet vergileri yüksek ve miller ile bilet almakta eskisi gibi ucuz değil...

En kötüsü maximiles :) iyisini seçemedim...

• elektronik harcamasına 2500 mil gelmiş kampanya olarak, n11'de de 7500 mil kampanyası var, ikisi birleşir mi acaba? n11 elektronik olarak görünüyordu diye hatırlıyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Miles and Smiles classic plus, elite ve elite plus üyeler için yeme içme, seyahat, konaklama için hala çok avantajlı, mesela 200k harcamaya 200k ve üzeri mil kazanabilirsiniz. Diğer sektörlerde de 40k-100k arasında değişen mil kazanımı olabilir. Maalesef eski kampanyalarla daha da güzeldi, kişiye özellerle de daha fazla birikiyordu. Bu haliyle kazanılan miller de eskiden 1 mil 0.03 kuruş gibi orana sahipken, uçuş türüne göre 0.06-0.08 kuruş edebiliyor. Bu kart pahalı uçuşlar için avantajlı kullanıma sahiptir.

miles and smiles ile avrupa uçuşları yapma şansınız neredeyse yok, dünya kadar mil alıp üzerine dünya kadar vergi ödeniyor.

hocam benim 150k harcamam vardır senelik classic im tabiki ama hiç öyle dediğiniz gibi mil birikimi yok. markette şuan 100 tl ye 5 mil veriyor, 150 tl akaryakıta 250 mil kampanyası yapıyor, bunlar eskiden çok ama çok yüksekti, mil biriktirmek çok ama çok zorlaştı.

ben shop and fly ın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum, 10 günde 7000 mil topladım o da 2200TL harcama ile, eğer kampanya böyle giderse çok kolay olur kart ücretini dahi çıkartmak

• quote:

Orijinalden alıntı: cesarepavese

elektronik harcamasına 2500 mil gelmiş kampanya olarak, n11'de de 7500 mil kampanyası var, ikisi birleşir mi acaba? n11 elektronik olarak görünüyordu diye hatırlıyorum ama
    Denerseniz haber verir misiniz ?

Edit : Denenmiştir.

Elektronik olarak geçiyor. Elektronik kampanyasından yararlanıldığına dair sms geldi; fakat n11 'le ilgili sms gelmedi. Ödemeyi bonus flas üstünden yaptım garanti olması için; ama problem olacağını sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 27 Aralık 2018; 10:42:14 >
  • Net bilgisi olan arkadaşlara sorum olacak. Süreli puan yüklenen kampanyalar var. Bunun benzeri süreli mil yüklemesi oluyormu ?Yani yüklenip sonradan belirli tyakın bir tarihte mil silinmesi olurmu?İsteyen özelden yazabilir isteyen buraya. Bilgi için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.