Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.919
Cevap
229
Favori
517.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lenskuresi

THY QNB FİNANSBANK İŞBİRLİĞİ

Türk Hava Yolları uzun zamandır Garanti bankasıyla yürüttüğü Miles&Smiles programını, bir banka ile daha gerçekleştireceğini duyurdu.

THY’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, QNB Finansbank ile 5 yıllık iş birliği sözleşmesi imzalandığı belirtildi.

Anlaşma kapsamında, Finansbank ile yolcu programı THY Frequent Flyer Programı kapsamındaki THY FFP üyelerine yönelik Miles&Smiles Kredi Kartı verilmesi konusunda işbirliği sözleşmesi imzalandı.

Konuya ilişkin olarak THY tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle oldu:

“Ortaklığımız ile QNB Finansbank A.Ş. arasında, Türk Hava Yolları A.O. Yolcu Programı THY Frequent Flyer Programı kapsamındaki THY FFP üyelerine yönelik Miles&Smiles Kredi Kartı verilmesi amacıyla 5 yıl süre ile devam edecek yeni bir işbirliği sözleşmesi imzalanmıştır.”
    Shop&Fly niye çıktı belli oldu:) En para versin bu kartı aidat da almasın hemen geçelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartı aldık,işe yarar kampanyalar bitti. aidat iadesi de olmadığına göre hiç kullanmayayım en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Garanti Miles smiles bittimi şimdi sonuç olarak. Halen mil vermeye devam ediyor da !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Pegasus sitesinden baktığınız biletlerde süper eko bilet var ise siz almak istediğiniz durumda acente süper eko bilet satmıyor. Eko biletten işlem yapıyor o da 15 TL üzerine eklenmesi demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cacagri

Arkadaşlar Garanti Miles smiles bittimi şimdi sonuç olarak. Halen mil vermeye devam ediyor da !
    Garanti M&S ortaklığı devam edecek ama QNB'de yanına eklenecek gibi duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sb2311

Pegasus sitesinden baktığınız biletlerde süper eko bilet var ise siz almak istediğiniz durumda acente süper eko bilet satmıyor. Eko biletten işlem yapıyor o da 15 TL üzerine eklenmesi demek.
    Super Eko'yu test edemedim çünkü bu paket ''nedense'' yurtiçi uçuşlarında sunulmuyor. Acente bunu satmıyor ise kartın platformundan pegasus yurtdışı bileti almak anlamsızlaşacak...

Bence kartın tek sıkıntısı AİDAT !
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

kartı aldık,işe yarar kampanyalar bitti. aidat iadesi de olmadığına göre hiç kullanmayayım en iyisi.
    Mantıksız diyemem :( aidatı çıkarana kadar bir sürü uğraşmak lazım, aidat çıkınca yenisi geliyor...
    Alt sınıftan tek koltuk kaldığı durumda 2 bilet almak istediğinizde, 2 bileti de üst sınıftan vermesi durumu bütün bilet satış sitelerinde var. shop&fly'a özel bir durum değil, deneyip görebilirsiniz (ör: ucuzabilet.com)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

Alt sınıftan tek koltuk kaldığı durumda 2 bilet almak istediğinizde, 2 bileti de üst sınıftan vermesi durumu bütün bilet satış sitelerinde var. shop&fly'a özel bir durum değil, deneyip görebilirsiniz (ör: ucuzabilet.com)
    Olabilir hocam ben kendi siteleri hariç bilet almadığından bilmiyordum. Kendi siteleri hariç bilet alanı da hiç anlayamadım zaten...

ucuzabilet, turna gibi sitelerde dönemine göre kampanyalar oluyor. hatta turna.com'da kredi kartındaki puanları kuruşuna kadar kullanabiliyorsun. böyle durumlarda havayollarının kendi sitelerinden daha ucuza satın aldığım en az yüz adet bilet var. tabi bu siteleri herkes bu zihniyette kullanmıyor, o zaman dediğiniz gibi havayolunun kendi sayfasından daha pahalıya alıyor çoğu insan. o kısmı bende anlayamıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

ucuzabilet, turna gibi sitelerde dönemine göre kampanyalar oluyor. hatta turna.com'da kredi kartındaki puanları kuruşuna kadar kullanabiliyorsun. böyle durumlarda havayollarının kendi sitelerinden daha ucuza satın aldığım en az yüz adet bilet var. tabi bu siteleri herkes bu zihniyette kullanmıyor, o zaman dediğiniz gibi havayolunun kendi sayfasından daha pahalıya alıyor çoğu insan. o kısmı bende anlayamıyorum :)
    Dediğinize katılıyorum bende turna da silinecek puanları kullanıyorum veya extra kampanyalarda tercih ediyorum ama genel kullanan kitle bizim gibi değil... Tüm havayollarını aynı anda gösteriyor diye aradaki farkı ödeyenler var... Arada çıkan fark biletine göre 20 lirayı bile aşabiliyorken kullanmak çok manasiz...

• https://shopandfly.com.tr üstünden alışveriş yapan oldu mu?

Avans mil kullanım paket tur programı almayı dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

https://shopandfly.com.tr üstünden alışveriş yapan oldu mu?

Avans mil kullanım paket tur programı almayı dusunuyorum.
    Ben bilet falan aldım ama tur vs almadım. Hizmeti sunan tur firmasının geçmiş yorumlarına falan bakmak lazım...
  • Bu kartı alalım mı, almayalım mı?
  • Öncelikle ana kartın ücretini iade ettiler, 9 ay kapatmama sözüne Amerikan expresse 50 tl verdiler, şu anda bonus flashla bu kampanya kıtlığından gayet avantajlı. Şu anda fly>>>parafly>>aidos derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Ben bilet falan aldım ama tur vs almadım. Hizmeti sunan tur firmasının geçmiş yorumlarına falan bakmak lazım...

Alıntıları Göster
    Prontotour gözüküyor.

Kendi sitesi ile fiyat aynı, oradaki yorumlarda fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

Prontotour gözüküyor.

Kendi sitesi ile fiyat aynı, oradaki yorumlarda fena değil.

Alıntıları Göster
    sitenin en altında yazıyor hangi tur olduğu; KARYA TUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: earthwat

Öncelikle ana kartın ücretini iade ettiler, 9 ay kapatmama sözüne Amerikan expresse 50 tl verdiler, şu anda bonus flashla bu kampanya kıtlığından gayet avantajlı. Şu anda fly>>>parafly>>aidos derim ben.
    Hocam bizede ederler umarım... Ben amex i hiç kullanmadım ama size yaptıklarını yapsalar kullanırım. Genelde iade işleri tamamen şansa bağlı gibi ama siz hangi yolla ve ne zaman (extre de görününce mi ) iade istediniz ? Kullanım sıklığınız nedir? Aidat iadesinde izlenecek yol önerilerine açığız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Bu kartı alalım mı, almayalım mı?
    Aidat iadesi olursa ÇOK iyi kart olmazsa iyi ama almaya değer değmez kullanıcıya göre değişir...
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.