Şimdi Ara

⚫️ Shop&Fly [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.933
Cevap
228
Favori
520.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus puanin adini mil koyup milleti mal yerine koymaya mi calisiyorlar amac nedir? Bol sifirli kampanya yapinca millet daha cok kazandigini saniyor heralde :)) Adam akilli deseler ya 1 tl lik alisverise 1 kr vericez diye. Verdigimiz bonus puanlari da markette alisveriste flan oyle her isyerinde degil de bizim belirledigimiz sacma sapan fiyatar ceken bi acente sitesinden harciyacaksiniz diye. Kusura bakmayin dost aci soyler 😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ridvantalya R kullanıcısına yanıt
    bonustan çok daha fazla kazandırıyor şu an için. kampanyalar da çok daha fazla ve avantajlı. en önemlisi de garanti posuymuş üye iş yeriymiş falan filan yok. her alışverişten mil geliyor.
    dün fatura ödemiştim, ona da mil gelmiş. şimdilik iyi gidiyor kart, umarım bozmaz
  • cesarepavese C kullanıcısına yanıt
    Ben puan kazanimi olarak herhangi bir kredi karti ile kiyaslama yapmadim farkettiyseniz. Sadece bu onyüzbin mil olayini elestiriyorum Dedigim gibi 1 tl lik her harcamaya 1 kr hediye deselerdi daha seffaf bir tanitim olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvantalya

Ben puan kazanimi olarak herhangi bir kredi karti ile kiyaslama yapmadim farkettiyseniz. Sadece bu onyüzbin mil olayini elestiriyorum Dedigim gibi 1 tl lik her harcamaya 1 kr hediye deselerdi daha seffaf bir tanitim olurdu
    daha iyisi var mı bildiğiniz ona geçelim
  • ThE GaSeS kullanıcısına yanıt
    "daha iyisi" derken kime gore daha iyisi?

Ben bonus kredi karti kullaniyorum zaten ve bana gore en iyisi o. Cunku ayda belki ayda enfazla 10 tl bonus kazaniyorum ama 10 tl bonusu evimin yanindaki bimde alsiveris yaparken harcayabiliyorum. Sizin icin ucak bileti onemliyse shop&fly kullanin tabiyki de ama sanirim altini cizdigim konuyu kimse anlamamis..

• quote:

Orijinalden alıntı: swashbucklerjr

arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak,

bonus flaş da yer alan bonus kampayalarından kazanılan bonuslar mile çevriliyor mu? örneğin 2000tl harca 50 tl bonus puan kazan kampayasınsan 50 tl bonus kazansam mile çeveilir mi? çevrilirse kaç mil olur ?

teşekkürler
    arkadaşlar bilgisi olan var mı?
  • swashbucklerjr kullanıcısına yanıt
    öyle bir şey yok, bonus ayrı mil ayrı ikisi birbirine dönüşmüyor.
    ee ben ne anladım bu işten, 1 tl 1 mil yapıyor ama 1 mil bilet alırken 1 kuruş oluyor. 40.000 tl harcarsam 400 liralık bileti alabiliyorum, mil için sürekli kampanya yapacaklarını sanmıyorum, bonus için sürekli yapıyorlar oysa...
  • swashbucklerjr kullanıcısına yanıt
    bende her iki kart da var, bonus kampanyalarından çok daha fazla kampanyası var şuan shop&fly ın.
    isteyen istediği kartı kullansın bunun bu kadar uzatılmasının manası yok.
    burası forum sitesi. daha fazla da uzatılır kimse kimseden izin alacak değil. herkes en kârlı olanın peşinde. iyi günler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konu shop and fly konusu, bonus başka bir kart, neyi uzatacaksınız anlamadım.
  • Beyler dün bugün bilet almak ile uğraştım ve bilet alma kısmı ile tespitlerim var;

Alacağınız bilet sınıfında bol sayıda bilet var ise havayolu sitesinde 99 lira olan bileti 102 lira gibi çok az bir fark ile alabiliyoruz... Burası süper...

Alacağınız sınıfta bile sayısı az ise ( sayı veremiyorum zira göremiyorum da) havayolu sitesi de 99 lira olan bileti 109 liraya yani +10 lira fark ile alabiliyoruz... Eh idare eder...

Alacağınız bilet sınıfında son bilet ise havayolu sitesinde 99 lira olan bileti 120 liraya yani +20 lira fark ile alabiliyoruz... Bu bildiğiniz KAZIK :) Burada sistem kalan bilet son ise onu bize satmayıp bir üst sınıftan bilet veriyor. Hatta diyelim son bilet 99 lira ve siz 2 bilet baktınız, sistem son bileti ve ikinci bileti bir üst sınıftan veriyor ve 99x2=198 liraya alacağınız bilete 109x2+10+10=242 lira olarak çıkartıyor...

Bunları tespit etmem kolay olmadı :) Bileti alırken son aşamada her zaman +10 hizmet bedeli göreceksiniz ama havayolu sitelerine göre her bileti +10 liraya almak pek mümkün değil... Ben şahsen +mil kampanyası olmadıkça shop&fly'ı platformundan bilet falan almam... Özellikle pegasus sitesinden son bilet diye görüneni kontrol ederseniz +20 lira eklendiğini göreceksiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 4 Ocak 2019; 0:16:50 >

• Dün amex ve mastercard plantinium kartlarım için toplam 360 tl kart ücreti yansıdı. Bugün iptali için 2 kez aradım iade edemeyeceklerini söyledilet. 2 ayda 30.000 tl nin üzerinde harcamam olmuştu.

Kartı kapattırdım. Sonuç olarak çok ciddi harcaması olmayanlar için ideal bir kart değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: macnair

Dün amex ve mastercard plantinium kartlarım için toplam 360 tl kart ücreti yansıdı. Bugün iptali için 2 kez aradım iade edemeyeceklerini söyledilet. 2 ayda 30.000 tl nin üzerinde harcamam olmuştu.

Kartı kapattırdım. Sonuç olarak çok ciddi harcaması olmayanlar için ideal bir kart değil.
    Karti ne zaman kullanmaya basladiniz ?

• 26 kasımda kullanmaya başladım ama hesap kesimini kart gelince değiştirip ayın ilk haftası yaptm

• quote:

Dün amex ve mastercard plantinium kartlarım için toplam 360 tl kart ücreti yansıdı. Bugün iptali için 2 kez aradım iade edemeyeceklerini söyledilet. 2 ayda 30.000 tl nin üzerinde harcamam olmuştu.

Hocam bana da yansıyınca arayacağım yanaşmazlar ise bende kaçarım...

Garanti bankasının aidat aşkını ben anlayamıyorum... Kullanmadığımız ayları sorunsuz iade etmeleri güzel tabi ;)

Bende daha önce m&s ı bu yüzden iptal ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 6 Ocak 2019; 2:2:2 >
  • Bu arada aidat iadesi denetimlerinizi yazın lütfen...

• quote:

Madem iade etmiyorlar parasını vermişken bir yıl daha kullansanız daha iyi olabilirdi. Ayrıca 30000 TL harcamadan gelen miller ne oldu, kart kapaninca gitti mi?

• THY QNB FİNANSBANK İŞBİRLİĞİ

Türk Hava Yolları uzun zamandır Garanti bankasıyla yürüttüğü Miles&Smiles programını, bir banka ile daha gerçekleştireceğini duyurdu.

THY’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, QNB Finansbank ile 5 yıllık iş birliği sözleşmesi imzalandığı belirtildi.

Anlaşma kapsamında, Finansbank ile yolcu programı THY Frequent Flyer Programı kapsamındaki THY FFP üyelerine yönelik Miles&Smiles Kredi Kartı verilmesi konusunda işbirliği sözleşmesi imzalandı.

Konuya ilişkin olarak THY tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle oldu:

“Ortaklığımız ile QNB Finansbank A.Ş. arasında, Türk Hava Yolları A.O. Yolcu Programı THY Frequent Flyer Programı kapsamındaki THY FFP üyelerine yönelik Miles&Smiles Kredi Kartı verilmesi amacıyla 5 yıl süre ile devam edecek yeni bir işbirliği sözleşmesi imzalanmıştır.”

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Madem iade etmiyorlar parasını vermişken bir yıl daha kullansanız daha iyi olabilirdi. Ayrıca 30000 TL harcamadan gelen miller ne oldu, kart kapaninca gitti mi?

Alıntıları Göster
    Muhtemelen milleri kullanıp kapatmıştır ayroca ödediği aidatı garanti iade ediyor (kullanmadığı aylar hesaplanarak)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.