Şimdi Ara

GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
18
Favori
501.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • slm ben gano excel kullanıcısıyımm cucuklarım ve ailemde kullanıyor cok etkisini gören arkadaşlarım varr kullanmak alışveriş yapmak kazançta saglıyor hem iş hem saglık daha ne olsun
     GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Olumlu olumsuz yorum yapan çok ama hem ilaçları hem de Gano ürünleri gibi gıda takviyelerini yorumlarken içindeki etken maddelere göre konuşmak gerekiyor.Gano ürünlerinin birçok yararı olabilir ama özellikle böbrek yetmezliği gibi yan etkilerini de görmezden gelemeyiz.Bunların ilaç değil takviye olduğunu da unutmayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer hiçbir ürününü bilmem ama,

bir süredir diş macununu kullanıyoruz, ailcek memnunuz
  • Yukarı taşıyalım bende kullanma aşamasındayım bugün yarın sipariş vereceğim olumlu veya olumsuz yorumumu nasipse 1 ay içerisinde buraya yazacağım.
  • 5 tane diş macunu siparişi verdim.

çok uygun fiyata..

104tl ye geldi.
  • Merhaba,

Ganoexcel kullanıcısıyım soruları olanlar organikreishiurunleri@gmail.com mail adresinden sorularını iletebilirler mail telefona kurulu çabuk cevap veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ganokolik

slm ben gano excel kullanıcısıyımm cucuklarım ve ailemde kullanıyor cok etkisini gören arkadaşlarım varr kullanmak alışveriş yapmak kazançta saglıyor hem iş hem saglık daha ne olsun
     GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu?

hangi ürünleri kullandınız ne gibi faydalar gördünüz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

Yukarı taşıyalım bende kullanma aşamasındayım bugün yarın sipariş vereceğim olumlu veya olumsuz yorumumu nasipse 1 ay içerisinde buraya yazacağım.

sipariş verdiniz mi hocam kullandınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

quote:

Yukarı taşıyalım bende kullanma aşamasındayım bugün yarın sipariş vereceğim olumlu veya olumsuz yorumumu nasipse 1 ay içerisinde buraya yazacağım.

Aldım kullandım hocam ben pek bir faydasını göremedim .Şahsi fikrim biraz iddialı ve abartılı bir reklam politikası var . Derma ve exellium u beraber kullandım hala evde 1 kutu açılmamış var fakat kullanmıyorum . Spirulina güzel çocuklara veriyoruz çikolatası ile birlikte . Benim kız yemek yediremiyoruz ikiliyi karıştırıp verince iştahı bir müddet açılıyor sonra aynı istahsiz. Sabunu ve dış macunu tirt. Kahvesi acı fakat mokka kahvesi tek kelime ile mükemmel . Fiyatı malum çok pahalı.

Sonuç ; Gereksiz ilave ürünler . Doğal organik bal ,tereyağ ve zeytinyağı yanında incir tüm dertlere şifa Allah'ın izniyle . Umarım yardımcı olmuşum dur .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

quote:

Aldım kullandım hocam ben pek bir faydasını göremedim .Şahsi fikrim biraz iddialı ve abartılı bir reklam politikası var . Derma ve exellium u beraber kullandım hala evde 1 kutu açılmamış var fakat kullanmıyorum . Spirulina güzel çocuklara veriyoruz çikolatası ile birlikte . Benim kız yemek yediremiyoruz ikiliyi karıştırıp verince iştahı bir müddet açılıyor sonra aynı istahsiz. Sabunu ve dış macunu tirt. Kahvesi acı fakat mokka kahvesi tek kelime ile mükemmel . Fiyatı malum çok pahalı.

Sonuç ; Gereksiz ilave ürünler . Doğal organik bal ,tereyağ ve zeytinyağı yanında incir tüm dertlere şifa Allah'ın izniyle . Umarım yardımcı olmuşum dur .

Allah razı olsun sagolun.

• sefirx S kullanıcısına yanıt
    gano excel nedir?
  • Bir arkadaşım bu ürünün satıcılığını yapıyor deneme amaçlı ürün verdi kahve bildiğiniz 3ü1 arada

Böyle saçma sapan şeylere para vermeyin forumda eğer bu ürünü öven varsa firma çalışanı falandır zaten .
  • Bizim pedere kitlemişler bu gano sağlıklı yaşam zımbırtılarını. Kahveden tutun da çaya, kapsüle kadar bir sürü birşeyler var.

Neyse. Ben sadece espresso kahvesini içtim ve baya beğendim. Mideyi yormuyor. Fiyatları uçuk. Network marketing olduğu için doğal tabi. Eğer siz de alıp başkalarına satarak fiyatı uygun hale getirebilirim diyorsanız ancak o zaman makul olur.

Ama ürünleri güzel gerçekten katkı maddesi az veya yok bildiğim kadarıyla. Ben beğendim şahsen. Fiyatları hariç tabi
  • Merhaba Ben 54 yaşındayım
    Yorumları okudum,olumlu konuşanıda olumsuz konuşanıda haklı buldum.Çünki bende heo olumsuz düşünürdüm,ikna olmam 5 ay sürdü,
    Ablam kronik astım hastası yıllardır,kortizon kullanır.Şeker hastalığı var,böbreklerinde 12 mm taş var.Ablam hiç kimseye bahsetmeden 6 ay kullandıktan sonra
    astım için kortizon almıyor.Şeker ilacı kullanmıyor.12mm böbrekteki taş raporuyla ispatlı 6 ayda 8 mm düşmüş.Dedimya 5 ay inanmadım,ablamın bu durumunu görünce
    kullanmaya başladım 1 ay oldu.Şekerim,tansiyonum ve nöropatim var.Clasik kahve roisboos çay,ve kapsülleri kullanıyorum.Kahve zinde tutuyor.çay ödem attırıyor.
    kapsüllerde metabolizamayı düzenliyor.Bunları söylerken ben bildiğim için söylemiyorum.Konu ile ilgili 5 ay araştırma yaptım.prof ve uzaman doktorlardan dinledim.
    bağışıklık sistemini güçlendiriyor gıda takviyesidir deniyor.Kimse bana ürün satmaya çalışmadı ben rahatsızlıklarıma çare ararken inceledim araştırdım karar verdim. kullaıyorum.Peki ne oldu diyeceksiniz,henüz erken 1 ay oldu.Buna rağmen kendimi daha zinde hissettim .Şeker ölçümlerimde küçülmeler oldu.Tansiyonumda düzenli gidiyor.
    tabiki bu arada Dr ilaçlarımıda kullanıyorum.ben ticari düşünmedim, fakat yapabilenler için ek iştir.
    Demek isterimki, Doktorların yan etkisi yok metobolizmayı dengeliyor,Kansae ve diyabette etkili demesinin ötesinde kullanıcılarında yorumları bu işe bir gerçekçilik katıyor.
    Bilgi sahibi olmadan, denemeden karalama yapmayalım.Elebette ortada bir ürün varsa pazarıda olacak.
    kendi aldığım kesin sonuçlar olursa sizleri bilgilendireceğim.
    Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarih -- 1 Haziran 2020; 16:38:52 >

• 3 sene önce arkadaşım bana satmaya çalıştığını üst tarafta yazmıştım zaten, yaklaşık 1 ay önce ürünü sattığı kişilerle dalga geçti parasında güzelce yediğini söyledi almayın , ALDIRTMAYIN ! .
  • Ben bir Gano Excel bayisi olarak söyleyeceğim tek şey son derece etkili ve doğal ürünlerdir. Herkes gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Eğer alıp siz de denemek isterseniz simayisk06 instagram hesabımdan benimle iletişimi geçerek sahan fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.