Şimdi Ara

GANO EXCEL Kullanan Varmı? Nasıl Bişey Bu? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
18
Favori
501.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siz ne kadar haklısınız bilemiyorum sizinle aynı masada oturup kalkmadığım için tavrınızı bilemiyorum ama tek bildiğim hiçbir insan sağlığına zarar verecek bir ürün olmadığı ve tersine bu ürünlerin insan sağlığına faydalı olduğunun bilimsel kanıtları var ortada siz ne kadar kötüleseniz de ne kadar tavsiye etmesenizde kusura bakmayın ama bu firma büyümeye devam edecek 1 yıl sonra veya 5 yıl sonrada allah bir mani vermese ölmesek bu sefer sizinle yüzyüze görüşmeyi isterim ve unutmayın ki 5 yıl sonra bu ürünler sizin evinize girecek
  • Sağlık bakanlığı bildirimimiz için alo sağlık hattını arayıp diş macunu ve sabunlarımızın ismini ileterek bilgi alabilirsiniz.

Tarım bakanlığı onay kodumuz : TR-34-K-004514 istanbul il tarım müdürlüğü ithalat departmanını arayarak bilgi alabilirsiniz. diş macunumuzun adı GANO FRESH sabunumuzun adı GANO SOAP hani sağlık

bakanlığından onayı yok diyorsunuz olamaz diyorsunuz ya arayıp öğrenebilirsiniz.. ÖN YARGILI OLMAK SİZE BİRŞEY KAZANDIRMAZ ÜSTÜNE KAYBETTİRİR....
  • veyse2135 V kullanıcısına yanıt
    .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 11 Mayıs 2020; 17:55:53 >
    Size sadece gülüyorum. Tek doğruyu siz söylüyorsunuz nedense insanlara verdiği verebileceği zararı kabul etmek istemiyorsunuz. Ben bana olanı biliyorum gerisi hikaye. Bu ürünler bir defa girdi evime verdiği zarardan sonra, asla ve asla benim evime girmeyecek. Siz de yakında çok övdüğünüz Gano excel'i bırakıp DXN firmasına geçiş yaparsınız beni bu işe bulaştırıp zararını söylediğimde çirkefleşenler gibi. Çünkü tek amacınız para kazanmak. Her Gano Excel satıcısının ezberlediği cümleleri bana bari tekrarlamayın da komik duruma düşmeyin. Nitekim ben Director olduğumda bu işin gerçek yüzünü öğrendim. Benim amacım da sizin gibi para kazanmak olsaydı daha yukarılara da çıkabilirdim. Ancak benim hayat felsefeme ters zira bana zarar veren hiçbir şeyi bir başkasına asla önermem. Bu işin içeriğini de sizden çok daha iyi bildiğimden eminim.
  • cancan68 C kullanıcısına yanıt
    DXN FİRMASI İLE İLGİLİ BİR BİLGİM VE ALAKAM YOKTUR GANODERMA MANTARININ SAĞLIĞA İYİ GELEN SADECE 6 TÜR MANTARININ PATENT SAHİBİYİZ VE HİÇBİR FİRMA İLE PAYLAŞMIYORUZ BU BİLGİYİ BEN ÜRÜNLERİNİ KULLANDIM VE KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM REFLÜ HASTALIĞIMDAN KURTULDUM ÇOK ŞÜKÜR YUKARIDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ GİBİ BİR ARKADAŞIMIZ KULLANMIŞ VE FAYDASINI GÖRMÜŞ Kİ KULLANMAYA DEVAM ETSE TEDAVİ OLABİLİR SİZ GANO EXCEL SATICILARININ EZBERLEDİĞİ KELİMELERİ TEKRARLAMAMI İSTİYORSUNUZ BU BİR EZBER DEĞİLDİR HER TÜRLÜ KONUDA KONUŞABİLİRİM SİZİNLE HEP AYNI ŞEYLERİ ANLATIYORSUNUZ DİYORSUNUZ GANO EXCEL İÇİN ŞÖYLE DÜŞÜNÜN BİR BEYAZ EŞYA SATICISI KALKIP SİZE FARKLI BİRŞEY ANLATMAZ SİZEDE ÜTÜNÜN NE İŞE YARADIĞINI ANLATIR BAŞKASINADA NE İŞE YARADIĞINI ANLATIR BİZDE FARKLI BİRŞEY ANLATAMAYIZ İNSANLARA... ELBET YAPMIYANLAR OLACAK BİZİM İŞİMİZDE AMA BAKIN YUKARDAKİ ARKADAŞIMIZ GİBİ ÜRÜNDEN SONUÇ ALMIŞ AZDA OLSA EYER DEVAM ETSE BEN TEDAVİ OLACAĞINDAN DA EMİNİM ONUN İÇİN SİZİN NE SÖYLEDİKLERİNİZ BENİ İLGİLENDİRMEZ ARTIK SİZE HAYATINIZDA BAŞARILAR DİLERİM....

• KEŞKE BIRAKMASAYDINIZ VE DEVAM ETSEYDİNİZ EMİN OLUN Kİ İYİLEŞİRDİNİZ BENCE EN KISA ZAMANDA KULLANMAYA BAŞLAYIN EMİN OLUN Kİ PARAYLA İYİLEŞECEĞİNİZ BİR İLAÇ SATSAYDILAR 1 DK DURMAZ ALIRDINIZ İNSTAGRAM HESABIM @GANOEXCELBAYİLİK BEN SİZE HER KONUDA YARDIMCI OLMAYA HAZIRIM
    Keşke bir de okuduğunuzu anlayabilseydiniz. DXN firması ile alakanız olduğunu söylemedim ben zaten dikkatle okuma zahmetinde bulunursanız eğer. Sizin yazdıklarınızın zerresi beni ilgilendirmiyor. Buzdolabı ve ütünün ne işe yaradığı anlatılır evet ancak gerçekten anlattıkları şekilde işe yararlar. Sizin öve öve bitiremediğiniz mantarlar gibi insanlara zarar vermezler. Sağlık son derece hassas bir konudur. Çünkü her insanın hayatını etkiler. Bir iki insana fayda sağlamış olması herkese fayda sağlayacağı anlamına gelmez. Yukarıdaki arkadaş fayda sağlamış onu dikkate alıyorsunuz da benim gördüğüm zararı neden dikkate almıyorsunuz. Kendi kendinizle çelişiyorsunuz. Sadece insanların kandırılmasına tahammülüm olmadığı için size cevap yazıyorum, yoksa muhattabım bile olamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan68 -- 24 Mayıs 2016; 10:00:12 >
    .,.,.,.,.,.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 11 Mayıs 2020; 17:56:13 >
  • cancan68 C kullanıcısına yanıt
    sizde benim muhattabım olamazsınız benimde cevap vermemin nedeni insanların zaten böyle ürünlere olan ön yargılarının daha fazla derinleşmemesi için yazıyorum ben bugüne kadar kulladırdığım kişilerden en ufak bir yan etki bile duyamadım öyle birşey olsaydı eyer zaten bu ürünler türkiyeye girmezdi o kadar bakanlıktan onay almazdı ürünlerin etki göstermesi için en az 6 ay kullanılmasını tavsiye ediyoruz bazı insanlarda 1 ayda etki gösteriyor bazı insanlarda 6 ay sonra etki gösteriyor ve hiç aksatmadan kullanmak en önemlisi burada ürünü kullanan bir müşterimizin hikayesini anlatmak isterdim ama sizin inanmıyacağınızı bildiğim için anlatma gereği duymuyorum
  • fatma soytürk F kullanıcısına yanıt
    fatma hanım ürünlerimiz zaten bir gıda takviyesidir korkmadan kullanabilirsiniz bir çok mide rahatsızlıklarında kullanıp sonuç almış çok kişi var ve bende bir ülser hastasıydım kullandım ve faydasını gördüm çok şükür iyileştim tabi herşey inanmaktan geçer inanarak kullanırsanız inşallah kısa sürede etkisini görürsünüz gano transparent sabununun selülitlerde etkisi var botoks yapıcı özelliği bulunmaktadır kendim şahsen tüm ürünlerini kullanıyorum maske şeklinde de cilde uygulanabilinir her iki sabun.. daha fazla detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz..
  • bence bir an önce başlamalısınız çünkü sizi tedavi edebilecek iyileştirecek ürün yani sonuçta sağlığınız bu bence kullanmalısınız her türlü kimden tedarik etseniz ben size yardım etmeye hazırım sonuna kadar hayatınıza değişiklik katacak bir ürün bunu unutmayın
  • Her derde deva denilen bu Gano Excel'in zararlarını göz ardı etmeyin. Tek amaçları para kazanmak olan fırsat düşkünlerine fırsat vermeyin. Asla ve asla doktorunuza danışmadan bu tür ürünleri kullanmayın. Sonrasında yaşayabileceğiniz zararları telafi edemeyebilirsiniz.
    Hikayelerinizi kendinize saklayın zaten, adı üstünde hikaye. Ben bana verdiği zararı bilirim gerisi sizin de anlatmak istediğiniz gibi hikaye...Zararını gördüğümü söylüyorum anlamıyorsunuz. Amacınız satış olduğu için tabi ki kullandırdığınız kimsenin zarar görmediğini söyleyeceksiniz yoksa satış yapamazsınız. Türkiye'ye girmezdi sözünüz komik, Türkiye'ye zararlı bir çok ürün giriyor ve satılıyor.
    ,.,.,....,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 11 Mayıs 2020; 17:56:30 >
  • kullanabilirsiniz hiç bir sakıncası yoktur bu ürünlerin Türkiye de son kullanma tarihi 3 yıl iken aynı ürünler Avrupa da 5 yıl olarak geçiyor yani rahatlıkla tüketebilirsiniz tarifi de şu şekildedir;

1 POŞET ÇAYI 1 LİTRE KAYNAMIŞ SUYUN İÇİNE ATACAKSINIZ 20-25 DAKİKA DEMLEMEYE BIRAKACAKSINIZ SONRA POŞETİ ÇIKARIP 1-2 SAAT İÇİNDE 1 LİTRE ÇAYI TÜKETECEKSİNİZ ((CAM SÜRAHİ İÇİNDE KALMASI ÖNERİLİR))
    ,,.....,.,.,.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 11 Mayıs 2020; 17:56:44 >
  • tamamdır o zaman inşallah kısa zamanda yararını görürsünüz tarifini verdiğim şekilde kullanmanızı öneririm facebook adresimhttps://www.facebook.com/vyslersz beni buradan da takip edebilirsiniz daha fazla detaylı bilgi verebiliriz
  • O kadar zaman olmuş mu zaman çok hızlı geçiyor.Kaptanelvis arkadaşım çayı hazırlarken kesinlikle metalle temas etmemesini sağlamalısın ve hepsini bir anda içme çünkü diyare yapıyor.Gün içinde yayarak sıcak soğuk farketmez birer çay bardağı şeklinde alırsan daha iyi olur en azından diyare yapma riskinden kurtulmuş olursun çay kaşığını bile metal kullanmaman gerekiyor.Geçmiş olsun dileklerimle.
    Ben firma olarak değilde reishi mantarı olarak konuşmayı tercih ediyorum.Firmanın üyesiyim satış amaçlı üye olmuştum ama şu anda satışı ile hiç ilgilenmiyorum ve sadece kendim ve yakınımdakiler için getirtiyorum.Eğri oturup doğru konuşmak lazım reishi mantarı gerçekten çok faydalı ve içerik olarak çok zengin bir mantar.Lakin bu mantarı kullanmaması gerekenlerde var.O yüzden herkes için faydalı denemez.Cancan68 nickli arkadaşa yaramadığı gibi aşağıdaki sorunu olanlarda kullanmamalıdır.
    1-Hemofili hastaları
    2-Bağışıklık sistemini bastıran ilaç kullananlar
    3-Organ nakli yaptıranlar
    4-Kan inceltici kullananlar özellikle varfarinle ciddi etkileşimi söz konusudur.Reishi mantarı da kanı inceltmektedir o nedenle herhangi bir kan inceltici ile birlikte kullanılmamalıdır.Bu yüzden kan inceltici kullananlar özellikle kalp hastaları kesinlikle doktoruna danışmadan kullanmamalıdır.
    5-Otoimmün hastalığı olanlar(FMF, behçet ,lupus gibi) reishi mantarı bağışıklık sistemini güçlendirdiği için kullanmamalıdırlar.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Gerçekten bilgi sahibi olmak isteyen ve inançlarına göre değilde bu konudaki bilimsel verilere göre konuşmak isteyen arkadaşlar olursa bulduğum yerli yabancı kaynaklı makale ve videoları buradan paylaşmaktan memnun olurum ama gerçekten dürüst ve akılcı kişiler olmak kaydıyla.Bilimsel verilere göre değilde inançlarına göre yorum yapan trollerden bıktım çünkü.

• cashbacter C kullanıcısına yanıt
    ,,.,.,.,.,.,.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 11 Mayıs 2020; 17:56:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.