Şimdi Ara

GANİMET YOKKK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Tam güncelleme öncesi satmıştım köyü.
    Ne kadar da doğru bir zamanmış

Özer, seni anıp anıp duruyor Yılmaz abiyle Kaplan abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TH9 da ganimet yine bulunuyor ama 10 da ne güncellemeden önce ne de sonra hiç tatmin edici ganimet bulunmuyor. Belki TH11 gelirse değişiklik olur, iyi yönde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killikli

75 level 1450 kupa.. 15-20 bazen de ilk aramada 300k civarı yakalıyorum

64 level tam 1450 kupa. Th 8. Yarım saate yakın köy arayıp en son zar zor bulduğum 115k-130k-85 kara iksirli adamın da saldıramayacağım güçte olması üzerine oyuna ara verme planları yapmaya başladım, bakalım birkaç gün daha bekleyeceğim böyle giderse devam etmem imkansız çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan733

quote:

Orijinalden alıntı: killikli

75 level 1450 kupa.. 15-20 bazen de ilk aramada 300k civarı yakalıyorum

64 level tam 1450 kupa. Th 8. Yarım saate yakın köy arayıp en son zar zor bulduğum 115k-130k-85 kara iksirli adamın da saldıramayacağım güçte olması üzerine oyuna ara verme planları yapmaya başladım, bakalım birkaç gün daha bekleyeceğim böyle giderse devam etmem imkansız çünkü.

o mesajdan sonra benim muslukta akmaz oldu
    stratejim: klan savaslarinda düşük maliyetli saldırılar ve köy binasını dışarı koyup kalkan varken topladıklarım

• killikli K kullanıcısına yanıt
    O mesajı yazdığınız zamanlar benim de ganimetim fena sayılmazdı
    En azından 150-200k lara rastladığım oluyordu 5-6dk aramayla Ama şimdi yok tükendi tamamen Bakalım oyunu tekrar bırakacak olan köyler bir an önce bıraksa da bize de farm çıksa :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Stickand

oyunu bıraktım kafa rahat. o ne abi öyle ganimet için 50k harca gir 300 al 30 dk sonra adam saldırsin 250k alsın birikmiyor ki coc benim gözümde bitmiştir.

Sonuçta bu oyunda köy saldırıları ön planda. Sende 250k altın vermemek için uğraşıcaksın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.