Şimdi Ara

GANİMET YOKKK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 bin bile yok ! herkes basıyor duvara. 1300 kupadayım k.b 8

altına çıkıcam bide sizde durumlar nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanla birikir. Güncellemeden dolayı millet oyuna döndü

• altına çıkmama az kaldı. takipte kalın bilgi vereeğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkma boşuna altında da yok ganimet.

• biraz sabır istiyor..ama eninde sonunda bulunuyor..ganimetli köy bulucam diye 150k altın harcadığım oluyo.. bu arada altın 3 teym

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi éray -- 21 Eylül 2014; 22:22:42 >
  • Ganimetlerde düşüş yaptılar.

300k harcayıp köy buluyoruz aldığımız ganimet karşılamıyor. Altın liginde falanda yok, sabır işi diyorsunuz da oyun sonuçta 30dk köy aramak zorunda değiliz.
  • Hangi lige çıkarsam çıkayım ganimet yok.100 lvl im kristaldede altındada ustadada bişey yok.
    Samimi şekilde söylüyorum savas kazanınca bonus verilen parayla geçiniyorum.
  • 75 level 1450 kupa.. 15-20 bazen de ilk aramada 300k civarı yakalıyorum

• Th 9'um ve hiçbir şekilde ganimet bulamıyorum ulan kafayı yiyecem! Bu ne biçim güncelleme.
  • guncellemeden bu yana bendede aynı sıkıntı vardı.1 saat 34 dakikadır aralıklarla saldırıyorum 3 milyon civarı iksirle altın toplamışım
  • Stadhouder kullanıcısına yanıt
    Altin 3'ten gümüş 2'ye düşürdüm. Gene fayda yok 100k dan yüksek yok . delirecem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda süper duvar güncellemesi oleeey heeeey, ixirle duvar yükselticez yuppiiiii diye yazdıklarında da söylemiştim, haksızlık var ve ganimet bulunmayacak diye:)) güncelllemeden sonra ixir sıkıntısı olduğu aşikar; ben de farming düzenine geçtim ve savaş yapmayı bıraktım bir süreliğine..

Herkesin bir ordu düzeni vardır ve oyuncular ixirle öncelikle kullandıkları askerleri yükseltir. Sonrasında topladıkları ixirlerle lab boş kalmasın diye diğer askerlere yönlenirler. Hiç ejder kullanmayan bir oyuncu 3m ixir biriktiğinde hiç kullanmadığı halde hadi 3m daha biriktireyim de ejderi yükselteyim bari diye ixir tutuyordu elinde, bizler de o tuttuğu ixiri yağmalıyorduk bir güzel:) Oyun hayatımda TH7' den sonra hiç goblin kullanmama rağmen, şuan goblinim son seviye:) o zaman bu güncelleme olsaydı, goblini yükselteceğime duvar basardım.

Şimdi ise bu ortadan kalktı. Biz klana talimat verdik; kimse kullanmadığı askerleri yükseltmesin, elinizde biriken ixirleri duvara gömün dedik. Muhtemelen çoğu aktif oyuncuda bunu yapmaya başladı ve sonuç ortada. Süper duvar güncellemesi diyen kusura bakmayın ama acemi oyunculardan bu konuda yorum bekliyorum:))

Bu arada her güncellemede pasif köylerin bir bölümü silinir. Bu nedenle boş köy gelme durumu da azalıyor. Bir kaç haftaya kısmen bu durum düzelir ama 500k' lık savaşlar fln hayal oldu, tavsiyem th seviyenize göre yükseltebildiğiniz kadar kupznızı yükseltip, bonus ganimet miktarınızı artırmanız.

• iAytac İ kullanıcısına yanıt
    buyrun bahsettiğiniz 'acemi oyuncu' benim.cevap vereyim: evet hala daha diyorum ki güncellemenin gelmesi çok iyi oldu çok da güzel oldu.

GANİMET YOKKK

GANİMET YOKKK

güncellemeden sonra ganimet var var olmasına da sizde almaya yetecek tahammül yok.tabi basacan 200 okçu 20 dakikada bir alacan 200 ganimeti ooohhh rahmetlinin bir lafı vardı 'zeytu zeytullah beytu beytullah uydur ya hacı molla'

yok arkadaşım yok basacaksın 30 balon veya basacaksın 30 binici, 30 dev öyle gireceksin ganimet savaşına.işine geliyorsa.yok öyle eskisi gibi 200 okçu ya da 50 goblin 100 barbar 50 okçu falan fişman.

dediklerim sana değil genel olarak konuşuyorum.
    ayrıca iksir ile duvar yükseltme olayı gelmeseydi duvarları 8'den sonrasında nasıl basmayı düşünüyordun? bence gayet verimli oldu.ayrıca ben başından beri kullanmadığım askeri basmıyorum basanları da keriz olarak görüyorum.sen ganimet için okçu,savaş için balon ya da dev kullanıyorsan niye diğer birimleri basarsın ki, yanlış mıyım?(duvar kırıcı,goblin,barbar vs.)

ganimet var olduğunu ama sizde sabır olmadığını kabul edin hele bize 'acemi oyuncu' demeden önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorne Malvo

buyrun bahsettiğiniz 'acemi oyuncu' benim.cevap vereyim: evet hala daha diyorum ki güncellemenin gelmesi çok iyi oldu çok da güzel oldu.

GANİMET YOKKK

GANİMET YOKKK

güncellemeden sonra ganimet var var olmasına da sizde almaya yetecek tahammül yok.tabi basacan 200 okçu 20 dakikada bir alacan 200 ganimeti ooohhh rahmetlinin bir lafı vardı 'zeytu zeytullah beytu beytullah uydur ya hacı molla'

yok arkadaşım yok basacaksın 30 balon veya basacaksın 30 binici, 30 dev öyle gireceksin ganimet savaşına.işine geliyorsa.yok öyle eskisi gibi 200 okçu ya da 50 goblin 100 barbar 50 okçu falan fişman.

ayrıca iksir ile duvar yükseltme olayı gelmeseydi duvarları 8'den sonrasında nasıl basmayı düşünüyordun? bence gayet verimli oldu.ayrıca ben başından beri kullanmadığım askeri basmıyorum basanları da keriz olarak görüyorum.sen ganimet için okçu,savaş için balon ya da dev kullanıyorsan niye diğer birimleri basarsın ki, yanlış mıyım?(duvar kırıcı,goblin,barbar vs.)

ganimet var olduğunu ama sizde sabır olmadığını kabul edin hele bize 'acemi oyuncu' demeden önce.

Kardeş kusura bakma ama seviyeni bilde öyle konuş derler adama.Sen daha oynun başındasın ve yukarıda neler döndüğünün farkında değilsin.Askerler sadece sen savaşasın diye geliştirilmez.Bağış yaptığın insanlar var herkesin ihtiyacı farklıdır.Ayrıca klan savaşında yerine göre balonla,**** veya golemle saldırırsın bu yüzden tüm askerlere ihtiyaç duyulur.Sen zannediyorsun ki herkes okçuyla ganimet peşinde.10 dakikadır arıyorum ve karşıma 200k iksiri olan köy çıkmadı olanlarında köyleri full.Sen bu köylerden ganimet almayı kolay zannediyorsun sanırım.Böyle iddaalı yorumlar yapman için oyunun tüm aşamalarını yaşamış olman lazım.Güncelleme iyi falan olmadı bu şekilde ilerlerse oyundan kopacak sürüyle insan olur.Sende yükseldiğinde anlarsın bazı şeyleri...

• 4 sw duvarın var hala konuşuyorsun lan

• quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

GANİMET YOKKK

GANİMET YOKKK

Kardeş kusura bakma ama seviyeni bilde öyle konuş derler adama.Sen daha oynun başındasın ve yukarıda neler döndüğünün farkında değilsin.Askerler sadece sen savaşasın diye geliştirilmez.Bağış yaptığın insanlar var herkesin ihtiyacı farklıdır.Ayrıca klan savaşında yerine göre balonla,**** veya golemle saldırırsın bu yüzden tüm askerlere ihtiyaç duyulur.Sen zannediyorsun ki herkes okçuyla ganimet peşinde.10 dakikadır arıyorum ve karşıma 200k iksiri olan köy çıkmadı olanlarında köyleri full.Sen bu köylerden ganimet almayı kolay zannediyorsun sanırım.Böyle iddaalı yorumlar yapman için oyunun tüm aşamalarını yaşamış olman lazım.Güncelleme iyi falan olmadı bu şekilde ilerlerse oyundan kopacak sürüyle insan olur.Sende yükseldiğinde anlarsın bazı şeyleri...

kusura bakma sert olacak ama oyle muameleye boyle muamele:
    once bi dahi anlanindaki - de baglacini ayirmayi ogren de oyle yaz forumlarda, sozluklerde.

ganimet olayina gelince ben bulabiliyorsam sen de bulabilirsin. evin 9 askerlerin 6 mi ee in kupani 1400lere dsyr ve t8 köylerini yagmala kolayca. ne kastediyorsun yani herkes esit degil mi bu oyunda? sen ve ben farkli miyiz? senin ne ayricaligin var ben bulabiliyorsam sen neden bulamiyorsun arkadasim?

yukarida donen olaylarmis sanki amerika'ya komplo kuruyorsunuz. olmayan kompleksinize acidim bir an. th8 im su an ve cogu seyin de farkindayim. nedenini merak ediyorsan soyleyeyim kardesimin oyunu benim tabletimde acik ve th 10 askerleri son seviye. bilip bilmeden konusmamak gerekir iste hep soyluyoruz ama genc olarak kaniniz kayniyor duramiyorsunuz yerinizde.
    peşin not:yorumum biraz sert olabilir. neden sert oldugunu merak ediyorsaniz kendi attiginiz yorumu, bana ettiginiz hakareti tekrar okumaniz sertligimin nedenini gosterecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FacundoFerreyra -- 22 Eylül 2014; 20:57:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

4 sw duvarın var hala konuşuyorsun lan

normalde sizin gibi insanlara cevap vermem ama merakiniz icinizde kalmasin diye soyleyeyim o duvarlari yeni almistim anca bastim yoksa hepsi 7 seviye ardindan da 8 seviye olacak onlarin merak etmeyin. tey allahim kimlerle muhattap oluyoruz su sosyal mecrada. normal yolda gorsem yuzune tukurmeyecegim insanlara aciklama yapiyorum. su takindigin usluba bak. hic tanimadigin bir kisiye 'lan' diyebiliyorsun bu senin icin fazla luks olmali. sence de oyle degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FacundoFerreyra -- 22 Eylül 2014; 20:58:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

GANİMET YOKKK

GANİMET YOKKK

kusura bakma sert olacak ama oyle muameleye boyle muamele:
    once bi dahi anlanindaki - de baglacini ayirmayi ogren de oyle yaz forumlarda, sozluklerde.

ganimet olayina gelince ben bulabiliyorsam sen de bulabilirsin. evin 9 askerlerin 6 mi ee in kupani 1400lere dsyr ve t8 köylerini yagmala kolayca. ne kastediyorsun yani herkes esit degil mi bu oyunda? sen ve ben farkli miyiz? senin ne ayricaligin var ben bulabiliyorsam sen neden bulamiyorsun arkadasim?

yukarida donen olaylarmis sanki amerika'ya komplo kuruyorsunuz. olmayan kompleksinize acidim bir an. th8 im su an ve cogu seyin de farkindayim. nedenini merak ediyorsan soyleyeyim kardesimin oyunu benim tabletimde acik ve th 10 askerleri son seviye. bilip bilmeden konusmamak gerekir iste hep soyluyoruz ama genc olarak kaniniz kayniyor duramiyorsunuz yerinizde.
    peşin not:yorumum biraz sert olabilir. neden sert oldugunu merak ediyorsaniz kendi attiginiz yorumu, bana ettiginiz hakareti tekrar okumaniz sertligimin nedenini gosterecektir.

Genç kanınız kaynıyor dediğin adam 30 yaşında bunu bil.Oyundaki seviyemide bilmediğin halde atıp tutmuş aklınca akıl vermişsin.Ayrıca sana hakaret falan etmedim.

Ganimet olayına gelince bu konuda herkes şikayetçi normal bir durum değil.Eskiden en fazla 20 kere arama tuşuna basar saldırı yapardım şimdi 50 kere basıyorum ganimeti olan köy bulamıyorum.3 gündür full köylere saldırıp ganimet toplamaya çalışıyorum.Dediğim gibi akıl vermeden önce bir düşün acaba bilmediğim şeyler olabilir mi diye...

• ax kullanıcısına yanıt
    30 yasinda olmaniz bana 'seviyeni bil de oyle konus' deme hakkini tanimiyor. hakaret etmedim fiyorsunuz da bu hakaretin kralidir.

tekrar diyorum eger hic kimsede ganimet cikmiyorsa hata var olabilir ama bir kiside bile cikiyorsa o hata degildir.

fazla uzatmaya gerek yok size nacizane tavsiyem oyunun ganimet algoritmasini ve rakip bulma motorunun algoritmasini ilgili sitelerden incelemeniz.

• quote:

30 yasinda olmaniz bana 'seviyeni bil de oyle konus' deme hakkini tanimiyor. hakaret etmedim fiyorsunuz da bu hakaretin kralidir.

tekrar diyorum eger hic kimsede ganimet cikmiyorsa hata var olabilir ama bir kiside bile cikiyorsa o hata degildir.

fazla uzatmaya gerek yok size nacizane tavsiyem oyunun ganimet algoritmasini ve rakip bulma motorunun algoritmasini ilgili sitelerden incelemeniz.

Bak öncelikle ben o seviyeni bil de konuş sözünü oyundaki levelin üzerinden söyledim.Yani amacım levelin düşük yukarlarda işler değişik bilmediğin konularda akıl verme demek istedim.

Hala sen güncellemeden sonra işlerin normal seyrettiği fikrindesin.Klanımdaki ve diğer klanlarda kime sorsam ganimetten şikayetçi.Herkes benim levelimde veya kupa seviyemde değil.Bu sorunu th8 79 level köydede görüyorum ama oralarda sıkıntı yukarısı kadar değil.Oyunda şuan sorun var senin 67 level köyünde uygun köy bulman bunu değiştirmiyor.Balonla saldırdığın için o levelde çok sıkıntı yaşamayabilirsin bizde geçtik o aşamalardan.Ukalalık yapmak istemiyorum ama senin ilk mesajın bu noktaya getirdi muhabbeti...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.