Şimdi Ara

GANİMET YOKKK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu açtığım konunun tam anlamıyla içine ettiniz. Tartışmaya başka bi yerde yapın konumuz bu değil

Ayrıca hakaret etme diyene bak bana yazdığın mesaj nefretten başka bir şey içermiyor. Ben şakasina dedim biliyorum benimde yeni duvarlar 5. Kendinize çeki düzen verin burası forum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

Şu açtığım konunun tam anlamıyla içine ettiniz. Tartışmaya başka bi yerde yapın konumuz bu değil

Ayrıca hakaret etme diyene bak bana yazdığın mesaj nefretten başka bir şey içermiyor. Ben şakasina dedim biliyorum benimde yeni duvarlar 5. Kendinize çeki düzen verin burası forum

sen 'lan' yazarken burasi forum degildi de ben yazinca mi forum oldu? her seyi kendinize gore yontmakta ustunuze yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lorne Malvo

quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

Şu açtığım konunun tam anlamıyla içine ettiniz. Tartışmaya başka bi yerde yapın konumuz bu değil

sen 'lan' yazarken burasi forum degildi de ben yazinca mi forum oldu? her seyi kendinize gore yontmakta ustunuze yok

Tamam kardeş git sen haklısın ama bana bi daha alıntı yapma

• Dostum Lorne Malvo nun ilk mesajından sonra cevap vermeye üşenmedin mi ? Neyin kafasında anlamadım.
    "Sal gitsin" derlerya hani..
  • Lorne Malvo, kardeş baya heyecanlısın anlaşılan:))

TH8' de oynuyorsun ve yaptığın savaşlarda gördüğüm üzere aldığın ixir kendi ordunu kurtarmıyor. Sen mi buna ganimet var diyorsun:))2 - 3 tane 300k' lık ixir savaşı yaptın diye mi bu kadar şey yazıyorsun buraya. Bak sana anlatayım tane tane kardeş, sen şimdi TH8' sin ya, onun için kurduğun bu ordu sana yeterli gelebilir, TH9 ve hatta bnmde içinde bulunduğun TH10 familyası senin bu aldığın ganimeti almak için 300k' lık ordular kuruyor, anladın? 5 seviye havanlara, 3 - 4 seviye hava savunmalarına saldırıp, ganimet topladın diye gelip burda ahkam mı kesiyorsun? hadi saldır bakiim 5 seviye balon + 2 iyileştirme büyüsüyle - 6 seviye hava savunmalarına:))

Şunu söyliyeyim, yapılan her güncelleme üst seviye köylerde oyundan sıkılma derecesine gelen oyuncuları oyunda tutmak için yapılıyor. Klan savaşları, domuz ve dev bombanın 1,5 katlık seviyeli ilişkisi ve bu güncelleme. Anlıcağın bu güncellemelerde hedef kitle sen değilsin, benim:)) Sen şimdi yardır orlarda, TH9' a geldiğinde ki o zamana kadar oyunu bırakmazsan, ben burdayım pm' den mesaj at:):):)

Bu arada dün güncellemden sonra ilk kez ordu kurup savaşayım dedim. Usta1 - 2 liginde de ganimet yok, Rakip aramaya 150k altın bırakıp kapattım oyunu. Klan savaşlarına yüklenmek ve kazanan tarafta olmak lazım, bu hafta üstüste 3 savaş yapıcaz, başka yolu kalmadı:)

• Ganimet çıkıyo arada ama azaldı baya. Genelde oyunu bırakmış kişilerin madenlerinde biriken ganimetler sayesinde iyi ganimet çıkıyor

• Sıkıntı th9 ve üstünde var benim 3 köyüm var 7 seviye olanla yağma için barbar Okçu duvar Kırıcı 10 dev ile 300klık ve üzeri yağmada sıkıntı yok lakin th9 olan köyümde intikamdan adam aradığımı biliyorum 3 gündür çünkü her girişimde 150k aramaya para harcıyorum hep 100k altı adam yaptığım masrafı karşılamıyor benim suanda ganimet taktiğim Binayı çıkarıp saldırana geri dönüş yapma başka türlü kasamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bnce lig dus ve hic saldirma

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

buyrun bahsettiğiniz 'acemi oyuncu' benim.cevap vereyim: evet hala daha diyorum ki güncellemenin gelmesi çok iyi oldu çok da güzel oldu.

GANİMET YOKKK

GANİMET YOKKK

güncellemeden sonra ganimet var var olmasına da sizde almaya yetecek tahammül yok.tabi basacan 200 okçu 20 dakikada bir alacan 200 ganimeti ooohhh rahmetlinin bir lafı vardı 'zeytu zeytullah beytu beytullah uydur ya hacı molla'

yok arkadaşım yok basacaksın 30 balon veya basacaksın 30 binici, 30 dev öyle gireceksin ganimet savaşına.işine geliyorsa.yok öyle eskisi gibi 200 okçu ya da 50 goblin 100 barbar 50 okçu falan fişman.

dediklerim sana değil genel olarak konuşuyorum.
    ayrıca iksir ile duvar yükseltme olayı gelmeseydi duvarları 8'den sonrasında nasıl basmayı düşünüyordun? bence gayet verimli oldu.ayrıca ben başından beri kullanmadığım askeri basmıyorum basanları da keriz olarak görüyorum.sen ganimet için okçu,savaş için balon ya da dev kullanıyorsan niye diğer birimleri basarsın ki, yanlış mıyım?(duvar kırıcı,goblin,barbar vs.)

ganimet var olduğunu ama sizde sabır olmadığını kabul edin hele bize 'acemi oyuncu' demeden önce.

Kardeş kusura bakma ama seviyeni bilde öyle konuş derler adama.Sen daha oynun başındasın ve yukarıda neler döndüğünün farkında değilsin.Askerler sadece sen savaşasın diye geliştirilmez.Bağış yaptığın insanlar var herkesin ihtiyacı farklıdır.Ayrıca klan savaşında yerine göre balonla,**** veya golemle saldırırsın bu yüzden tüm askerlere ihtiyaç duyulur.Sen zannediyorsun ki herkes okçuyla ganimet peşinde.10 dakikadır arıyorum ve karşıma 200k iksiri olan köy çıkmadı olanlarında köyleri full.Sen bu köylerden ganimet almayı kolay zannediyorsun sanırım.Böyle iddaalı yorumlar yapman için oyunun tüm aşamalarını yaşamış olman lazım.Güncelleme iyi falan olmadı bu şekilde ilerlerse oyundan kopacak sürüyle insan olur.Sende yükseldiğinde anlarsın bazı şeyleri...

kusura bakma sert olacak ama oyle muameleye boyle muamele:
    once bi dahi anlanindaki - de baglacini ayirmayi ogren de oyle yaz forumlarda, sozluklerde.

ganimet olayina gelince ben bulabiliyorsam sen de bulabilirsin. evin 9 askerlerin 6 mi ee in kupani 1400lere dsyr ve t8 köylerini yagmala kolayca. ne kastediyorsun yani herkes esit degil mi bu oyunda? sen ve ben farkli miyiz? senin ne ayricaligin var ben bulabiliyorsam sen neden bulamiyorsun arkadasim?

yukarida donen olaylarmis sanki amerika'ya komplo kuruyorsunuz. olmayan kompleksinize acidim bir an. th8 im su an ve cogu seyin de farkindayim. nedenini merak ediyorsan soyleyeyim kardesimin oyunu benim tabletimde acik ve th 10 askerleri son seviye. bilip bilmeden konusmamak gerekir iste hep soyluyoruz ama genc olarak kaniniz kayniyor duramiyorsunuz yerinizde.
    peşin not:yorumum biraz sert olabilir. neden sert oldugunu merak ediyorsaniz kendi attiginiz yorumu, bana ettiginiz hakareti tekrar okumaniz sertligimin nedenini gosterecektir.

Yahu ne diyorsun, guncelleme iyi olmusmus uc tane ust uste sansa koy getirip 1 milyon ganimet aldin diye guncelleme ov super vay diyorsun da bir gel sen th 10 a ya da gunlerce arayip bulamadiginda soracam sana 30 balonmus 30 binicymis sen o harcadigin maaliyetle zaten aldigin iksir kendini amortiler hesabin yoksa bir bak. 30 balon 4 tane buyu gerisi ile beaber 250 bin iksir yiyorsun en az sen neyi savunuyorsun daha

• quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

quote:

quote:

buyrun bahsettiğiniz 'acemi oyuncu' benim.cevap vereyim: evet hala daha diyorum ki güncellemenin gelmesi çok iyi oldu çok da güzel oldu.

GANİMET YOKKK

GANİMET YOKKK

güncellemeden sonra ganimet var var olmasına da sizde almaya yetecek tahammül yok.tabi basacan 200 okçu 20 dakikada bir alacan 200 ganimeti ooohhh rahmetlinin bir lafı vardı 'zeytu zeytullah beytu beytullah uydur ya hacı molla'

yok arkadaşım yok basacaksın 30 balon veya basacaksın 30 binici, 30 dev öyle gireceksin ganimet savaşına.işine geliyorsa.yok öyle eskisi gibi 200 okçu ya da 50 goblin 100 barbar 50 okçu falan fişman.

ayrıca iksir ile duvar yükseltme olayı gelmeseydi duvarları 8'den sonrasında nasıl basmayı düşünüyordun? bence gayet verimli oldu.ayrıca ben başından beri kullanmadığım askeri basmıyorum basanları da keriz olarak görüyorum.sen ganimet için okçu,savaş için balon ya da dev kullanıyorsan niye diğer birimleri basarsın ki, yanlış mıyım?(duvar kırıcı,goblin,barbar vs.)

ganimet var olduğunu ama sizde sabır olmadığını kabul edin hele bize 'acemi oyuncu' demeden önce.

Kardeş kusura bakma ama seviyeni bilde öyle konuş derler adama.Sen daha oynun başındasın ve yukarıda neler döndüğünün farkında değilsin.Askerler sadece sen savaşasın diye geliştirilmez.Bağış yaptığın insanlar var herkesin ihtiyacı farklıdır.Ayrıca klan savaşında yerine göre balonla,**** veya golemle saldırırsın bu yüzden tüm askerlere ihtiyaç duyulur.Sen zannediyorsun ki herkes okçuyla ganimet peşinde.10 dakikadır arıyorum ve karşıma 200k iksiri olan köy çıkmadı olanlarında köyleri full.Sen bu köylerden ganimet almayı kolay zannediyorsun sanırım.Böyle iddaalı yorumlar yapman için oyunun tüm aşamalarını yaşamış olman lazım.Güncelleme iyi falan olmadı bu şekilde ilerlerse oyundan kopacak sürüyle insan olur.Sende yükseldiğinde anlarsın bazı şeyleri...

once bi dahi anlanindaki - de baglacini ayirmayi ogren de oyle yaz forumlarda, sozluklerde.

ganimet olayina gelince ben bulabiliyorsam sen de bulabilirsin. evin 9 askerlerin 6 mi ee in kupani 1400lere dsyr ve t8 köylerini yagmala kolayca. ne kastediyorsun yani herkes esit degil mi bu oyunda? sen ve ben farkli miyiz? senin ne ayricaligin var ben bulabiliyorsam sen neden bulamiyorsun arkadasim?

yukarida donen olaylarmis sanki amerika'ya komplo kuruyorsunuz. olmayan kompleksinize acidim bir an. th8 im su an ve cogu seyin de farkindayim. nedenini merak ediyorsan soyleyeyim kardesimin oyunu benim tabletimde acik ve th 10 askerleri son seviye. bilip bilmeden konusmamak gerekir iste hep soyluyoruz ama genc olarak kaniniz kayniyor duramiyorsunuz yerinizde.
    peşin not:yorumum biraz sert olabilir. neden sert oldugunu merak ediyorsaniz kendi attiginiz yorumu, bana ettiginiz hakareti tekrar okumaniz sertligimin nedenini gosterecektir.

Yahu ne diyorsun, guncelleme iyi olmusmus uc tane ust uste sansa koy getirip 1 milyon ganimet aldin diye guncelleme ov super vay diyorsun da bir gel sen th 10 a ya da gunlerce arayip bulamadiginda soracam sana 30 balonmus 30 binicymis sen o harcadigin maaliyetle zaten aldigin iksir kendini amortiler hesabin yoksa bir bak. 30 balon 4 tane buyu gerisi ile beaber 250 bin iksir yiyorsun en az sen neyi savunuyorsun daha

ya en komiği de, adam büyü kullanmadan balonlarla köy dağıtmış:)) düşün yani saldırdığı köyleri, sonra gelmiş konuşuyor burda. Bir yerde de ganimet algoritması fln yazmış, zaten o algoritmayı kendi bilse, TH9 ve TH10lardaki olayı az da olsa anlayabilirdi kanımca:))

Tekrar yineliyorum, kupa yükseltin!!!!! :):)

• quote:

Orijinalden alıntı: iAytac

quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

quote:

quote:

GANİMET YOKKK

GANİMET YOKKK

ya en komiği de, adam büyü kullanmadan balonlarla köy dağıtmış:)) düşün yani saldırdığı köyleri, sonra gelmiş konuşuyor burda. Bir yerde de ganimet algoritması fln yazmış, zaten o algoritmayı kendi bilse, TH9 ve TH10lardaki olayı az da olsa anlayabilirdi kanımca:))

Tekrar yineliyorum, kupa yükseltin!!!!! :):)

Aynen o ayri komedi buyu kullanmadan 30 balonla dagitilan koy okcu ve barbar ile 6 seviye cok rahat,alinir. Ganimet sistemi gercekten berbat bu sonucta bkr oyun bu kadar sacmalanmamasi gerekir 50 koyde en azindan 200 k alabilecegin basit bir koy gelmeli ticaret boyutu ile,calisiyor supercell tamamen

• sanki guncellemeyi ben yaptim. herkesin derdi kendine. ganimet bulamiyorsaniz buraya gelip 'guncellemeye iyi diyen acemi oyuncular ühhühhü' diye aglamanin luzumu yok. birak madem oyunu burda aglayacagina. neyse hadi bakin isinize

• quote:

sanki guncellemeyi ben yaptim. herkesin derdi kendine. ganimet bulamiyorsaniz buraya gelip 'guncellemeye iyi diyen acemi oyuncular ühhühhü' diye aglamanin luzumu yok. birak madem oyunu burda aglayacagina. neyse hadi bakin isinize

bak bloklusun ne yazdığın okunmuyor hala konuma geliyorsun. GİT BURDAN
  • quote:

sanki guncellemeyi ben yaptim. herkesin derdi kendine. ganimet bulamiyorsaniz buraya gelip 'guncellemeye iyi diyen acemi oyuncular ühhühhü' diye aglamanin luzumu yok. birak madem oyunu burda aglayacagina. neyse hadi bakin isinize

ha şöyle, çok hakim olmadığın konularda yorum yapma, bu tarz msglar yaz işte:))
  • 1400 1600 kupa arasında takıl.

• Adam 5 saat 10 saat arayla 3 savaş yapmış beyler siz neyin peşindesiniz. Bu hızla giderse 3 seneye kalmaz sizin seviyenize gelir bilesiniz
  • ben gümüş 2 deyim güzel ganimet topluyom sorunyok
  • herkese merhaba th8 köyüm var ve şu son güncellemeden sonra ciddi bir şekilde ganimet sıkıntısı yaşıyorum aslında bu konu hakkındaki forumdaki arkadaşların durumunda öğrenmek istediğim için konulara bakıyordumki belliki durum herkesde aynı ve şunuda söylemeliyimki 12 kişilik klanımızdaki tüm arkadaşların ortak sıkıntısı ganimet yokluğu oldu.sahsi fikrim çok sıkıcı bir hale geldiğidir 100- 150 aramadan sonra 150k bir yer bulup saldırmak artık keyf vermiyor çoğu zaman aramakdan sıkılıp oyunu kapatıyorum bir güncelleme ile bu durum düzelmezse oyunu bırakacağım
  • Tam güncelleme öncesi satmıştım köyü.
    Ne kadar da doğru bir zamanmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulamazsin cunku hepimiz kupa dusurduk :D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.