Şimdi Ara

GANİMET KASMAK İÇİN EN İYİ LİG NERESİDİR?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende th8 72 level bir köy var şuan usta ligdeyim. Köyümün resimlerini aşagiya atiyorum.
    http://m.imgur.com/FBqB8jp,m9oSm71
    Golem açıliyor şuan okçum 5. Seviye
    Usta ligde köy binası yıkmımında 100.000 altın ve iksir 500 de kara iksir veriyor gerçekten iyi ganimet veriyor 3-4 okcu ve barbar kralla saldiriyorum az asker cok ganimet
    Sizce gumus lig veya altin lige dussem nasil olur dahami iyi olur 5. İnsaatciyi almak icin ustaya ciktim simdi inmek istemiyorum o kadar emek verdim diye. Sizce gercekten dusmeli miyim yoksa usta ligde köy binasi yikmaya devam mı etmeliyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 72lv. Th8 im koylerimiz ayni sayilir 1200 lerde dolaniyorum death base diye tabir edilen koyleri yağmaliyorum 400-500k aliyorum genelde her saldirida.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QTPoison

Bende 72lv. Th8 im koylerimiz ayni sayilir 1200 lerde dolaniyorum death base diye tabir edilen koyleri yağmaliyorum 400-500k aliyorum genelde her saldirida.

Hocam xmod vs. Kullaniyor musunuz? Birde o koyleri bulasiya kadar ne kadar altin kaybediyorsunuz? Benim yan carim 58 lwl th7 altin 3 de ve ganimet de 200-300 k en fazla bulunuyor. Asker olarak full okcu ile daliyorum ben maliyeti azaltmak icin. Usta ligde ugrasman gerekiyor oyundan cikar cikmaz 1 dk icerisinde saldiriyorlar gumis ligdede oylemi yoksa saldirilar azmi oluyor?

• Xmods kullanıyorum, telefon rootlu ise tavsiye ederim çok kolaylık sağlıyor oyunda.
    Köy ararken fazla altın harcamıyor 10-15k en fazla.
    Bende senin gibi full okçu yetiştiriyorum. Depolarda değilde kaynaklardaki maddeleri almaya çalışıyorum. Genelde 100-150 okçu ile hepsini aliyorum. Az önce 600k aldım sadece madenlerden.

• Hocam altin 3 gumus 1 de iyidir ustada ne isiniz var Taşı da almissiniz inin ordan ganimet kasamazssiniz ve duvarlari kasmadan binayi basmayin duvarlarınız cok geri kalmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Hocam altin 3 gumus 1 de iyidir ustada ne isiniz var Taşı da almissiniz inin ordan ganimet kasamazssiniz ve duvarlari kasmadan binayi basmayin duvarlarınız cok geri kalmis

Hocam klanim var ve ustada olunca insanlar daha cok ilgi gosteriyor klana nedense bu yuzden ustada kalmak istiyorum. Birde o liglere dusup hic ganimet bulamassam ne olur diyorum. Ustada koy binasini alinca 100k ganimet veriyor guzel gani veriyor 1-2 okcuyla 100k gani aldogim oluyor 10-15 dakkada duvarlarimin hepsini 7 yapinca basmayi dusunuyorum yine simdiki gibi 20-25 tane 8 yapip basmayi dusunuyorum.

• quote:

Xmods kullanıyorum, telefon rootlu ise tavsiye ederim çok kolaylık sağlıyor oyunda.
    Bende senin gibi full okçu yetiştiriyorum. Depolarda değilde kaynaklardaki maddeleri almaya çalışıyorum. Genelde 100-150 okçu ile hepsini aliyorum. Az önce 600k aldım sadece madenlerden.

Hocam telefon rootlu ama oyunu desteklemiyor. 1 ay icinde yeni telefon almayi dusunuyorum sirf bu oyun icin. O zaman belki root atarsam kullanirim. Oyunu suan tablette oynuyorum ondada root yok. Suan ustada oldugu icin ara sira tesla denk geliyor 15 dew 25 dalkavuk (dalkavugu 3 e bastim okcudan iyi is yapiyor) ve 75 okcu kullaniyorum. Eger dusersem 200 okcuyla girerim savasa. Xmod olmadan ne kadar altin harcar 100k falan gider mi? Benim yan car altin 3 de mak 300k ganimet geliyor yarim saatte o yuzden pek dusmek de istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkanda_ayu_var

quote:

Xmods kullanıyorum, telefon rootlu ise tavsiye ederim çok kolaylık sağlıyor oyunda.

Hocam telefon rootlu ama oyunu desteklemiyor. 1 ay icinde yeni telefon almayi dusunuyorum sirf bu oyun icin. O zaman belki root atarsam kullanirim. Oyunu suan tablette oynuyorum ondada root yok. Suan ustada oldugu icin ara sira tesla denk geliyor 15 dew 25 dalkavuk (dalkavugu 3 e bastim okcudan iyi is yapiyor) ve 75 okcu kullaniyorum. Eger dusersem 200 okcuyla girerim savasa. Xmod olmadan ne kadar altin harcar 100k falan gider mi? Benim yan car altin 3 de mak 300k ganimet geliyor yarim saatte o yuzden pek dusmek de istemiyorum.

xmod nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

quote:

xmod nedir ?

Xmod bir hile programı.
    Android cihaz ise root, Ios cihaz ise jailbreak istiyor.
    Yüklüyorsunuz. Belli oyunlarda hilesi var.Clash of Clans için olan hilesinde ganimeti yazıyorsunuz. Örn 160bin altın ve 160bin iksir.
    Otomatik arıyor 160bin altın ve iksir veya daha üstünde ganimete sahip köyü bulduğunda duruyor.

• Bu arada konuyada cevap yazayım.

Ustada kalmakta bir çeşit ganimet kasmaktır.
    Arkadaşın dediği saçma geldi. Xmod sadece otomatikleştirilmiş senin yerine ganimet arayan bir program. Başka birşey değil. 10-15bin altın ile köy bulur ama nadir ayrıca 400-500 bin gibi bir ganimette absürd sallamayalım lütfen . ben Bina 8 iken kullandım 50bin altın harcıyordum 1köy bulmak için.

Death base değil Dead Base diye bir tabir var evet.Oyunu bırakanların madenlerinin dolmasıdır bu olay. Madenlere saldırmak yani.

Burada seçim sana kalıyor. Eğer usta ligde çok bina buluyorsan dışarıda hiç inme orası güzeldir. Dersenki ben inmek istiyorum az bina buluyorum.

Th7 1200-1400
    Th8 1300-1600
    Th9 1700-2100
    Th10 1900-2300 Kupa aralığında ganimet bulunur. Ortalama 40bin altınlık arama ile bulabiliyorsunuz.(bazen ilk aramada bazen 80bin altın harcayarak buluyorsunuz şans)

Ben şuan Th7 ve Th9 olan 2 köyüm ile oynuyorum. Th7 olanda 1320 gibi bir kupa aralığındayım. Th9da ise 1900. Şöyle diyeyim Th7de üşenmeden saydım ve 1320 gibi bir kupa civarında 1456 aramada 20 kere saldırdım 1günde. Buda ortalama Th7 bir köy için arama başı 25bin gibi bir altına Tekabül ediyor.Th9 olsa idi 50bin civarı altın.

ÖZET: Seçim sana kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: The Judicator

Bu arada konuyada cevap yazayım.

Ustada kalmakta bir çeşit ganimet kasmaktır.
    Arkadaşın dediği saçma geldi. Xmod sadece otomatikleştirilmiş senin yerine ganimet arayan bir program. Başka birşey değil. 10-15bin altın ile köy bulur ama nadir ayrıca 400-500 bin gibi bir ganimette absürd sallamayalım lütfen . ben Bina 8 iken kullandım 50bin altın harcıyordum 1köy bulmak için.

Death base değil Dead Base diye bir tabir var evet.Oyunu bırakanların madenlerinin dolmasıdır bu olay. Madenlere saldırmak yani.

Burada seçim sana kalıyor. Eğer usta ligde çok bina buluyorsan dışarıda hiç inme orası güzeldir. Dersenki ben inmek istiyorum az bina buluyorum.

Th7 1200-1400
    Th8 1300-1600
    Th9 1700-2100
    Th10 1900-2300 Kupa aralığında ganimet bulunur. Ortalama 40bin altınlık arama ile bulabiliyorsunuz.(bazen ilk aramada bazen 80bin altın harcayarak buluyorsunuz şans)

Ben şuan Th7 ve Th9 olan 2 köyüm ile oynuyorum. Th7 olanda 1320 gibi bir kupa aralığındayım. Th9da ise 1900. Şöyle diyeyim Th7de üşenmeden saydım ve 1320 gibi bir kupa civarında 1456 aramada 20 kere saldırdım 1günde. Buda ortalama Th7 bir köy için arama başı 25bin gibi bir altına Tekabül ediyor.Th9 olsa idi 50bin civarı altın.

ÖZET: Seçim sana kalmış

Bu şimdi mi söylenir yaw.

Şuan usta ligden düştüm kristal 3 deyim altın ve iksir neyse de kara iksir biriktiremiyorum. Ustada saldırıyı kazanınca 500 kara iksir veriyordu çok da güzel birikiyordu. Son kara iksirle barbar kralı 8 e bastım bakalım daha sonra ne yapacaz. Geri ustaya dönmem de zor biraz yol yakınken dönsem ama oyuna günde 1-2 saat anca giriyorum hal boyle oluncada ne ganimet nede kupa kasabiliyorum.
    Edit: 59 lwl th7 yan hesabım var. Savunma ile altın 3 e çıktım oyun kendisi cikti sayilir çok az saldırdım. O çarımda ganimet az bulunuyor 74 lwl th8 carimdada aynisi olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A26765CC -- 26 Haziran 2015; 9:42:53 >

• TH8 ile TH7 arasında ganimet farkı var tabi. Ama th8de altın3 gümüş1 civarı alırsın ganimet 1300-1500 yani.

Ama bence en iyi yöntem ustaya çıkmak temiz iş oluyor orada. Karada güzel.Şansen ben ustaya çıkmaya çalışacağım bu saatten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Judicator

TH8 ile TH7 arasında ganimet farkı var tabi. Ama th8de altın3 gümüş1 civarı alırsın ganimet 1300-1500 yani.

Ama bence en iyi yöntem ustaya çıkmak temiz iş oluyor orada. Karada güzel.Şansen ben ustaya çıkmaya çalışacağım bu saatten sonra

Hocam ustaya cikmis biri olarak koy binasi yikaraktan 10 saldirida 1m altin ve iksir 5000 de kara iksir geliyordu. (kara iksirden emin degilim.) simdi kupa duse duse kristal 3 e indim. Suan 10 saldirida 3-4m e yakin iksir 2-3 m de altin aliyorum daha iyi yani. Ama kara iksir bazen hic gelmiyor geldigi zamanda ustanin iki katini veriyor tek saldirida yqni 1000 kara iksir. Eger 5. İnsaatciniz yoksa cikmayin derim kendinizden yuksek levellerle ugrasirsiniz.

• Ganimet altındır, altın da altın ligde bulunurdan hareketle yüksek kupadasınız diye düşünmekteyim. 1700 civarı filan daha iyi olabilir.

Keşke 10-15 aramada gelse ya da 50 aramada gelse. Ölü köy inadımdan ötürü 496 kez next dediğimi bilirim. Evet 496.000 altın gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Ganimet altındır, altın da altın ligde bulunurdan hareketle yüksek kupadasınız diye düşünmekteyim. 1700 civarı filan daha iyi olabilir.

Keşke 10-15 aramada gelse ya da 50 aramada gelse. Ölü köy inadımdan ötürü 496 kez next dediğimi bilirim. Evet 496.000 altın gitti.

Maşallah, ben 100K altın gittiğini görünce telefonu duvarlara fırlatıyorum

Bu sabrın karşılığı köyü düşünemiyorum bile. Tebrikler.
  • quote:

Ganimet altındır, altın da altın ligde bulunurdan hareketle yüksek kupadasınız diye düşünmekteyim. 1700 civarı filan daha iyi olabilir.

1900-2000 kupa takiliyorum hocam. Kristal 3 , altın1 yani. Ama özellikle kristal 3 de ek kara iksir de verdigi icin kristal 3 tercihim. Şuan sunuculara bakım yapılıyor. Oyundan cıkmadan once 4-5 saldirida 600-700 k ganimet aldim. Ama sadece 400 kya yakin kara iksir alabildim. Dedigim gibi azda olsa kara iksir kristalden geliyo o yüzden en iyi lig bence kristal. 496 kez saydinizmi hocam bana abartı geldi.

• quote:

quote:

1900-2000 kupa takiliyorum hocam. Kristal 3 , altın1 yani. Ama özellikle kristal 3 de ek kara iksir de verdigi icin kristal 3 tercihim. Şuan sunuculara bakım yapılıyor. Oyundan cıkmadan once 4-5 saldirida 600-700 k ganimet aldim. Ama sadece 400 kya yakin kara iksir alabildim. Dedigim gibi azda olsa kara iksir kristalden geliyo o yüzden en iyi lig bence kristal. 496 kez saydinizmi hocam bana abartı geldi.

Saymadım elbet, altın deposu 8.001.000 olduğu zaman hesabı kolay oluyor. Köy geldiğinde ne kadar arama yaptığımı oradan hesaplıyorum. :)

• quote:

quote:

quote:

Saymadım elbet, altın deposu 8.001.000 olduğu zaman hesabı kolay oluyor. Köy geldiğinde ne kadar arama yaptığımı oradan hesaplıyorum. :)

Sende peygamber sabri var ben artik birsey demiyorum.

• th8 de şu an en iyi ganimet altin 3 te var gibi. 200k civarı ganimet kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

th8 de şu an en iyi ganimet altin 3 te var gibi. 200k civarı ganimet kalıyor.

Altin 1 kristal 3 takiliyorum hep kupa dusmemesi hemde kara iksir icin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.