Şimdi Ara

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
24
Favori
62.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benim masa da ahşap ve benzer boyutlarda kasaya yer kalmadı hele bir de 2 tane jbl lsr 305 aktif monitor koyunca iyice daraldı. ekran monitörüm de curved modeli bazen soruyorum kendime mac mi alsaydım diye hahah

• Exocoetidae kullanıcısına yanıt

dediğiniz tasarım bitince bir foto istiyorum :) merak ettim

• creepy050 C kullanıcısına yanıt

Pazartesi bakıcam duruma göre yaptırcam :D

Boyunu biraz daha uzun tutucam belki daha sonra başka kasaya geçerim diye :S

evet eğer odanız genişse geniş masa mantıklı termaltake view 51 düşünmüştüm mesela ama kasa hayvan gibi :) masaya değil odaya sığmaz ahaha

Masaya taktım :D

Yalnız sallanma oluyo biraz, monitörüde koyunca biraz hafifler gibi ama sanırım duvara L ile sabitlicem sallanması beni sinir eder :D

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exocoetidae -- 28 Mart 2022; 20:50:6 >

• güzel görünüyor altan deskte atsanız titreşimi alabilir bence.

meslek nedir hocam buarada ? mekanikçiyiz sanki :) atelyemiz filan olmalı :)

Teşekkürler :D

Yok hocam duvara sabitleyince düzelecek bi ayar çekicez babamla birlikte :D

Demir çelik firmasında çalışıyorm, çizim işleri vs.:S

• Bu kasanin icinden cikan 6 fani ve kontrolculeri satiyorum almak isteyen yazabilir.Ben corsair ll120 almistim bosa cikti hepsi sifir kullanilmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xLauncHer X kullanıcısına yanıt

çok şık duruyor güle güle kullanın☺️ buradaki fanlar warcry in standart fanı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba kasanın arkasında 2 adet egzoz fanı görüyorum. Bende alacağım da kaçlık fan almam gerekir ölçüsü nedir acaba?

@salvatore_volkan

• ll BLooD ll L kullanıcısına yanıt

8*8 cm dusuk profil fan. ama bulmak cok zor.

bunu yaparken sağlanmasını düşünmedin mi :=)) Böyle sakat iş yapacağına pdf kestirip büyütseymişsin daha mantıklıymış.

• Lian linin bir modeli ve bu kasa ama mesh olayı aklımı çok kurcalıyor. Açıkcası görselliği çok seven biriyim. Elimde phanteks enthoo pro m acrylic kasa var. Ama aradan 7 sene geçti usb kısımları falan randımanlı çalışmıyor. Hemde montajı ve temizliği rahat olsun istiyorum.

• Modality kullanıcısına yanıt

Kasa fanlarını içeriye üfleyecek şekilde yönlerini değiştirip öyle montaj yapın sisteminizi, resimde görünen pozisyonda ki fanlar egsoz olarak performans sağlar, bu da soğutma için yetersiz olur bu kasa için.

warface bana göre çöp bir kasa seveni çok kasa kasa pratik bir kasa değil. Devamlı mod yapma çabasındasın. ekran kartı çarpar ekran saçma sapan aparatlarla kapağı açarsın vs vs. Görünüş olarak hoş duruyor.

phanteks enthoo pro m acrylic super bir kasa yıllarca lian li bu tarz kasalar üretti artık bu tasarım hoşuma gitmiyor. Ama kasa çok kullanışlı

Lian li alacaksan xl büyük versiyonu almak mantıklı geldi bana Kablo düzenleme yine kolay gibi ama ilk kurulumda arkada metal parçayı sökmek gerekiyor. Oda vidalı onu sevmedim. Birde iki adet usb 3.0 altlı üstlü pinli bide typ c girişi var keşke typc girişi ile usb 3.0 ları tek kablo da yapsalarmış onu sevmedim.

Burak sholt kasasında langur lungur oynuyor. QP bilişimden yeni aldım. Benim kasa öyle değil sağlam. Burak sholt da usb girişler yamuk duruyor. Benim kasada simetri duruyor. Kasada ben plastik aksan sevmiyorum. Alt toz filtresin de ki plastik aksanı sevmedim. Birde camları açma kapama kısmında güvenlik kilidi var gerekli mi bilmiyorum. Bu kasayı alırsan 10 tane fan takman lazım. Alacağın 10 tane fanı arkadan da önden güzel görünen fanlar alman lazım corsair ql120 türkiye yavaş yavaş lian linin fanları da geldi

Gösteriş kasası olduğu için burak sholt güzel görünsün diye öndeki fanları dışarı atacak şekilde takmış. LL120 olduğu için. Bence üflemeli O yüzdel Ql120 veya lianli fanlar kullanılmalı. Gamepower fanları bile 1k iken corsair fanları indirim zamanı daha mantıklı. Geldi bana. Daha kurulumu yapmadım eksik parcalar var. Bu gün veya yarın tamamlanır ısısı fazla olan bir kasa türü olduğu için biraz kaliteli fan takma taraftarıyım overclock yapıyorsanız.

Benim göz zevkime hitap ettiği için.

leona katılıyorum yeni fanlar var arkadan da güzel görünen onlarada bir bak derim lian li ve corsair var şimdilik türkiyede cin malları da vardır belki.

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevap için. Ben zaten lian li dynamic evo serisi kasasını aldım. Bakalım kurulumu yarın yapacağım.

Evo güzel ama xl gibi ferah durmuyor bana göre ben sıkışık su soğutuculu kasalar gözüme çirkin geliyor. Kaça aldınız. Seveni çok kasayı.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.