Şimdi Ara

Gamepower WARCRY İNCELEMESİ [ 2 Odalı / Tasarım / Performans / Oyuncu KASASI ] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
24
Favori
62.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş

Kendim kullanmadım ama bildiğim kadarıyla İD-COOLİNG markası fiyat/performans oranı iyi ürünler üretiyor. Bu nedenle söylediğiniz soğutucu ve fanlar muhtemelen işinizi görecektir.

Ancak tekrar belirteyim. Alt taraftaki fanları dışarıdan içeriye hava alacak şekilde ters çevirin. Yoksa tüm fanlar dışarı üflüyor olacak ve istediğiniz soğutma başarımını elde edemeyeceksiniz.

Ben kasayı aldığımda kasayla beraber gamepower'ın kendi fan kontrolcüsü de gelmişti. 10 adet fanı kontrol edebiliyor. Bu nedenle herhangi bir sorun olmadan 9 adet fanı da kontrol edebilirsiniz. Kontrolcü, linkteki ürünün aynısı.

trendyol.com
    Gamepower 6 Pin Rgb Kontrolcü Ve Kumanda Seti Tüm 6 Pin Fanlar Ile Uyumludur Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/gamepower/6-pin-rgb-kontrolcu-ve-kumanda-seti-tum-6-pin-fanlar-ile-uyumludur-p-69844257

• std350 S kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam.

Alttaki fanlar şuan o konumda zaten, ters çevirdim içeri hava üflüyor. Ama işlemci ısınınca cam panel ateş gibi oluyor.

Sorum şuydu, kasada gelen fanların aynısından üç tane daha sipariş verip bunları da kasanın üstüne taktığım zaman tek bir kontrolcü ile 9'unu birden kontrol edebilir miyim? Kasanın kendisiyle gelen 6 tane Fan ve kontrolcü mevcut suan

(Sıvı soğutma Ryzen 5 5600 için fazla olur herhalde o yüzden üst kısma da 3'lü Fan koymayı düşündüm)

gencergaming.com
    GamePower Air Turbine ARGB/RGB 3x12cm Fan Set Kit
    https://www.gencergaming.com/gamepower-air-turbine-argb/rgb-3x12cm-fan-set-kit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rovaniemi -- 22 Ekim 2023; 14:43:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rovaniemi kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Evet yeni alacağınız 3 adet fanı da mevcut fan kontrolcü ile kullanabilirsiniz.

Bende de 9 adet fan tek kontrolcüye bağlı şu anda.

• std350 S kullanıcısına yanıt

Hocam tekrar selamlar.

Kasa için en iyi işlemci soğutma şekli sıvı soğutma galiba. Önden arkaya hava akışı olmadığı için işlemci sıcaklığı 90° yi geçiyor RDR2 gibi oyunlarda.

Sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Kasaya uygun ve AMD Ryzen 5600 işlemci için yeterli f/p sıvı soğutucu önerir misiniz?

Deepcool Ls720 360mm gördüm 3049₺ ye. Yoksa 240mm olanlar yeterli olur mu?

akakce.com
    DeepCool LS720 SE RGB 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-deepcool-ls720-se-rgb-360-mm-intel1700p-amd-uyumlu-sivi-sogutucu-fiyati,257837370.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rovaniemi -- 5 Kasım 2023; 15:58:42 >

• Merhaba.

Bence 240 mm sıvı soğutucular Ryzen 5600 için yeterli olur ve 240 mm soğutucuları yukarı da takabilirsiniz. 360 mm olanlar yukarıya sığmıyor. 360 mm olanları, daha ileride daha güçlü işlemci almayı düşünüyorsanız tercih edin.

Soğutucular hakkında çok bilgili sayılmam ama bilinen markalardan (Asus,Msı,Arctic,Nzxt,Lian Li,DeepCool vb.) herhangi biri işinizi görür tahminimce.

• Tekrar selamlar.

Warcry kasamdaki rgb fanlar ile ilgili bir sorunum var. Kasanın rgb li fanlarını kumanda ile kapattıktan bilgisayarı kapatıyorum ardından bilgisayarı tekrar açınca fanların rgb leri otomatik olarak yanıyor. Kasaya Deepcool LS520 argb İşlemci Soğutucu ve rgb li ramler aldıktan sonra oldu bu.

Bilgisayar açıkken kumanda ile fanların ışığını kapatıyorum. Ramlerin rgb özelliğini de uygulama üzerinden kapatıyorum. Fakat bilgisayarı tekrar açtığımda fanlar ve ramler üzerindeki rgb ler otomatik olarak tekrar açılıyor.

Bu normal mi? Sebebi ne olabilir?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.