Şimdi Ara

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
1
Favori
40.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pes4 hamachi

quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

bende dün itibariyle sanalmarketimden aldım ürünü. gerçekten çok kaliteli. nfs shift menülerinde ve titreşimde sorun yaşadım sadece. nfs'de menüleri sadece kalvyeden kontrol edebiliyorum, yarışta herhangi bir sorun olmuyor. Ama her yarışa gireceğimde yatagımdan çıkıp klavyeye yönelmek benim gibi tembelliği hayat felsefesi haline getirmiş birine uymuyor.

onun gamepadla alakası yok grid oyununuda öyle yapşılardı

bunun bir çözümü uok mu peki?
  • Merhaba arkadaslar. Daha once forumdaki yorumlari okumustum bu gamepad hakkinda ve bugun bende 1 tane aldim pes2010 icin :)
    Benim oyun disinda bu gamepadden baska bir beklentim daha var. (gamepad'den oyun disi beklenti ne olaki diceksiniz :)

Divx izlemek icin bsplayer pro kullaniyorum ve uzaktan ses acip kapatma gibi fonksiyonlari kablosuz gamepad ile yapmak istiyorum. Ayar icin biraz ugrastim ama beceremedim. Bu olayi gerceklestirmis veya nasil yapilacagi hakkinda bilgisi, fikri olan arkadaslarin yardimi bekliyorum.
    Simdiden tesekkurler.
  • yok arkadaş yok ya bunun titreşimini bir türlü açamadım hiç bi oyunda çalışmıyor
  • kolun 3 eksik noktası var, biri titreşimi çok zayıf ve çoğu oyunda çalışmıyor. ikincisi analogların kareketleri karesel. üçüncüsü artık biraz eski teknoloji kaldığından alıcısı çok büyük ve yer kaplıyor.

bunlar dışında süper dayanıklı bir kol. kaç kere yere düştü hiçbirşey olmadı. yıllardır oynuyorum. yaklaşık 5 sene oldu. hala tık yok. kolda... artık biraz kirlendiğinden 1-2 tuşu takılıyor hafiften ama sorun değil...

bundan önce ve bununla birlikte en az 10 kol harcamışımdır, snopy ve kontorland... kesinlikle verdiğiniz paraya değen güzel bir kol... eğer titreşim istiyorsanız kablolu versiyonunu alın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordareon -- 15 Kasım 2009; 2:53:13 >
  • Arkadaşlar rumblepad 2 game pad in analog kollarını kalibre etmek isterseniz,önce aletin 1 pilini (alttakini) çıkartın sonra 6 ve 8 tuşlarına aynı anda basarken pili tekrar yerine takın alet mükemmel bir hale gelecektir.Bu tüyo benim işime yaradı.Daha önce sol kolda sola doğru cok azda olsa takılmalar oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resattavasoglu -- 4 Ocak 2010; 6:26:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeleri

Merhaba arkadaslar. Daha once forumdaki yorumlari okumustum bu gamepad hakkinda ve bugun bende 1 tane aldim pes2010 icin :)
    Benim oyun disinda bu gamepadden baska bir beklentim daha var. (gamepad'den oyun disi beklenti ne olaki diceksiniz :)

Divx izlemek icin bsplayer pro kullaniyorum ve uzaktan ses acip kapatma gibi fonksiyonlari kablosuz gamepad ile yapmak istiyorum. Ayar icin biraz ugrastim ama beceremedim. Bu olayi gerceklestirmis veya nasil yapilacagi hakkinda bilgisi, fikri olan arkadaslarin yardimi bekliyorum.
    Simdiden tesekkurler.

profil ayarlarından istediğin programın profilini ekleyip istediğin tuşa klavye kısayolunu ekleyeceksin.
    aslında bununla ilgili bir konu mu açsam ne?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pes4 hamachi

quote:

bende dün itibariyle sanalmarketimden aldım ürünü. gerçekten çok kaliteli. nfs shift menülerinde ve titreşimde sorun yaşadım sadece. nfs'de menüleri sadece kalvyeden kontrol edebiliyorum, yarışta herhangi bir sorun olmuyor. Ama her yarışa gireceğimde yatagımdan çıkıp klavyeye yönelmek benim gibi tembelliği hayat felsefesi haline getirmiş birine uymuyor.

onun gamepadla alakası yok grid oyununuda öyle yapşılardı

bunun bir çözümü uok mu peki?

kutusundan çıkan cd'deki programdan gamepaddeki tuşlara klavyedeki escape ve enter tuşlarını(veya istediğin herhangi bir tuşu) atayabilirsin. Bu yataktan çıkma sorununu çözer herhalde

• Arkadaşlar, gamepadin solundaki dpad kısmı herkeste biraz dönüyormu yoksa sabitmi? Kullanan arkadaşlar cevaplayabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkg

Arkadaşlar, gamepadin solundaki dpad kısmı herkeste biraz dönüyormu yoksa sabitmi? Kullanan arkadaşlar cevaplayabilirmi?

Normaldir benim gamepadinde dönüyor.Cordless Rumblepad 2 alarak çok iyi bir seçim yaptığınızı söyleyebilirim.Özellikle aletin pili çok uzun zaman dayanıyor.(3 Ay 20 gün kullandım 2700 ma varta şarjlı pillerle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resattavasoglu -- 30 Nisan 2010; 1:50:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resattavasoglu

quote:

Orijinalden alıntı: brkg

Arkadaşlar, gamepadin solundaki dpad kısmı herkeste biraz dönüyormu yoksa sabitmi? Kullanan arkadaşlar cevaplayabilirmi?

Normaldir benim gamepadinde dönüyor.Cordless Rumblepad 2 alarak çok iyi bir seçim yaptığınızı söyleyebilirim.Özellikle aletin pili çok uzun zaman dayanıyor.(35 gün kullandım titreşim özelliği dışında alet hala çalışıyor ve 100 saat daha kullanılabiliyormuş)

Eyvallah sağolasın
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende bu cihazdan aldım, 2 adet almayı tercih ettim, fakat bir problem yaşıyorum.
    Aynı PC üzerinde iki cihazı kullanamıyorum. 2 alıcı da usblere takılı fakat sadece 1 tanesi sistemde gözüküyor, PESte 'de sadece 1 pad görebiliyorum.

Ne yapılması gerekir, teşekkür ederim
  • Ben kulaniyorum yeni aldim herseyi cok
    guzel ama titresimin acikmi yoksa kapali oldugunu anlayamamankotu birde tiroyunlarinda(germán truco simulatoru)yontuslarini kilitliyor bunlara ragmen cok oyó bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostbitemdr -- 31 Ocak 2010; 17:31:29 >
  • Bugün sipariş ettim yarın elimde olacak, yorumlara bakılırsa doğru bir tercih yaptım.
  • Bana da daha önce bu gamepadi önermişlerdi, almayı düşünüyorum, bir sorum olacak;
    Fps oyunlarında kullanabiliyor muyuz bu aleti?
  • Arkadaşlar bir sorun olacak bu gamepad'i Media Player uygulamalarında nasıl kullanabiliriz, programı yükledim ama hiçbirşey anlamadım.
  • Merhaba arkadaşlar bende dün gittim bi tane Cordless Rumblepad2 aldım Vatandan.Gerçekten verdiğim paraya değer.PC'yi tuşlarıyla klavye,analoğuyla mouse gibi kullanması çok hoşuma gitti.Almak isteyenlere sonuna kadar tavsiyemdir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 23 Mart 2010; 7:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deviilll

Merhaba arkadaşlar bende dün gittim bi tane Cordless Rumblepad2 aldım Vatandan.Gerçekten verdiğim paraya değer.PC'yi tuşlarıyla klavye,analoğuyla mouse gibi kullanması çok hoşuma gitti.Almak isteyenlere sonuna kadar tavsiyemdir...

Hayırlı olsun, bende aldım çok memnunum.
  • bende bugün Rumblepad 2'yi amerikadan sipariş ettim yaklaşık 68 liraya geliyor wireless ürün.Yorumlara güvenerek aldım.İnşallah memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

bende bugün Rumblepad 2'yi amerikadan sipariş ettim yaklaşık 68 liraya geliyor wireless ürün.Yorumlara güvenerek aldım.İnşallah memnun kalırım.

Emin ol çok güzel bir ürün aldın, ben çok memnunum tepki süresi falan mükemmel, yatağa uzanıp pes oynamak, nba2k10 oynamak için çok iyi bir ürün.
  • Memnun kalacağından eminim. @KoMiKaZe hangi siteden sipariş ettin bayaa ucuzmuş...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.