Şimdi Ara

GAMEPAD 'LOGITECH CORDLESS RUMBLEPAD 2' HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
1
Favori
40.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RepuLsive

1 sene önce 1 tane almıştım.. İkinciyi satın alsam acaba sinyallerinde bir çakışma felan olurmu ?

dostum sana googleda araştır demiştim
  • Zuhauuha
  • arkadaşlar bende de var bu gamepadden. daha doğrusu ev arkadaşımın :D neyse bu zamana kadar sorunsuz kullanıyormuş ama şimdi taktım bilgisayara. ikisinin de ışıkları yanıp sönüyor ama bi türlü bağlanmadılar. bir fikri olan var mı bu sorun hakkında
  • bende pes oynamak için paraya kıyıp bu gamepad ten almayı düşünüyorum bu cihazı kulanan arkadaşlar ozellikle analogları nasıl çabuk yumuşuyomu tuşları sertmi şut atarken ve orta yaparken dengeyi istediğiniz gibi sağlayabiliyomusunuz
  • 2 yıldır kontorland kullanıyorum hiçbir oyunda sorun çıkartmadı sağolsun.Grid gibi oyunlarda da mutlaka oyun dosyalarında oynama yaparak ayarlanabiliniyor,ama illa pahalı olsun diyorsanız mis gibi xbox 360 controller alın,rahat rahat oynayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balparmak

2 yıldır kontorland kullanıyorum hiçbir oyunda sorun çıkartmadı sağolsun.Grid gibi oyunlarda da mutlaka oyun dosyalarında oynama yaparak ayarlanabiliniyor,ama illa pahalı olsun diyorsanız mis gibi xbox 360 controller alın,rahat rahat oynayın.

kontorland filan ucuz. almasına alırım. ama elde hazır varken çalışsa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanri

quote:

Orijinalden alıntı: balparmak

2 yıldır kontorland kullanıyorum hiçbir oyunda sorun çıkartmadı sağolsun.Grid gibi oyunlarda da mutlaka oyun dosyalarında oynama yaparak ayarlanabiliniyor,ama illa pahalı olsun diyorsanız mis gibi xbox 360 controller alın,rahat rahat oynayın.

kontorland filan ucuz. almasına alırım. ama elde hazır varken çalışsa iyi olur

bende de kontorland 2082 sıfır gamepad var ama anakart seçiyomuş ne yaptımsa pc de çalıştıramadım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

bende pes oynamak için paraya kıyıp bu gamepad ten almayı düşünüyorum bu cihazı kulanan arkadaşlar ozellikle analogları nasıl çabuk yumuşuyomu tuşları sertmi şut atarken ve orta yaparken dengeyi istediğiniz gibi sağlayabiliyomusunuz

Ben de zamanında PES için almıştım, son derece memnunum, parasını hakediyor... Analoglarda gram yumuşama olmadı, analoğun belki tek eksi yanı, analogun etrafı yuvarlak değil, köşeleri yuvarlak kare şeklinde, fotosuna bakarak ne demek istediğimi anlarsın. Bu da bazen 360 hareketlerinde zorlanmana sebep olabilir,ama alıştıktan sonra o da sorun olmuyor.
  • kablolusundan aldım bi tane. 50 liraya exa dan. bakalım görelim. nba 2k10 için aldım aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyle007

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

bende pes oynamak için paraya kıyıp bu gamepad ten almayı düşünüyorum bu cihazı kulanan arkadaşlar ozellikle analogları nasıl çabuk yumuşuyomu tuşları sertmi şut atarken ve orta yaparken dengeyi istediğiniz gibi sağlayabiliyomusunuz

Ben de zamanında PES için almıştım, son derece memnunum, parasını hakediyor... Analoglarda gram yumuşama olmadı, analoğun belki tek eksi yanı, analogun etrafı yuvarlak değil, köşeleri yuvarlak kare şeklinde, fotosuna bakarak ne demek istediğimi anlarsın. Bu da bazen 360 hareketlerinde zorlanmana sebep olabilir,ama alıştıktan sonra o da sorun olmuyor.

evet yuvarlak değil dikkat etmemiştim bu ayrıntı benim için çok önemli sırf bu sebepten dolayı almaktan vazgeçtim sölediğin gibi 360 derece hareketlerde zorluk olabilir koşelere takılabilir. karee olduğu için analogla tam daire çizmek mümkün olmaz gibime geliyor.

• bende dun 2.yi aldım teknosa dan 95 tl ye bir tane vardı ikinci olsundiye snopy almıstım 1haftada yontusları bozuldu garantiye yolladım yenisi geldi oda aynı yerden bidaha bozuldu canıma tak etti logitech rumblepad 2 kablosuzun ikincisini aldım bitane vardı cok memnunum ikinciyide aldım sonopy olanda kablosuzdu tavsiye etmem bidaha garantiye gonderecem bitane de elimde ekstra dursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiachi

bende dun 2.yi aldım teknosa dan 95 tl ye bir tane vardı ikinci olsundiye snopy almıstım 1haftada yontusları bozuldu garantiye yolladım yenisi geldi oda aynı yerden bidaha bozuldu canıma tak etti logitech rumblepad 2 kablosuzun ikincisini aldım bitane vardı cok memnunum ikinciyide aldım sonopy olanda kablosuzdu tavsiye etmem bidaha garantiye gonderecem bitane de elimde ekstra dursun

Hocam Snopy AT-0266 modeli var bende masadan düşüyor ikide bir ama hala sağlam.Titreşim motoruda çok iyi tek eksi yönü kol ps2 orjinal koluna nazaran biraz ağır.

Zaten 2006 PCWorld fiyat/performans ürünüü seçilmiş.Alırken kutuyu açıp kurcalamıştım kağıttaki F/P ödülünü görünce aldım.

18-24 lira arası değişiyo fiyatı.Utandırmaz,taş gibi.

• ustat almıs oldugum urunden utanmam saglam olsaydı cok guzel derdim fakat ikinci kez garantiye gonderiyorum bir ay icinde bide utanılacak nokta bu iste.
    buyuzden logitech veririm paramı sorunlada karsılasmam garantiylede urasmam.
  • Arkadaşlar xbox360 pad i alın demişsiniz ama ben hiçbiryerde bulamadım. Sendit'den sipariş verdim o da anca 15-20 güne gelir. Türkiye'de bulabileceğim yerler var mı?
  • süper bi alettir kendisi.ikisinide kullandım malzeme kalitesi olarak kabloludan daha iyi diyebilirim.bundan daha iyisi kablosuz ps3 gamepadi diyebilirim... alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum. bnde iki tane var ve sinyaller arasında bi probloem olusmuyor bunuda belirteyim ben alırken cakısır mı diye dusunuyordum ama cakısma yok.
  • arkadaşlar bende bi sorun var...daha düne kadar çalışıyodu ama geçen iki tane duracell pil aldım taktım piller bitmişti kendi orjinal pilleri(onlarda duracell di zaten) taktım pilleri ama çalışmıyor driver program hep kurulu ama uydu ile bağlantısı yok 4-5 kere kaldırdım tekrar kurdum test yerinde hiç bir tuş çalışmıyor uydunun ışığı hala yanıp sönüyor bozuldumu alet acaba...acaba bendimi bi hata var eğer bozulduysa garantiye vericem yardımcı olun...
  • KAlitesine diyecek lafım yok ama bi konudan şikayetçiyim.Çubukların durduğu bölüm kare olarak dizayn edildiği için bazı dövüş oyunlarında tam tur ileri geri çevirmede sıkıntı oluyor.Tam daire olsa çok daha iyi olurdu.BÖyle kaliteli bir kolça hangi salağın fikriydi acaba kare yapmak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

KAlitesine diyecek lafım yok ama bi konudan şikayetçiyim.Çubukların durduğu bölüm kare olarak dizayn edildiği için bazı dövüş oyunlarında tam tur ileri geri çevirmede sıkıntı oluyor.Tam daire olsa çok daha iyi olurdu.BÖyle kaliteli bir kolça hangi salağın fikriydi acaba kare yapmak...

bu sebebten dolayı almayı vazgeçtim pes oynarken de problem yapar. ben farkında değildim burdaki bir arkadaş uyardı beni. kalitesine diyecek laf yok ama kare olması bence bu gamepadi 10 tl lik gamepadlerden bile kotu yapıyor .nasıl dizayn etmişler çok büyük bi hata bence.
  • bende dün itibariyle sanalmarketimden aldım ürünü. gerçekten çok kaliteli. nfs shift menülerinde ve titreşimde sorun yaşadım sadece. nfs'de menüleri sadece kalvyeden kontrol edebiliyorum, yarışta herhangi bir sorun olmuyor. Ama her yarışa gireceğimde yatagımdan çıkıp klavyeye yönelmek benim gibi tembelliği hayat felsefesi haline getirmiş birine uymuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

bende dün itibariyle sanalmarketimden aldım ürünü. gerçekten çok kaliteli. nfs shift menülerinde ve titreşimde sorun yaşadım sadece. nfs'de menüleri sadece kalvyeden kontrol edebiliyorum, yarışta herhangi bir sorun olmuyor. Ama her yarışa gireceğimde yatagımdan çıkıp klavyeye yönelmek benim gibi tembelliği hayat felsefesi haline getirmiş birine uymuyor.

onun gamepadla alakası yok grid oyununuda öyle yapşılardı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.