Şimdi Ara

Game+'ta yeni kampanya başladı: Premium üyelere, 50 TL'lik Steam kodu hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Game+'ta yeni kampanya başladı: Premium üyelere, 50 TL'lik Steam kodu hediye

Oyunları stream ederek oynamamızı sağlayan GeForce Now bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda yerelleştirildi ve GeForce Now by Game+ ismi ile hizmete açıldı. Geçtiğimiz saatlerde de Game+'tan güzel bir kampanya haberi geldi.

Ayrıca Bkz.Amazon Prime'ın Eylül 2021 ücretsiz oyunları erişime açıldı: Toplamda 255 TL'lik 7 oyun

Okula dönüş kampanyası adı altında başlayan bu yeni kampanyada premium üyelik alan oyuncular 50 veya 20 TL'lik Steam cüzdan kodu kazanıyor. GeForce Now by Game+ Premium'un 3 aylık fiyatı şu anda 179,70 TL, yani aylık yaklaşık 60 TL. Bu üyeliği satın alırsanız 50 TL'lik Steam Cüzdan Kodu hediye. Eğer yalnızca 1 aylık Premium üyelik alırsanız ki o da 75 TL, o zaman da 20 TL'lik Steam Cüzdan Kodu hediye. Kampanyanın son tarihi 17 Eylül. Detayları aşağıda bulabilirsiniz. Kampanya sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

GAME+ Premium Üyeliğine Steam Cüzdan Kodu Hediye

• Kampanya, 3 Eylül Cuma günü saat 16:00 ile 17 Eylül Cuma günü saat 23:59 arasında yapılan satın almalarda geçerlidir.

• Kampanya kapsamında aldığınız 179,7 TL’lik 3 Aylık Premium abonelik karşılığında 50 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu, 74,9 TL’lik Aylık Premium abonelik karşılığında 20 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu kazanırsınız.

• Kampanya, kampanyanın başlamasından itibaren premium abone olacak ilk 5.000 kişi ile sınırlıdır.

• Kampanya tarihleri arasında var olan premium aboneliğini yenileyen kullanıcılar da kampanyadan yararlanabilir.

• Premium abonelik karşılığında kazandığınız Steam Cüzdan kodu GAME+’a abone olduğunuz email adresinize 15 iş günü içerisinde gönderilecektir.

• GAMEPLUS gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir.

• Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

• holosko artı bir miktar para gibi kampanya.
  • agam bizimle eyleni.
  • Aylardır bu haberi yapıyor sanki DH…
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Ben ilk defa gordum.
  • Kıvranmalar başladı, gelirler iyi değil demekki.
  • 50 TL Steam kodu vereceğine game+ ta harcanan mobil internet internetten yemeyecek de bak nasıl millet alıyor. ilk ben alırım ama nerede.
  • Olmazzz tutmazzzz
  • Bu fiyatlar ile işleri çok zor!
  • Böyle firmayla ortaklık kurmayacaklardı! Game+ adı altında milleti soyuyorlar.
    açgözlü ve kan emici bir telekominikasyon şirketi! Nvidia bunlarla anlaşmayı hemen sonlandırsın.burada ki kullanıcılar çok büyük rahatlar.
  • Cloud gaminge daha çok sure var şahsen ben stream oyunculuguna karşıyım delaydır lagdır pingdir sorunlarla uğraşmamak icin somut oyunculuk daha yakın geliyor bana.
  • Evinizde Turkcell Superonline fiber internet varsa GeForce Now Game+ avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Bilgi isteyen bana ulaşabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.