Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JCB

Cezalar da yasakları delenler içindir.

• quote:

Cezalar da yasakları delenler içindir.

Devrimde haksız cezalar içindir
  • Bu kadar şamata yeter.Eğer yasak değilse lütfen yardımcı olun yasak ise yinede teşekkür ederim bir şeyler öğrendiğim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osho__ -- 19 Nisan 2011; 22:38:03 >
  • dizide ki cinsellik kitapta da mı var yoksa yeni modaya mı uymuşlar
  • Kitapta da gayet cömert olduğunu söylüyorlar cinsellik konusunda zaten yanılmıyorsam +18 imiş.
  • quote:

Kitapta da gayet cömert olduğunu söylüyorlar cinsellik konusunda zaten yanılmıyorsam +18 imiş.

Peki kitapları gidip bir Kitapçıdan bulabilirmiyiz.(Yasak değilse tabi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osho__

quote:

Kitapta da gayet cömert olduğunu söylüyorlar cinsellik konusunda zaten yanılmıyorsam +18 imiş.

turkcesi yok kitaplarin . İngilizceniz varsa pdf olarak bulup okuyabilirsiniz, ben kindle da o sekilde okuyorum.

gerci 1 kitabin turkcesi mevcut sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umtyilmz -- 19 Nisan 2011; 22:55:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

quote:

quote:

turkcesi yok kitaplarin . İngilizceniz varsa pdf olarak bulup okuyabilirsiniz, ben kindle da o sekilde okuyorum.

İngilizcem var ama Türkçe kitaplardan aldığım hazı alamıyorum çünkü arada anlamadığım espiri veya kelimeler oluyor bu'da bir süre sonra sıkıntıya sokuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

quote:

quote:

gerci 1 kitabin turkcesi mevcut sanirim.

2.

Kısım 1 ve Kısım 2 şeklinde ama çevirileri berbat.
    Epsilon seriyi baştan başlatıyor da ne zaman çıkacak o da pek belli değil.

• Konu olarak oldukça ilginç bir dizi. İlk bölümü az önce izledim. Olaylar biraz kopuk olsa da başlangıç için gayet iyiydi. İnşallah haftalar ilerledikçe dizinin seyir zevki daha da artar. Zaten HBO varsa herhangi bir yapımın kötü olması beklenemez.
  • En azından torrent'den bölüm iki olarak mı indiricem onu söyleyin 15 dakikalık bölümü indirmiyim
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osho__ -- 19 Nisan 2011; 23:05:32 >
  • Şunu indir,

Game.of.Thrones.S01E01.720p.HDTV.x264-CTU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

Şunu indir,

Game.of.Thrones.S01E01.720p.HDTV.x264-CTU

Saol usta inşallah benim yüzümden ceza filan almassın.
  • Konu ile ilgili değil ama sürekli 2 aynı mesajı atıyorum sorun benle mi ilgili forum ile ilgili mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osho__ -- 19 Nisan 2011; 23:32:01 >
  • Bir dizi için muhteşem sayılacak bir atmosfer oluşturmuşlar sırıtan hiçbirşey göremedim efektler,mekan tasarımları kostümler hepsi özenle hazırlanmış bu açıdan bile uzun bir kredisi olur bu dizinin.

Bu tarz yapımlarda olay hemen kopsun istiyor insan ama dizi olmasının dezavantajı bu malesef.Sanırım bazı bölümlerde biraz sıkılma olacak çünkü fantastik atmosferi içerisinde türlü politik olaylar dönüyor.Birde ilk bölüme biraz fazla şey sığdırmaya çalımışlar gibi geldi bana bir sürü aile çocuk karıştı ortalık.

Şu abilerin üzerine daha çok gidilir heralde umarım tempoyu düşük tutmazlar.

Çocuk öldü heralde üzüldüm.Kraliçe rolüde tam gitmiş Lena Headey'e klasik saman altından su yürütme karakteri.Sarışın kıza yazık oldu.

HBO ve Starz yarışıyor erotizm konusunda.

• dizilerde filmlerde seks sahneleri olmak zorundamı ya...ille ilgi çekmek için bu sahneleri kullanıyorlar...

dizi gerçekten epic..dahada muhteşem olacağını düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

dizilerde filmlerde seks sahneleri olmak zorundamı ya...ille ilgi çekmek için bu sahneleri kullanıyorlar...

Genel perspektiften bakarsak, cinsellik de doğamızın bir parçası. İnsanın doğasının bir parçası olan ne varsa ekranda onu görmemiz doğaldır. Cinselliğin bunun dışında tutulması mümkün olsa da, tutulmaması halinde tepki göstermek gereksizdir. Ayrıca özellikle Starz ve HBO dizilerinde cinsel unsurlar genelde yer alır, bilginize.
    Son olarak, kitapta da bu ögeler mevcut diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskiekşiyazarı -- 20 Nisan 2011; 1:39:47 >

• ben derim arkadaş her zaman anne baba sözü dinleyeceksin yoksa başın beladan kurtulmaz, dizide de bunun bir örneğini gördük söz verdiği halde çocuk sözünü tutamadı,
    dizi ilk bölümden muptelası olunacağı hissiyatini verdi bana, sanırım uzun soluklu bir yapıt olur bizlere de zevkle izlemek düşer, he bu ara isimleri zaten aklımda zor tutarım dizide ki karakterler iyice allak bullak etti kafamı bir kaç bölüm sonra sanırım iyice tutarım isimleri aklımda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

dizilerde filmlerde seks sahneleri olmak zorundamı ya...ille ilgi çekmek için bu sahneleri kullanıyorlar...

bu kadar seks sahnelerinin çok olduğu diziler genelde eski çağ zamanlarını anlatan dizi ve yapımlar. O zamanlar Avrupa'da ahlak kavramı yüksek değildi. Mesela Spartacus serisi,The Tudors serisi ve bu dizide de seks sahneleri çok olacak gibi. ben buna bağlıyorum efemm
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.