Şimdi Ara

GAME OF THRONES | A Telltale Games Series (İkinci Sezon Duyuruldu!) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112
Cevap
3
Favori
6.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zaris

beyler oyunu ps4'de türkçe altyazılı oynama imkanı yok mu yahu? böyle hikayeli oyunu ingilizce oynamak sarmıyor hızlı karar vermen gerekiyor anlamaya çalışırken zaman geçiyor zaten dertlendim vallahi

Youtube da altyazılı oynanışı var ordan bakın oynarken tek seçenek bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

beyler oyunu ps4'de türkçe altyazılı oynama imkanı yok mu yahu? böyle hikayeli oyunu ingilizce oynamak sarmıyor hızlı karar vermen gerekiyor anlamaya çalışırken zaman geçiyor zaten dertlendim vallahi

Youtube da altyazılı oynanışı var ordan bakın oynarken tek seçenek bu.

ovv çok fenamış hocam öylede hayatta yapmam neyse madem until downu öne alayım madem o türkçe. hiç kafam yok ingilizce anlamaya kasamayacağım

bilgilendirme için teşekkürler en azından ps4'de türkçesi olmadığına emin oldum.

• oyunu bitirince direkt platin mi arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    evet
  • Yeni sezon başlamadan ben de bir oynayayım dedim, serinin ilk bölümü bitti,bölümler ve serinin devamını sakin&öfkeli kanalında oynuyoruz.

ilk bölüm;

https://www.youtube.com/watch?v=XIbrRlNaQjo&t=25s
  • Oyunu kobuşna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu konuşma seçenekleri arasında seçim yaparken durdurma imkanımız var mı? Yani X KARE ÜÇGEN DAİRE bas dediği yerde

İngilizcem var ama oku kafada çevir düşün seç falan geç kalıyorum hantalım ingilizcede

• Arkadaşlar fark etmiyor çok fazla... Sonuçta belirlenmiş sona doğru gidiyor oyun... Sadece oraya nasıl vardığın çok değişiyor... Bence akışı bozmadan o an sana mantıklı geleni hemen işaretle gitsin... Oyun çok güzel bu arada... Gerçi Telltale her oyunu güzel...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Oyunu konuşma seçenekleri arasında seçim yaparken durdurma imkanımız var mı? Yani X KARE ÜÇGEN DAİRE bas dediği yerde

İngilizcem var ama oku kafada çevir düşün seç falan geç kalıyorum hantalım ingilizcede

Yok
  • arkadaşlar indirime girmiş bütün bölünleti içeriyormu acaba

• Animasyon bir hikaye izliyorsunuz sadece. Senaryo zaten belli çoğu kararınızın bir önemi yok. Senaryo fena değil ama bitince Telltale' e bayağı kızdım. Ben o kadar kafa patlatıyorum neyi seçeceğim diye sen kendi kafana göre sürdürüyorsun hikayeyi. Zaten diziyi izliyorum, orada hiçbir etkimiz yok bari burada aldığımız kararla senaryo değişsin. Bence sadece en doğru kararlarla ulaşabildiğimiz bir mutlu bir son olmalıydı, en azından oyunu tekrar oynardım. Şimdi oyunu sileceğim çünkü merak ettiğim bir şey kalmadı.

• İkinci oyun çıksa da intikamımızı alsak artık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.