Şimdi Ara

GAME OF THRONES | A Telltale Games Series (İkinci Sezon Duyuruldu!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
6.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

quote:

Orijinalden alıntı: calderon7

quote:

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

quote:

Orijinalden alıntı: myres

5. bölümün finalindeki şoku hala atlatamadım. Rodnik'e veda ettim. O kadar bağımlı olduğum halde. O kadar sevdiğim, o kadar bütünleştiğim halde. Nedeni mi? Malesef bilmiyorum. Ama kardeşini orada bırakacak bir adam değildi. Rodnik gerektiğinde ailesi için ölür. Ve gerçek şu ki hala şoktayım ve intikamı çok acı olacak.

Aynen ben de Rodrik'i feda ettim. Aynı şekilde ben de Rodrik'e acayip bağlıydım ama ne olduysa nasıl olduysa finalde onu feda ettim.Gerçekten çok enteresan yav. İnsan kendine gelemiyor bir süre. Şerefsiz Whitehill'ler hepsinin gırtlaklarını sökmek istiyorum.

2-3 dakika önce bitirdim hala yerimden hareket edemedim ben de nedenini bilmediğim halde rodrik i bıraktım geride ama sonu çok çok etkiledi son bölümü sabırsızlıkla bekliyorum inşallah şu whitehill lerin hepsini ortadan kaldırırız.

Alıntı yaptığım arkadaş kısmen doğru diyor galiba. Yani bizim sevdiğimiz, bağlandığımız, kendimizi yerine koyduğumuz Rodrik, kardeşini arkada bırakmaz, onu whitehill köpeklerine yem olarak bırakmazdı, bırakmadıkta. O kadar Rodrik ile atar, gider yaptım, gururumdan whitehill itinin önünde diz çökmedim, ısrarla ayağa kaltım. En çokta bu koyuyor, bunların hepsi boşa gitti. Rodrik ile oyunun sonunu görmek isterdim. Asher ile hiç bağlantı kuramadım ne yalan söyleyeyim ama Rodrik bendim ya ben. Bu final çok yıkıcı oldu, yazık oldu Rodrik'e.

Aynen öyle rodrik bırakmazdı geride kardeşini ayrıca ben asher'ın topladığı adamları düşünmüştüm dövüş çukurlarından getirdiği, onlar rodrik'in dediklerini uygulamayıp sorun çıkarırlar diye düşündüm bakalım artık rodrik yok gared napıcak ak gezenlerin yanında o da karışık bitmişti 6. bölüm bir an önce çıkmalı

• Son bölümün 15'inde çıkacağı söyleniyordu ama bi hareketlilik yok sanki acaba ertelenme falan mı oldu
  • Telltale herhangi bir tarih vermedi, eylül ayı bitmeden çıkması bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Telltale herhangi bir tarih vermedi, eylül ayı bitmeden çıkması bekleniyor.

Ekim ayina kalmaz umarim. =(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe çeviriyi technogame yapıyordu sanırım o ekip dağılmış acaba başka birileri çevirir mi son oyunu ?
  • Şu an indirimde oyun. Alınır mı sizce?

• Kafam bi milyon oldu muhafız seçme konusunda. 6 kez oyun oyunu savelemeden oyunukapatıp başa aldım. Çok zor durumdayım. Ramsaylerde kıçıma dayandı zaten. Hakkatten zor oyun göründüğü gibi değil.
  • Hayatımda oynadığım en saçma sapan oyun. saat 3 den beri defalarca ve defalarca bölümü geri sarıp birinci sezonun 5. ve 6. bölümlerinde hikayede en ufak bir değişiklil yapmaya çalışıyorum. 3 saattir defalarca ve dafalarca farklı cevaplar veriyorum. Oyun sizi oyunun kontrolü sizdeymiş gibi inandırıp sizi kandırıyor. Oyun hikayeyi belli bir yöne oturtmak istiyor ve sizde elinizdeki fareyle nereye basarsanız basın hikaye yolunda gidiyor. Sizin unufak bir etkiniz yok. Yemezler kardeş yemezler. Defalarca oynadım. En küçük bir değişiklik yok. Bizler birer aktör değil birer kuklayız. Verdiğimiz kararların hiçbiri hiçbir farklılık yaratmıyor. Zaten önünüze çıkan cevap seçeneklerinden bile belli neyin ne olduğu.

Gözlerinizi kapatarak herhangi bir şeye basabilirsiniz. Zaten hiçbir etkiniz yok. Kusura kalmayın. Hikayede bizim cevaplarımıza göre falan da şekillenmiyor kendinizi kandırmayın.

• Aynen 6. Bölümü merakla bekliyorum ne zaman çıkacak acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önümüzdeki hafta çıkış tarihinin açıklanması bekleniyor, büyük ihtimalle kasım ayının ortalarında çıkacaktır. Telltale'in diğer oyunları olan Tales from the Borderlands ile Minecraft Story'i öne çekmesi bu oyunun bir süre ertelenmesine neden oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 18 Ekim 2015; 13:06:12 >
  • Çıkış tarihi açıklandı, 17 kasım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 21 Ekim 2015; 19:22:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölümün çıkışına yakın başlayacağım bu seriye.

• oyun olarak bir şeye benzemiyor ama hikayesi dizinin 5. sezonundan heyecanlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Çıkış tarihi açıklandı, 17 kasım.

Bilgi icin tesekkurler

• Game of Thrones: A Telltale Games Series - Season Finale Trailer

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 18 Kasım 2015; 13:26:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu versiyon

• Ek Bilgi: Episode 1'e ücretsiz sahip olabilirsiniz...

TR PSN Linki:https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/game-of-thrones-episode-1-iron-from-ice/cid=EP2026-CUSA01427_00-GOT000000000GAME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Kasım 2015; 14:56:01 >
  • Telltale Games yine kalitesini konuşturmuş. Özellikle son bölümlerde.

Sezon Finali çok kötü bitti. Dizide olduğu gibi oyunda da iyiler kaybediyor.
    Forrester ailesi bitti resmen. Aynı Starklar gibi

Ana karakterlerden Ethan, Asher ve Mira öldü. Rodrik ve Gared yaşıyor.
    Onun dışında oynatmadıklarımızdan da baya bir ölen oldu. Üzdü bu oyunda.
    2. Sezon ne zaman gelir kim bilir. Yeni sezonunu beklediğim telltale oyunlarına bu da eklendi. Umarım bekletmezler.

Ayrıca oyunun ana menü müziği mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 18 Kasım 2015; 19:54:09 >

• çok dandik bir finaldi. 2. sezona uzatmayacak olasalar binbir türlü farklı son yazabilirlerdi fakat uzatacağız diye bizi bundan mahrum ettiler. mira sahnesinde dışında öyle acayip bir son yok muhtemelen onu da 2.sezon örtbas edecekler bi şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.