Şimdi Ara

GAME OF THRONES | A Telltale Games Series (İkinci Sezon Duyuruldu!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
6.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  GAME OF THRONES | A Telltale Games Series (İkinci Sezon Duyuruldu!)

The Walking Dead ve The Wolf Among Us oyunlarından tanıdığımız Telltale uzun süredir Game of Thrones için yeni bir Saga hazırlıyordu. İlk görüntüleri bugün İnternete sızdırıldı ve merakımızı biraz olsun gidermiş oldular. Açıkçası beklediğimden çok daha iyi görünüyor, özellikle karakter modellemeleri harikulade.

quote:

Game of Thrones is an upcoming episodic graphic adventure based on the A Song of Ice and Fire books and television series, with a planned release starting in 2015 for PS4,PC,XBONE. The game is being developed by Telltale Games in partnership with Ty Corey Franck, the personal assistant of the books' author George R. R. Martin, who works as the "story consultant". The game will follow a similar episodic format to other Telltalle titles, such as The Walking Dead, The Wolf Among Us, and the upcoming Tales from the Borderlands, where player choices and actions have significant effects on later story elements across the six-episode arc.

Game of Thrones is a point-and-click adventure game, to be released as six episodes.[1] The player will be able to move their character around the world's environment, interacting with objects and initiating conversation trees with non-player characters. Choices made by the player will have impact on later story elements in future episodes. The game will involve a story that switches between the viewpoints of five different characters.

GÜNCELLEME:

Teaser Trailer nihayet yayınlandı. Dizinin oyuncularının da Telltale serisine Mocap ve Seslendirme yapacağı da kesinleşti böylece.

GAME OF THRONES | A Telltale Games Series (İkinci Sezon Duyuruldu!)  GAME OF THRONES | A Telltale Games Series (İkinci Sezon Duyuruldu!)

GAME OF THRONES | A Telltale Games Series (İkinci Sezon Duyuruldu!)  GAME OF THRONES | A Telltale Games Series (İkinci Sezon Duyuruldu!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 21 Kasım 2015; 0:38:36 >

• Iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Game of Thrones: A Telltale Games Series - Teaser Trailer | PS4

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Game of Thrones: A Telltale Games Series - Teaser Trailer | PS4

Mükemmel olmuş...
    Beklemedeyimm

• Kitap serisi mükemmeldi de dizisi çok yavan kalıyordu. Oyunu nasıl olur acaba?

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Dizideki oyunculara Mocap ve Seslendirme yapmışlar, her türlü mükemmel olacak...
  • İlk bölüm Iron From Ice haftaya çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

İlk bölüm Iron From Ice haftaya çıkıyor.

Season Pass alacağım büyük ihtimalle. Teker teker almak hiç hesaplı olmuyor.
  • Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode 1, ‘Iron from Ice’ Launch Trailer | PS4, PS3

• oynayan var mı?
  • Nasıl 5 dolar ya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxys

Nasıl 5 dolar ya?

Muhtemelen 5 bolum halinde yayinlanacak ve her bolum 5 dolar olacak. Toplamda 25 dolar olarak dusunebilirsin 1 oyunu. Klasik telltale games tarzı.

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunggalaxys

Nasıl 5 dolar ya?

6 bölüm olarak çıkıyor her biri 4.99$ olacak. İstersen Season Pass alıp bütün bölümleri çıkış tarihi geldikçe indiriyorsun, ancak dizinin 5.sezon başlangıcında biteceğinden bölümleri çıkış aralıkları belli değil. Tek tek almak daha mantıklı derim.
  • Bu oyuna seri çekmeyi planlıyorum arkadaşlar ,
    İlk partı izlemek isteyenler youtube'dan takipte kalabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=X5TDnqx6ztw

Game of Thrones Telltale Games Oynuyoruz - Bölüm 1 - Red Wedding

• Bu oyuna bizim forumda hiç ilgi gösterilmemiş, başka bir konusu mu var yoksa oyun tutmadı mı?
  • Oyunu bir kere bitirdim, 2-3 saat sürdü sanırım. Tabii bir kaç kere daha oynayacağım, çünkü oyun bizim seçimlerimize göre şekilleniyor, her defasında farklı bir oyun oluyor. İyi ingilizce bilmek şart, çünkü ne söylemek istiyorsanız 3-4 saniye içinde seçmeniz gerekiyor, yani o kadarcık süre içinde bütün seçeneklere bakmak gerekiyor, eğer seçemezseniz karakter susuyor ve birşey söyleme şansı kalmıyor. Aslında bu durum hoşuma gitti, her zaman birşey demek istemeyebilirsiniz :)
    Herkese hitap edecek bir oyun değil, hele kitap/dizi vs. takip etmiyorsanız hiç zevk almazsınız. Ayrıca dizide belli bir bölüme kadar izlemeniz iyi olur oynamadan önce. En azından 3. sezonu bitirdikten sonra oynayın. Ben 3. sezonu izlemeden oynadım ve olaya tam giremedim. Şimdi bitirdim 3. sezonu ve bir daha ki oynamamda daha anlaşılır olacak. Ayrıca önce oyunu oynarsanız spoiler yersiniz özellikle s03 e09 ile ilgili :D
    Oyun içinde birçok seçimden sonra karşıdaki karakter bu dediğini hatırlayacak diye uyarı çıkıyor ama bir daha bu seçimlerinizin sonucunu göremiyorsunuz, galiba diğer episode'lara kalıyor. Bu kötü olmuş biraz, hepsini almaya teşvik ediyorlar herhalde. Ben beğenmeme rağmen diğerlerini almayı pek düşünmüyorum, cüzdanda 5$ vardı, boşa gitmesin diye almıştım :)

• İkinci bölüm The Lost Lords'un tarihi 3 Şubat olarak açıklandı. Yeni Trailer'da Jon Snow'un oyuna dahil olacağı da kesinleşti, hayvanlar gibi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 24 Ocak 2015; 15:45:06 >

• oo iyi haber.

Bende başladım bitmek üzere TWD'e göre daha uzun olmuş bu oyun. Ethan'la muhafız seçimi yaptım bakalım
  • Kitapla beraber çok güzel gidecek
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.