Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrNobody

Zornocu seni

Nick değiştik ama north remembers ya
  • Yok hocam spoiler değil gönlümden geçeni yazıyorum olmasını istediğimi :) spoiler yazmadım zaten

• Ned Stark öldüğü zaman daha çok üzüldüğümü söylemek istiyorum.

Ayrıca Arya'nın yanındaki yarmanın adı neydi? Adını unutuyorum hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Yok hocam spoiler değil gönlümden geçeni yazıyorum olmasını istediğimi :) spoiler yazmadım zaten

Benim de gönlümden aynısı geçiyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

Ned Stark öldüğü zaman daha çok üzüldüğümü söylemek istiyorum.

Sandor Clegane, daha cok bilinen ismiyle The Hound

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForzaFormula1

abi olamaz olmamalı böyle bişey yemin ediyorum 24 yaşında ilk defa bir dizi için gözyaşı döktüm.abi son 15 dk nefesim kesildi moral sıfır güya final için ders çalışacaktım yemin ediyorum moral sıfır. ben izleyemem abi artık bu diziyi

Starkların omadığı bir GoT'u izleyemem abi

kitabı okuyan çevremdekilerin ve çoğu kişilerin dediğine göre

ışıgın efendisi tarafından robb diriltilecek.

ilk başta bu kadar sevdiğimiz bizlere bu denli sevdirilen insanların sonu böyle olmamalı

çok kötüyüm gerçekten bu saatte moral sıfır.

Aynen ya daha Hayat Bilgisi'nden sınav olacaktık her şeyi berbat etti bu son bölüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Mü'min

quote:

abi olamaz olmamalı böyle bişey yemin ediyorum 24 yaşında ilk defa bir dizi için gözyaşı döktüm.abi son 15 dk nefesim kesildi moral sıfır güya final için ders çalışacaktım yemin ediyorum moral sıfır. ben izleyemem abi artık bu diziyi

Starkların omadığı bir GoT'u izleyemem abi

kitabı okuyan çevremdekilerin ve çoğu kişilerin dediğine göre

ışıgın efendisi tarafından robb diriltilecek.

ilk başta bu kadar sevdiğimiz bizlere bu denli sevdirilen insanların sonu böyle olmamalı

çok kötüyüm gerçekten bu saatte moral sıfır.

Aynen ya daha Hayat Bilgisi'nden sınav olacaktık her şeyi berbat etti bu son bölüm

neden ya neyle dalga geçtiğini anlayamadım durumumu belirtmek ve heyecanımla buraya bi kaç satır bişeyler yazmak istedim.

• con kim tahtı almak kim... kalesi varken
  • abi gözünüzü sevim kitabı okuyan birisi çok kısa şuna cevap versin

starkların ve winterfellin son durumu ne olucak isterse 10.sezonda belli olsun ama yeter ki bana şuan bi pm atın ben cidden çok köütüym. hiç beklemediğim kadar kötü etkiledi beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

Ned Stark öldüğü zaman daha çok üzüldüğümü söylemek istiyorum.

Sandor Clegane namı diğer köpek
  • Bu kitap "iyiler her zaman kazanır" mottosuna tepki olarak yazılmış yeminle.
  • jenerikde hala winterfell i gösteriyorlar ama bölümlerde göremiyoruz sebebi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: #define

Bu kitap "iyiler her zaman kazanır" mottosuna tepki olarak yazılmış yeminle.

AYNEN okuyunca katıldım.

• Bırakın Jon Snow'u falan, ARYA hepsini kesip lime lime edecek. Bir Timeskip yapsalar çok iyi olur. Arya ve Dany arkadaş falan olsun, Tyrion'da onlara katılsın babasına atarı koysun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 4 Haziran 2013; 22:47:42 >
  • quote:

abi gözünüzü sevim kitabı okuyan birisi çok kısa şuna cevap versin

starkların ve winterfellin son durumu ne olucak isterse 10.sezonda belli olsun ama yeter ki bana şuan bi pm atın ben cidden çok köütüym. hiç beklemediğim kadar kötü etkiledi beni.

Kitaptan ağır starkların durumu spoiler

Robbun annesini diriltiyorlar, Robb starkın kafasını kesiyorlar kurdunun kafasını dikiyorlar oyüzden o dirilemez. ned gibi, robbun annesi freyleri ve düğünde olan ihanet eden herkesi öldürüyor.. Daha sonra Stannis sura yardıma gıdıyor jon snowa diyorki winterfall senindir jon kabul etmiyor, stannis babanı tanımazdım ama severdim vs gibi şeyler söylüyor starkların intikamını alacağını söylüyor.. Daha sonra winterfalla saldırıyor boltonların elinde orası, ordan sonrası yok şuan gelecek kitaplarda olacak,

robb düğüne giderken jon u varis ilan ediyor yani winterfallın robbdan sonraki varisi, stark soyismini alıyor jon stark oluyor fakat jon bunu kabul etmıyor..

Edit: Robb starkın son hali spoiler :( bölüm sonunda göstermediler, diğer bölümde böyle olacak..

Game of Thrones (2011 - 2019)
    Game of Thrones (2011 - 2019)

The North remembers !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 4 Haziran 2013; 22:49:42 >

• sezon 3 bölüm 9 spoiler

Robb ve ailesi katledilirken stark ordusu nerdeydi ? Dışarıda masada oturan 4-5 kişi vardı sanırım koca ordu nerde? Ayrıca Sandor içeriye girip Arya'yı kucaklayıp giderken kimse ona karışmadı. Tanınmadı mı yoksa o da mı twins'e katıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enaroth

sezon 3 bölüm 9 spoiler

Robb ve ailesi katledilirken stark ordusu nerdeydi ? Dışarıda masada oturan 4-5 kişi vardı sanırım koca ordu nerde? Ayrıca Sandor içeriye girip Arya'yı kucaklayıp giderken kimse ona karışmadı. Tanınmadı mı yoksa o da mı twins'e katıldı?

Stark ordusu dışarda, onlarıda yakıyorlar zaten... Diğer bölümün fragmanında gösteriyor çok içkililer oyuzden karşılık veremıyorlar..

ordu hakkında diğer bi spoiler ilerisi

Fakat stark yandaşlarının hepsi kaybolmuyor az bi kısım ilerde yardım edecek

• Game of Thrones (2011 - 2019)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

quote:

Orijinalden alıntı: Enaroth

sezon 3 bölüm 9 spoiler

Stark ordusu dışarda, onlarıda yakıyorlar zaten... Diğer bölümün fragmanında gösteriyor çok içkililer oyuzden karşılık veremıyorlar..

ordu hakkında diğer bi spoiler ilerisi

Fakat stark yandaşlarının hepsi kaybolmuyor az bi kısım ilerde yardım edecek

sacma olmuş kimse fark etmemiş mi sadece starklar iciyor twins askerleri icmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3. sezonun kesinlikle en iyi bölümü şu ana kadar. Hatta belki de tüm sezonların en iyisi olabilir. Şoklardayım...
  • 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.