Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bmw.

quote:

Orijinalden alıntı: ForzaFormula1

abi gözünüzü sevim kitabı okuyan birisi çok kısa şuna cevap versin

starkların ve winterfellin son durumu ne olucak isterse 10.sezonda belli olsun ama yeter ki bana şuan bi pm atın ben cidden çok köütüym. hiç beklemediğim kadar kötü etkiledi beni.

Kitaptan ağır starkların durumu spoiler

Robbun annesini diriltiyorlar, Robb starkın kafasını kesiyorlar kurdunun kafasını dikiyorlar oyüzden o dirilemez. ned gibi, robbun annesi freyleri ve düğünde olan ihanet eden herkesi öldürüyor.. Daha sonra Stannis sura yardıma gıdıyor jon snowa diyorki winterfall senindir jon kabul etmiyor, stannis babanı tanımazdım ama severdim vs gibi şeyler söylüyor starkların intikamını alacağını söylüyor.. Daha sonra winterfalla saldırıyor boltonların elinde orası, ordan sonrası yok şuan gelecek kitaplarda olacak,

robb düğüne giderken jon u varis ilan ediyor yani winterfallın robbdan sonraki varisi, stark soyismini alıyor jon stark oluyor fakat jon bunu kabul etmıyor..

Edit: Robb starkın son hali spoiler :( bölüm sonunda göstermediler, diğer bölümde böyle olacak..

Game of Thrones (2011 - 2019)
    Game of Thrones (2011 - 2019)

The North remembers !

Cidden çok ağır spoilermiş ama ben istedim spnuçta teşekkürler cevabın için.

beyler çok ağır öyle böyle değil ama çok ağır spoiler içerir ona göre açın okuyun

ÇOK AĞIR

• ben açtım okudum
    verdim kitapların siparişini yarın elime ulaşır inş.
  • abi aglamak istiyorum :S
  • S03E09|YIKILDIM.
  • arkadaslar su starkların sonu hakkında bende bilgilendirici bir pm alabilirmiyim?
  • Benim imzamı 3-4 kişide daha görmeye başladım Fan Club'ı ben açmalıydım
  • son bölüm beni baya üzdü her bölmü ayrı bir heycan bakalım şu 3 gözlü kargayıda merak etmiyorum değil :D
  • 3x9

Birisi Jon ile Ygritte hakkında spoiler versin ben hala ordayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ephésus -- 4 Haziran 2013; 23:50:13 >
  • sezon finali olsa anlardım da final hafataya değil mi..lan acaba finalde nolacak.
  • Son bölümden sonra herkes spoiler yemek için can atar oldu birden
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

Orijinalden alıntı: Daenerys Targaryen

Benim imzamı 3-4 kişide daha görmeye başladım Fan Club'ı ben açmalıydım

sen hiç umutlanma senden cacık olmaz. anca güzelliğinle askerlerini tavla elinin hamuruyla maceraya soyunma! akıllı ol otur oturduğun yerde! ejderhaların bile seni kurtaramaz! sende lider olacak kapasite yok! tek gerçek John Snow!

Ben konuşmayayım imzam konuşsun

@HeartQuake

İmza çalmak nedir Kullansın herkes ya önemli değil

• PM alabilir miyim strakların sonu hakkında..
  • Jon Snow da açıklayamadığım bir şey var...Çok özel birisi gibi geliyor bana...Dizinin en sevdiğim karakteri zaten Tyrion'la beraber.Bu arada Sam de de bir şeyler var gibi bilen pm atabilir mi?

• Yeter artık kitapları alıyorum, sabahtan beri tekrar tekrar izliyorum şu sahneyi, çok kötü oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 5 Haziran 2013; 0:24:17 >
  • Khalessi'nin dothrakca söylediği 2-3 cümlelik bir şey vardı. Onu benim için bulabilecek var mı?

Birinin imzasında görmüştüm. Şuan bulamadım.
  • ABİ ALLAH INI PEYGAMBERİNİ SEVEN 9. BÖLÜM BİRİSİNİN GÖRDÜĞÜ RÜYA DESİN
  • LNAET OLSUN BÖYLE DİZİYE BÖYLE SONA NED ÖLDÜ EYVALLAHH DEDİK AMA BU OLANLAR KABUL EDİLEMEZ STARKLARIN YÜZÜ GÜLMEYECEK Mİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: lev@

Yeter artık kitapları alıyorum, sabahtan beri tekrar tekrar izliyorum şu sahneyi, çok kötü oldum.

ben yenıden izlemeye korkuyorum sen dusun halimi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ephésus

3x9

Birisi Jon ile Ygritte hakkında spoiler versin ben hala ordayım

Ygritte ve Jon ile ilgili 3. kitaptan.

Ygritte yabanılla beraber duvara saldıracak ama Jon önceden gelip haber verdiği için savunacaklar, sonra Jon savaş alanını gezerken Ygritte'ı ölmek üzere bulacak ve Jon'un kollarında ölecek.

• Şunu söylemessem olmaz.Ulean khalesi yapılırmı bu?And Dhario Naharios?So Am ı Eşşekçibaşı?Yapılırmı joraha bu?
  • 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.