Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33193320332133223323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziyi az önce bitirdim ; aranıza katıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 27 Mayıs 2020; 4:7:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak böyle.

• Son sezonun silik olmasının nedeni sanırım senaristlerin ve oyuncuların artık işi bırak istemesiydi diye düşünüyorum.Büyük bir üne kavuştular gerek oyuncu gerek senaristler ama yıllardır aynı yapıp içersinde kalıp ne para ne de ünlerine ün katabildiler diye düşünüyorum.Dünyanın konuştuğu bir oyuncusunuz fakat sadece dizide oynuyorsunuz bu durum oyuncularıda etkiledi diye düşünüyorum.
    İkinci olarak dizi ilk 4 sezonda yavaş yavaş giderken son sezonlara doğru giderek hızlandı sanki youtube dan video hızını 2x,2.5 x yapar gibi.Bir başka sorun ise dizide yan karekterlerin gelişimlerini görürken son iki sezonda bu karekterler geri plana atıldı ya da öldüler buda bir şekilde izliyicinin bağını koparıyor.
  • Dizi sonunda kötü yola düşmüş. Aylardır bekliyordum.

8x3

Taktisyen kimse eline plaket vermek lazım. Taktik maktik yoktu, bam bam bam! Ordular dizilmiş, savaşa girmeyi bekliyordu. Ordunun arkasında da trebüşeler vardı. Önce trebüşelerle ateşli gülleler atmaya başladılar, sonra ordunun ön birimlerini önden gönderdiler. Onlar, Akgezenlerle çarpışmaya tutuşmaya başlayınca trebüşeleri durdurdular. Akgezenler de o gönderilenlerin, kelimesinin tam manasıyla affedersiniz, içinden geçtiler.
    Brom ordu göndermeyip trebüşeleri kullanabileceğiniz kadar kullansaydınız ya.
    Bir de savaş gece olduğundan hiçbir şey göremedim. Dolayısıyla zerre heyecanım olmadı. En sonda Arya nereden çıktı, nereden zıpladı öyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 8 Haziran 2020; 16:8:35 >

• bayılıyorum bu videoya ya favori karakterlerimden biri.
  • son sezon aklıma geldikçe halâ içim eziliyor...
    7. sezon öncesi, seneryonun çalındığını söylemişlerdi ve bölümlerle ilgili özet geçmişlerdi.
    o çalındığı söylenen senaryo ne kadar güzeldi ya...
    ben olsam, o çalınan senaryoyu (son sezonu) çeker ve alternatif son diye piyasaya sürerim.
    dumb&dumber; yediler, eski tanrılar, yüzsüz tanrılar, ateş tanrısı, buz tanrısı ..... got evreninde ne kadar tanrı varsa, hepsi belanızı versin !
  • Vay be 10 yıl olmuş , sonunu berbat ettiler maalesef...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Efsane bitti be. Şu son kitaplar da gelseydi artik, 6 yil oldu hala Kış Rüzgarlarini bekliyorum

• SonJnow kullanıcısına yanıt
    Bence kitapları tamamlayamayacak

• İlk izlediğim yabancı dizi Game of Thrones. Efsaneydi.
  • Beyler diziyi rarbgden indireceğim bluray için altyazı arıyorum tüm sezonlara, birçok sitede altyazı yasaklanmış kaldırılmış, planetdp de var orada da 1. ve 6. sezon altyazısı yok mesela

tüm sezonlar altyazıyı nereden bulabilirim ? Ya da özelden atabilecek olan var mıdır ?

edit:burada buldum https://isubtitles.org/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 7 Kasım 2020; 1:19:32 >
  • dizi hangi platformda yayinlaniyor? Netflixte yok maalesef, digiturkte de yoktu gecen yillarda

• SonJnow kullanıcısına yanıt

Bein Connect'te var dizi. Tüm sezonları oradan izleyebilirsin.

• adolf1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu çalınan senaryoyla ilgili ufak bir bilgi varmı bir yerlerden bulabilirmiyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

internetten aratınca bulabilirsin. hatta bir iki tane youtube kanalında da çalınan senaryo anlatılıyordu.

ayrıca bir kaç ay evvel internette bulduğum çalıntı senaryonun açıklanan yerlerini kopyalayıp yapıştırmıştım bu konuya....

belki bulabilirsin...

Çalınan senaryoyu buldum okudum yayınlanan senaryodan daha iyiydi

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

çok çok daha iyi.

özellikle en sonunda, Night King ölüyor fakat, diğer akgezenler, Bran'ın cesedini alıp kuzeye götürüyorlar ya....

orası mükemmel...

Bran'i akgezene döndürecekler ve warg olan bir akgezen ortaya çıkacak...

herşey en baştan tekrar başlayacak...

devamı gelecek gibi...

ellerine yüzlerine bulaştırdılar güzelim seriyi...

Çalınan senaryoyu sanırım spoiler icerisin almaya gerek yok :)
    Branin akgezenler tarafından götürülmesi danynin doğumda ölmesi jon snowun euron ile mücadelesinde ölmesi bunları dizide işleselerdi çok daha iyi olurdu
    Dizinin başından beri olan mantık taht kimseye yar olmadan dizi bitecekti ama yapamadılar
    Rpg oyunlarında ki gibi iki üç son ile bitirebilirlerdi finali bize seçme hakkı verselerdi bu çalınan da seçenekler içerisinde olsaydı çok daha iyi olurdu
    Saçma bir olay ama mevcut durumdan daha az tepki toplardı

• 
Sayfa: önceki 33193320332133223323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.