Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33173318331933203321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son sezonu izlemek istiyorum fakat hiçbir yerde bulamıyorum :(
  • akgonul kullanıcısına yanıt
    Bein connette var bir ay ücretsiz yükle ve izle smart ,pc ve mobil platformundan izlenebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ah be keşke son sezon geçen sene bu zamanlarda değil şimdi yayınlansa tekrar içimizdeki o Umut yeşerse efsane bir son olacak umudu yani ... geçen sene bu zamanlarda yemeden içmeden got eleştirisi falan okuyordum artık kafayı yedirtti bize 8.sezon yine de izlediğim en iyi dizilerden biridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rivenordisco kullanıcısına yanıt
    En iyi dizilerden biri ve en iyi fantastik dizi.
    Son 2 sezonu saymıyorum ben

• Gönül ister ki karantina günlerinde tekrar başlayıp dayır dayır izleyelim ama aklıma final sezonu geliyor ve vazgeçiyorum.

• Endgame credits tarzı bir video yapmışlar, avengers temasıyla beraber baya güzel olmuş.

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    Lost ile bunu karşılaştırmak Lost'a haksızlık olur,
    Lost bambaşkaydı efsaneydi. Halen arada izlerim.

Ama Game Of Thrones bu berbat sonuyla iki günde unutturdu, son bölümü izlemeyip final diye sondan bir öncekini izleseymişim en azından daha uzun süre etkisini sürdürürdü.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu güzelim diziyi nasıl heba ettiler anlamak çok güç. gerçekten müthiş bir iş çıkardı yönetmenler. son sezonun yönetmenlerini unutmayın. hangi filmleri ve dizileri çekiyorlarsa uzaklaşın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF22259B6 -- 25 Nisan 2020; 13:23:44 >
  • Tamam GoT son sezonlarıyla düşüşe geçti ama Lost denen garabeti de en sıradan GoT karakteri bile tek başına harcar Her bölümde diziye yeni gizem eklemek ne zamandan beri o diziyi iyi yapıyor?
  • Young Sinatra kullanıcısına yanıt
    Objektif bakarsam son sezon kötü olsa bile g.o.t. ilk 7 sezonla birlikte losttan daha iyi bence.

Diğer yandan zevk meselesi olduğu için kıyaslamak losta haksızlık diyen de olur, kurtlar vadisi daha iyi diyen de olur.

• vay be dizi bitti aradan bir sene geçti zaman ne hızlı geçiyo

• Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Baya sağlam hort olacak ama... 😌

Bugun Youtube’da Renly’nin ölümüne denk geldim tekrardan, zamanında nedense hiç aklıma takılmamıştı ama niyeyse şimdi sorguladım, Melisandre bu şekilde neden başkasını da öldürmeyi denemedi ? İşte Joffrey’i Dany’i felan ? Bu büyünün detayları nedir acaba ?

• Felurian kullanıcısına yanıt
    Melisandre ile alakalı bir durum değil bu hatırlarsan bir söz söylüyordu sürekli
    Kral kanında güç vardır diye stannis ile bir kere yaptı ama büyü çok güçlü olduğu için ikincisi için yeterince güçlü değildi bunu yapmak için, Sadece kendi ile alakalı değil yani.
  • Dizi son sezona kadar çok güzel gitmişti. Aslında son sezon da abartacak kadar kötü değil ama yine de beklentilerin altında kaldı
  • Millet birbirini düdüklemekten savaşmaya sıra gelmeyecek diye düşünüyordum,tam da düşündüğüm gibi oldu.Dizide Cinsellik içerikleri savaş içeriklerinden daha fazla yeraldı.Birara millet önüne geleni düdüklüyordu nerdeyse.Atlara ne zaman sıra gelecek diye de düşünmedim değil.
    Yazarlar eşcinselliği,ensest ilişkiyi pazarlayacağım diye güzelim karakter oyunculukları heba etti.
    Kafayı cinselliğe vereceklerine senaryo bütünlüğünü koruyabilselerdi efsane olurdu.
    Işığın tanrısı,akgezerler,üç gözlü kuzgun göt yoluna heba oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoploss30

Millet birbirini düdüklemekten savaşmaya sıra gelmeyecek diye düşünüyordum,tam da düşündüğüm gibi oldu.Dizide Cinsellik içerikleri savaş içeriklerinden daha fazla yeraldı.Birara millet önüne geleni düdüklüyordu nerdeyse.Atlara ne zaman sıra gelecek diye de düşünmedim değil.
    Yazarlar eşcinselliği,ensest ilişkiyi pazarlayacağım diye güzelim karakter oyunculukları heba etti.
    Kafayı cinselliğe vereceklerine senaryo bütünlüğünü koruyabilselerdi efsane olurdu.
    Işığın tanrısı,akgezerler,üç gözlü kuzgun göt yoluna heba oldu.
    Diziye bugün başladım ancak 5.bölümdeki eşcinsellerin sahnesine kadar tahammül edebildim ve lanet olsun diyip kapattım.

Yani bazılarının o öve öve bitiremediği game of thrones;sürekli anadan doğma bir ilişki içinde olanları ensest ilişki iğrençliğini ve yine eşçinselliği dakikalarca işleyen sahneleriyle midemi bulandırdı.

Bu dizi tamamen popüler kültüre ayak uydurma kafasında bu kadar yüceltilmiş başka bir açıklaması olamaz.

• GeCCe kullanıcısına yanıt

aman hocam ahlakınız bozulmasın neme lazım hatta belki videoyu izledikten sonra allah korusun eşcinsel olma ihtimaliniz olabilir batının ahlaksızlığı nereden vuracağı belli olmuyor dikakt edin hocam oyuna gelmeyin

bunların yerine yerel kanallarda tecavüz temalı, nasıl kaynanamı götürürüm, nasıl sevgilimi aldatırım temalı yerli dizilere bakalım hep beraber

en iyisi hocam büyük ihtimal illegal yollardan izliyorsunuz kul hakkına da girmezsiniz hem ( gerci genelde izliyorsunuzdur ama neyse), aman ha hocam hiç netflix e de üye olmayın(mesela ben çok netflix dizisi izlerim fakat çok sjw lgbt+ propagandası oldugu için kendimi travesti gibi hissetmeye başladım) hbo dizileri de izlemeyin onda da çok meme ve penis var (belki meme olabilirde penis ahlakımı bozuyo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 15 Mayıs 2020; 7:18:23 >

• 
Sayfa: önceki 33173318331933203321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.