Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31563157315831593160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arya hakkında bir şey yok ama Bran kral oluyor, konsey onu kral seçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ilginç 4. Bölümle ilgili çalışan bir link bulamadım. Ilk 3 bölümde hız sıkıntı olmamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölüm yerine muhteşem yüzyıldan rastgele bir bölüm seçin izleyin.Dizi finale yaklaştıkça oyunculuklar daha dibe batmaya başladı.

Bu arada net Jon'un krallığı için yol yapıyorlar dizide, hadımın ima ettiği daha ötesi.Jon kral, sansa kraliçe olur at fava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 6 Mayıs 2019; 12:10:16 >
  • Rezalet. Tamamen rezalet.
    Jon, Ghost'a bir sarılmadan öpmeden gönderiyor mu? Cersei'ye şekil yapmak için Scorpion'ların okçuların olduğu duvara gidiyorsun, Missandei'nin kafasını kesiyor ama Cersei üstünüze ok ve scorpion yağmuru tutup savaşı kazanmayı düşünemiyor mu? Daenerys iki tane ejderhayla uçarken HAVA AP AÇIKKEN KOSKOCA GEMİLERİ göremiyor mu? Rhaegal uçarken 3 tane scorpion oku tam isabet ile Rhaegal'ı öldürürken diğer ejderha hepsinden nasıl kaçıyor, ıskalıyorlar? Kaç metre yüksekten uçuyor bu ejderhalar ya? Böyle saçma bir senaryo olamaz. Bomboş ve çöp bir bölümdü.

Her şeyi geçtim
    Night King bile ejderhayı zar zor öldürürken Euron gibi bir karakterin yırtık dondan fırlarmışçasına Rhaegal'ı öldürmesi ne alaka? Night King e tek atan Arya'yı gizli gizli Cersei'ye göndermek mantıklı değil mi ? Ulan Bran üç gözlü kargaları warglayıp Euron'u tespit edemedi mi? Bran ne boka yaradı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wardstone -- 6 Mayıs 2019; 12:13:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AA3437

Ilginç 4. Bölümle ilgili çalışan bir link bulamadım. Ilk 3 bölümde hız sıkıntı olmamıştı.
    Zamunda, rarbg??
  • Gece kralına çöp tenekesi muamelesi çeken diziden ne bekliyorduk,
    yüce serçe cersei i 2 tane müritle yerleri yalattı o sahne nerede bu bölümler nerde,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• abi şaka gibi sansa'yla arya'nın gerçeği öğrendiği bölümü kestiler
  • Bölüm tam anlamıyla rezaletti.

• Game of Thrones (2011 - 2019)

Starbucks o dönemde varmış demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Starbucks o dönemde varmış demek
    İlk kurucusu Brandon Stark, yıllar boyu Starkbucks'dan starbucksa evrildi

• Evet beyler tartışmayı açıyorum.
    Lost mu GoT mu?

• WALDER FREY kullanıcısına yanıt
    ben lost derim . Öyle bir dizi birdaha gelmez
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    1 dakika da buldum hocam. Rarbg denen bişey var. Hiç aramadan direkt gelip buraya soruyorlar.

• JAHREIN Game of thrones bölüm incelemelerini seviyorum YouTube'da gören link atsın biraz gülelim
  • Bu kadar şişirilmiş bir bölüm olamaz yav.

İlk 32 dakika çöp resmen. Banane Brienne ile Jaime'nin halvetinden? Gerçekten ilk 32 dakikayı seyretmeseniz de hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Varys-Tyrion konuşması, Jon-Dany konuşması ve Jon'un "ben Stark değilim" konuşması hariç kilit sahne yok gibiydi bu bölüm. Dany tahtı vermek istemediğini belli etti iyice. Ama Varys Starklar ile bir olup Daenerys'i öldürtmeye çalışabilir gibi geliyor bana. Dany'e iyice tilt olmaya başladım. Cersei'yi gördükçe mutlu oluyorum. O kadar iyi bi oyunculuk sergiliyor ki kadın, görünce nefret duygusu uyanıyor içinizde. Arya Hount ile birlikte Cersei'nin yanına geliyor ve muhtemelen ölümü Arya'nın elinden olacak. 5. sezon fragmanında savaş görüyoruz nihayet. 4. bölüm daha etkileyici olabilirdi. Şunun şurasında 2 bölüm kaldı dizi bitecek ama hala boş beleş halvet sahneleriyle boş beleş diyaloglarla geçiştiriyorlar. Yav kardeşim Sam ile çirkin sevgilisinden banane yav.

• Sızan senaryo gerçek olursa o senariste bi daha iş verenin ben...
  • 742793 kullanıcısına yanıt
    5. ve 6.bölüm spoilerı sonra ekledin seni şikayet ettim işini bitircem
  • MILWAUKEE BUCKS kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam sonradan ayiktim sıkıntı yok canın sağolsun.

• AA3437 kullanıcısına yanıt
    BitLord'dan çekiyorum hocam ben tertemiz. Pazartesileri uyandığım gibi açıyorum uygulamayı, ana sayfası dolmuş oluyor zaten.
  • wardstone kullanıcısına yanıt

Arya ata binip houndla konuşurken kl ye gitmesini yapmam gereken işler var diyerek açıklıyordu (cümleyi hatırlamıyorum şimdi) Aryanın bildiğimiz üzere listesinde cersei de var. Benim anlamadığım biri de çıkıp demiyor ki aryayla cerseiye suikast yapalım, kimseye zarar vermeden elimizi kolumuzu sallaya sallaya şehri alalım demiyor. Lafa gelince masumlar ölmesin, canlar yanmasın. Yav bunu düşünüyorsunuz arya gibi potansiyeli hiç mi düşünemiyorsunuz.

Diğer konuda dediğiniz gibi rezalet; ejderha kör olmuş, daenerys kör olmuş. Açık havada, masmavi denizde simsiyah gemileri göremiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 31563157315831593160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.