Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31543155315631573158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şaka gibi bir bölüm daha. Yazan o iki eleman sanırım kafa kafaya verip "diziyi nasıl rezalet bitirebiliriz?" diye düşünmüşler sanırım, başka türlü bu kadar kötü yazılmaz. GRR Martin de "ne mok yerseniz yiyin, spin-off'lar bana yeter" diyip karışmamış gibi.

Rhaegal'i iki ok tak tak vurduktan sonra onlarca okun Drogon'a isabet ettirememeleri rezil, kepaze bir senaryonun ürünü olurdu zaten.

Teorim

Daenerys'in Mad Queen olacağı kesinleşti. Hem sondaki olaylar hem de Tormund'un "Kim ejdarha sürer? Ya deli ya da kral." lafı bunu çok iyi destekliyor. Ama asıl takıldığım nokta yine Tormund'un Jon'a "Senin içinde Kuzey var, gerçek Kuzey." demesi. Tahminimce olacak olaylar:

Daenerys, şehri yakıp yıkacak ama Cersei kaçacak. Tahta geçen Daenerys Mad Queen olacak, ters bakan herkesi yakacak. Büyük ihtimalle Sansa, Daenerys'in kraliçeliğini kabul etmeyecek ve Daenerys kuduracak Kuzey'in yola çıkmak isteyecek. Daenerys'i durdurmak içinse Jon, Night King'e dönüşecek. Tabi bu sırada Jaime, Cersei'yi öldürüp Azor Ahai olacak ve Jon'u öldürecek. (Dragonstone'da olan Tyrion, Lightbringer çalıp Jaime'ye verebilir.) ama Brienne ile uzaklarda sessiz sakin yaşamak için tahtı istemeyecek. Gendry tahta geçecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 6 Mayıs 2019; 12:26:29 >

• birisi bana link atabilir mi özelden
  • Torrent link yada site pm plssss
  • Hocam dizinin senaristi siz olmalıymışsınız. Umarım teoriniz gerçekleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 6 Mayıs 2019; 10:15:47 >
  • Th3mpo kullanıcısına yanıt
    orta cagda savasmadan once konuşup anlasilmaya calisilir insanlar olmememisi icin o yuzden saldirmadi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Lawsford27 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bana göre böyle bir diziyi böyle bir son paklar.
  • Link pls??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • D. kullanıcısına yanıt
    Ahahahahaha

Adamların ne kadar baştan savma final çektikleri belli.
  • arkadaşlar indirmek için var da direkt izle için link lütfen...
  • Ülker LİNKKKK PLSSSS

• Game of Thrones (2011 - 2019)
    Bu herif birden fazla ejderha mı gördü acaba,bakışları bir anda sertlerşip şaşırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Bu herif birden fazla ejderha mı gördü acaba,bakışları bir anda sertlerşip şaşırıyor.
    Anormal bir şey olduğu kesin.

Night kingin ejdarhası olmasın o :D

• quote:

Orijinalden alıntı: trufily

Bu mesaj silindi.
    Bu daha mantıklı :D
  • Bu son sezon olduğu milleti diziye bağlayacak, bir daha ki sezonu iple çeksinler mantığını kaybetmiş yapımcılar bu yüzden basit basit bölümler görüyoruz.
    Madem böyle olacaktı niye 1,5 sene bekledik arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPOILERLAR HAKKINDA YORUMUM

Arkadaşlar Jon işlediği suçtan ötürü neden sura sürülüyor artık winter is gone :) olası bir tehlike kalmadı ki kuzeyde hem duvarda yıkıldı nasıl olacak anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link bulamayan arkadaşlar hiç aramadınız mı? Toplam 3 dk da izleyecek yer buldum hemde 720p.
  • İlk 27 Dk'yı izledim tam bir komedi idi

Zavallı demirci çocuk bir kere Arya ile yattı diye hemen koştu evlenme teklifi etti. Aslında gerçek hayatta olsaydı evlilik teklifini o şekilde reddedecek kadın yok gibi bir şey, hemen üstüne atlardı evet derdi erkeğe. Saçmasapan bir sahneydi. Sonrasında Kral Katili ile Erkeksi kadının seksi de komediydi.
  • Redditte görmüştüm, dizinin sonunun nasıl biteceği yazıyordu. Bölüm bölüm 8x4, 8x5, 8x6 hepsini yazmışlar. Yazıdaki 8x4 tahminlerinin hepsi tuttu, okumak isteyen olursa devamı da şu şekilde:

Jaime, Kralın Şehrine giderken Dany'nin ordusu tarafından yakalanıyor. Brienne bunu duyuyor, Dany ile konuşmak istiyor fakat reddediliyor. Varys ihanet etmeye başlıyor. Bunun üzerine Dany Varys'i öldürtüyor, Tyrion merhamet etmesini istiyor ama Dany etmiyor. Tyrion Jaime'yi serbest bırakmaya(kaçırmaya) çalışıyor. Kralın Şehri savaşta harap oluyor. Drogon Euronun baştan sona bütün filosunu yakıyor. Jaime, Euronu öldürmek için onunla dövüşüyor fakat ağır yaralanıyor ve Cersei ile birlikte ölüyorlar. Dany, Kralın Şehrindeki herkesi öldürtüyor, Jon ve Tyrion buna çok sinirleniyor. Tyrion, Jon'a ailesini Danyden koruması gerektiğini söylüyor. Jon, Dany ile konuşmaya çalışıyor fakat Dany yaptığı şeylerin haklı olduğunu söylüyor. Bunun üzerine Jon, Dany'yi bıçaklıyor ve teslim oluyor. Tyrion, konseyde bir konuşma yapıyor ve Brandon Stark kral oluyor. Jon Snow en sonunda tekrardan siyahlara bürünüyor, Dany'nin cesedini de Drogon alıp uçuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Gerçek olduğuna inanmadım, açtım bölüme baktım.
    GERÇEK.
    Şaka gibi. Resmen herkes son sezon diye salmış diziyi. Senaristi ayrı salmış yapımcısı ayrı salmış starbucks kahvesini içen ayrı salmış.
    Salın, nasıl olsa parayı çuvalladınız, seyirci her türlü izleyecek...
  • 
Sayfa: önceki 31543155315631573158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.