Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31553156315731583159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Redditte görmüştüm, dizinin sonunun nasıl biteceği yazıyordu. Bölüm bölüm 8x4, 8x5, 8x6 hepsini yazmışlar. Yazıdaki 8x4 tahminlerinin hepsi tuttu, okumak isteyen olursa devamı da şu şekilde:

Jaime, Kralın Şehrine giderken Dany'nin ordusu tarafından yakalanıyor. Brienne bunu duyuyor, Dany ile konuşmak istiyor fakat reddediliyor. Varys ihanet etmeye başlıyor. Bunun üzerine Dany Varys'i öldürtüyor, Tyrion merhamet etmesini istiyor ama Dany etmiyor. Tyrion Jaime'yi serbest bırakmaya(kaçırmaya) çalışıyor. Kralın Şehri savaşta harap oluyor. Drogon Euronun baştan sona bütün filosunu yakıyor. Jaime, Euronu öldürmek için onunla dövüşüyor fakat ağır yaralanıyor ve Cersei ile birlikte ölüyorlar. Dany, Kralın Şehrindeki herkesi öldürtüyor, Jon ve Tyrion buna çok sinirleniyor. Tyrion, Jon'a ailesini Danyden koruması gerektiğini söylüyor. Jon, Dany ile konuşmaya çalışıyor fakat Dany yaptığı şeylerin haklı olduğunu söylüyor. Bunun üzerine Jon, Dany'yi bıçaklıyor ve teslim oluyor. Tyrion, konseyde bir konuşma yapıyor ve Brandon Stark kral oluyor. Jon Snow en sonunda tekrardan siyahlara bürünüyor, Dany'nin cesedini de Drogon alıp uçuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Gerçek olduğuna inanmadım, açtım bölüme baktım.
    GERÇEK.
    Şaka gibi. Resmen herkes son sezon diye salmış diziyi. Senaristi ayrı salmış yapımcısı ayrı salmış starbucks kahvesini içen ayrı salmış.
    Salın, nasıl olsa parayı çuvalladınız, seyirci her türlü izleyecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Sizintilarin buyuk bir kismi dogru cikti, buyuk ihtimalle kalan 2 bolum de yazildigi gibi olacak. Rezillik..
    Kalan 2 bölümde ne oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

SPOILERLAR HAKKINDA YORUMUM

Arkadaşlar Jon işlediği suçtan ötürü neden sura sürülüyor artık winter is gone :) olası bir tehlike kalmadı ki kuzeyde hem duvarda yıkıldı nasıl olacak anlamadım.
    Duvarın East kısmı yıkıldı, diğer kısımlar duruyor ve tekrardan suçluların arınması için aktif hale geliyor duvar.
  • Şaka gibi bir bölüm daha, vay be Got gibi bir dizinin bu hallere düşebileceğini kim tahmin edebilirdi...
    Hani final sezonunun 6 bölüm olması dolayısıyla çok doyurucu ve tatmin edici bir son beklemiyorduk ama bu kadar batırabileceklerinide düşünmemiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 6 Mayıs 2019; 11:21:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu arada az önce attığım mesajda Drogonun Euronun bütün filosunu yakacağını yazmıştım. 8x4 sonundaki Euronun bakışı da bunu destekler nitelikle. Büyük ihtimalle Drogon zırhlanmış biçimde geliyor ve bütün filoyu yakıyor.
  • arkadaşlar 4. bölüm linki yok resmen bulamıyorum torrentden bu nedir ya? o kadar mı berbat

Game.of.Thrones.S08E04.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5 aratıyoruz yok, dl ddp'yi siliyoruz yine yok bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • Bölümde ki saçmalıklara değinmeye hiç gerek yok. Zaten herkes döşeyecek izledikten sonra. 4. bölüm benim için final bölümüydü. Size kolay gelsin. Game of Thrones bitti.

• Yoldan geçen adama "gel senaryo yaz" desen bundan kötüsü olamazdı.

Rotten yapıştırmış 73 puanı.

• Felurian kullanıcısına yanıt
    Tahmin edenler olarak bizleri tek sıraya koyun burdan köye yol olur.

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt

Hocam yüksek ihtimal ejderhaya zırh giydiriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ser Jorah Mormont

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam.
  • Başka ejderhaların olma ihtimali var mı? Bu da olursa eğer kapatırım o an diziyi..

• Güzel starbuks reklamı yapmışlar, ulan dünyadaki en popi dizisin öyle hata mı olur?
  • fluox kullanıcısına yanıt
    nerede hocam pek dikkat etmedim

edit: gördüm şimdi hahahahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freezeboi -- 6 Mayıs 2019; 11:45:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezeboi

nerede hocam pek dikkat etmedim

edit: gördüm şimdi hahahahah
    16:30 dan sonra dany'nin önünde starbucks logolu orjinal bardak var
  • Yahu rarbg zamunda falan hiç mi duymadınız toplanmış millet link diye buraya yine 4.bölüme geldik çözemediler.
  • D. kullanıcısına yanıt
    Dizide ejderhalar var starbucks kupasına mı taktıqwkdjwıırıyswweasccvd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 6 Mayıs 2019; 11:55:29 >
  • arkadaslar izleyecegim bi link gonderin lutfen.saygılar.

• abicim jon, targeryen olduğunu söylesin diye o ağacın altında yaptıkları sen bizim kardeşimizsin muhabbeti ne zorlamaydı ya çok sırıtıyor artık dizi
  • 
Sayfa: önceki 31553156315731583159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.