Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28422843284428452846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ejderha dozer gibi maşallah duvarı ezdi geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogudeg

Açıkçası beni en çok heyecanlandıran sahne bu oldu. Diğer hepsi az çok tahmin edilebilirdi ama bu

Ne yalan söyleyeyim ben bunu bariz bekliyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

ciddi ciddi 1 yıl bekleyecez şimdi.Çok efsane bölümdü ama danyle jonun sahnesi çok kısaydı.Night King ne yıktı be duvarı.Theonun duruşu efsaneydi.Littlefinger de sonunda ölmeyi bildi.NORTH REMEMBERS.

Kan kani cekiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer sızıntı senaryoyu okumasaydık epic bir sezon finali izlemiş olacaktık...
  • 7x7

Herkesin dediği gibi sızan senaryo doğruydu Sezon finali beklentimi karşılamadı. Çünkü 4. ve 6. bölümdeki savaş sahnelerinden sonra sezon finalinde beni heyecanlandıracak bir kısım beklerdim. Ama beni heyecanlandıran bir kısım yoktu. Sızan senaryoyu okumasaydım yine durum değişmezdi. Ama benim aklıma takılan tek bir soru var. Sonunda duvar yıkılırken Tormund öldü mü ? Sanırım ölme ihtimali yüksek.

1 yıl kim bekleyecek ??!!!!!!
  • 8.sezon senaryosunu okuyorum.4. bölümdeyim.bence 1 sene beklemek yerine okuyun gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuhadarzade

Night King'in ejderhası çok hızlı mı uçuyor yoksa sadece bana mı öyle geldi ?

Daha hafif ya ondandır. Kan yok bir şey yok
  • Özelden link atar mısın bana

• Arkadaslar spoiler mesajlari alintilayinca kendi yorumunuzu da spoilerlayin, yoksa anlasilabilir olaylar fikir yürütmemize izin vermeyin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Ben de indireyim sonra yine izlerim dedim payrıt bey çökmüş, yok arkadaş web dl versionu açılmıyor bile, webrip falan da sevmiyorum aynı boyut da olsa, zaten 5gb indirir yatarım ben de, artık 10 saat mi sürer nolur.

ben 4.75 gb lık webrip amazon olanı indiriyorum gece izlerim artık sen neden webrip i sevmiyorsun ? daha iyi versiyonu mu var

Webrip ve WebDl aynı kalite, tek fark, Webdl direkt hani yayımcının paylaştığı kalitedir, sonra ona reklam eklenir,(GoTta bir şey eklenmez tabi) işte altına bir şeyler gömülür falan riplenmiş olur, webdl daha saf geliyor, yoksa fark yok.

• 720p veren bir site var mı şimdi indirin demeyin video player ses gelmiyor sorunlu 6 saatte fixleyemedim yazılımcıyım yani gerisini sen düşün.
  • Şaka maksatlı yazmıştım ama sanırım gerçek olabilir.

Bu Cersei Night King ile ortaklık yapıp evlenebilir bile...
  • Tek isteğim en sonunda Dany ve Jon mutlu yaşayabilsin. Başka da birşey istemiyorum.

• Be4die kullanıcısına yanıt
    1 yıl olsa yine iyi. 2019'da çıkacağı söyleniyor.

• Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sKjaer -- 28 Ağustos 2017; 13:16:54 >

• Aynen,sırf bu adam için ak gezenleri bile seviyor insan...

• Baelish.

Stannis ölmüs kadar üzüldüm.

Branda Robertin isyanı yalana dayanıyor diyo, aklı sıra taht için kuzenine yol yapıyor çakal.

Taht dizide Gendry'nin hakkı, gerekirse Robert savaş çekiciyle Rhaegara ne yaptıysa Gendryde Jona aynısını yapar, pardon Aegon'a.

• Kim bekleyecek kardeşim şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

1 yıl olsa yine iyi. 2019'da çıkacağı söyleniyor.

2018 kasımda çıkacak bence
  • 
Sayfa: önceki 28422843284428452846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.