Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28442845284628472848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ateşe atarlar yanmazsa targeryandır...

• 7 sezon sonunda sansa ve sam bir işe yaradı. theon hala neden bu dizide anlamış değilim. sansa entrika nedir nasıl yapılır öğrendi. baelish'in zaten dizide bir etkisi kalmamıştı bran'in araya girip baelish'in sonunun geleceğini tahmin etmeyen yoktur. sam'de jonun piç olmadığını açıklayarak bir işe yaradı şükürler olsun. gerçek adınında aemon olduğunu öğrendik. cersie'nin üzerine ölü koşunca gerçekten korktu fakat cersei galiba aklını kaybediyor çok garip bir karakter haline geldi. jamie bile resti çekti. jamie atını kuzeye sürüyor acaba kuzeye gittiğinde cersei hakkında ne söyleyecek anlaşmayı kabul edip dany ile savaşmayacağını söyleyecek mi ? jon ve dany arasındakiler gayette bekleniyordu. tyrion naptım ben der gibiydi ama gemide . night king kral gibi kral ejderha uçmuyor ışınlanıyor mübarek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PomPom -- 28 Ağustos 2017; 14:11:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Burada Lord Baalish ci bir arkadaş vardı bence nickini ve avatarını değiştirmeli. Yoksa hala kuru takipçisi mi?

inekmatur, aka Prof. Dr., alınan haberlere göre bölümü izledikten sonra uyuşturucuya vermiş kendini ve evinden çıkmıyormuş. :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Jon dur o senin halan
    Çok güzel bölümdü özellikle bölüm başındaki muhabbetler çok iyidi
    Son sahne ise sızan senaryoyu okumayan herkes için heyecan verici oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi 1 sene daha bekle. Vay bee..
  • Survival kullanıcısına yanıt
    adamın dibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vay be.. final cok guzeldi.

baelish picini cok blie tuttular. iyi oldu sonunda tam da olmasi gerektigi sekilde gitti. theon salaginida indirselerdi iyiydi.. anlamsiz sacma salak karakter. zero katki.. night king sazi eline aldi bu saatten sonra isleri cok zor.. unstoppable power is coming for all ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 28 Ağustos 2017; 14:23:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

adamın dibi

Adamın Dibi yaw, Başa jon mu gelecek adamda liderlik vasıfı yok bi kere. Bu adam ülkeyi kalkındırır ha başa gelirse. Kaseti çıkmazsa sorun yok, ama genellikle her başa gelenin kaseti çıkıyor ülkede.

Cersei mantıklı düşünüyor, her türlü sonu son değil zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler ya ben biseyi anlamadim yada büyük hata vardi bu bölümde

wightler normal silahlarla öldürülmüyomu? Jon sadece ates ve ejderha camiyls öldürülüyo dedi. Harthorne savasinda herkesde ejderha cami yoktu?

• Nasıl bir sezon finali len bu
    6-7 sezondur beklediğimiz şeyler son 40dk a sığdırılmış.

Buluşma
    Arya sansa fakesi
    Baelish in ölümü
    Boatsex
    Aegon targaryenın Jon oluşu
    Duvarın yıkılışı

Şimdi gelde bekle 1 yıl
  • spache kullanıcısına yanıt
    Hocam ama 8 sezon sızan senaryoda, Euron'un altın mürettebatı getireceğini yazıyor. Bu altın mürettebat olayı 7.sezon sızan senaryosunda var mıydı? Yani bu altın mürettebat olayı biliniyor muydu?
  • Efsane bir final oldu ya şu dizi hiç bitmese keşke

Serçeparmak'ı hiç sevmezdim ama öldürülürken bir içim gitmedi değil , Sansa bir iş çevircek dedim ama cidden ters köşe yaptılar helal olsun duygulandım gerçekten, Aegon - Daenerys Targaryen hayırlı olsun yıllardır beklediğim olay gerçekleşti , Ejderhada iyi güç kuvvet varmış üfle üfle bitmedi ama iyi kullanıyor bakalım diğer ejderhalarla karşılaşınca ne olacak. Jaime'i de güzel bir adamlık örneği sergiledi helal olsun, umarım gelir bizim tarafımıza Güzel bir sezon daha bizi bekliyor hadi bakalım

Ayrıca şu tweete baya güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 28 Ağustos 2017; 14:33:55 >

• Cersei koskoca haneyi iki paralık ediyor ötekiler belasını versin onun
  • Ne yani bu kadarmiydi 7 sezon

• Düzgün kalitede iyi çeviriyle izleten site varsa yollar mısınz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gandalfin elemani

Düzgün kalitede iyi çeviriyle izleten site varsa yollar mısınz???

ben de arıyorum valla. birileri pm atsa sevinecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr.

quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Game of Thrones (2011 - 2019)

SAATLERDİR AĞLIYORUM

Ağğğğlaaaaaaaaaaaaa

• Spoiler riski ile buraya girdim, biriniz bana şu bölümü indirebileceğim bir link atsın lütfen, alt yazı vs de olsun lütfen pek iyi değilim bu işlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Hazretleri

Spoiler riski ile buraya girdim, biriniz bana şu bölümü indirebileceğim bir link atsın lütfen, alt yazı vs de olsun lütfen pek iyi değilim bu işlerde

Indirmeyi bilmiyorum ama yabancidizi.net te turkce altyazi ile full hd mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Hazretleri

Spoiler riski ile buraya girdim, biriniz bana şu bölümü indirebileceğim bir link atsın lütfen, alt yazı vs de olsun lütfen pek iyi değilim bu işlerde

Indirmeyi bilmiyorum ama yabancidizi.net te turkce altyazi ile full hd mevcut.

Sağolun hocam oraya bir göz atayım

• 
Sayfa: önceki 28442845284628472848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.