Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
66.513
Cevap
522
Favori
2.374.459
Tıklama
Giriş
    4921 Mesaj
    Bir devrin daha sonuna geldik. Ne yalan söyleyim bu sezon biraz leşti kimse kusura bakmasın
    |
    |

Baelish'i 7 sezon içerisinde hiç böyle görmemiştik lan adamın o hali içime oturdu
    |
    |
    Leş+çöp bi sezon finali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    240 Mesaj
    Bi sezon daha bitti
    Son 3 dakka bi üşüme geldi:D
    |
    |

herşey sizan senaryoya göre gitti. Başta da begenmemistim bunu. Osgiliath muharebesine benzer bir şekilde duvarin savunulması ve sonra kaybedilmesi veya joramundun borusuyla duvarın düşmesi daha iyi olurdu. Night King'e ejder vermek için her türlü saçmalığı yaptırdılar bu sezon.
    Jaime yalnız değil de Lannister ordusunu yanına alir diyordum, sanırım almadı.
    Bran, jon geliyor deyince aha dedim, Bran canlı yayında diye ama notu gösterince gece vakti iyi güldüm.
    Theon bölümleri de zorlamaydi biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelmessos -- 28 Ağustos 2017; 5:34:29 >
    quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Final spoiler

herşey sizan senaryoya göre gitti. Başta da begenmemistim bunu. Osgiliath muharebesine benzer bir şekilde duvarin savunulması ve sonra kaybedilmesi veya joramundun borusuyla duvarın düşmesi daha iyi olurdu. Night King'e ejder vermek için her türlü saçmalığı yaptırdılar bu sezon.
    Jaime yalnız değil de Lannister ordusunu yanına alir diyordum, sanırım almadı.
    Bran, jon geliyor deyince aha dedim, Bran canlı yayında diye ama notu gösterince gece vakti iyi güldüm.
    Theon bölümleri de zorlamaydi biraz.

hocam aegon dany yi düzerken tyrion niye üzüldü ben anlayamadım o olayı

• Yarbay
    4921 Mesaj
    jon snow ile ilgili
    5-10 sayfa önce kitaptaki aegon un rolünü jon a vereceklerini söylemiştim nitekim öyle oldu. gelecek sezon en çok jonun aegon a bürünmesini merakla bekleyeceğim tabi 2019 da o değilde boatsex i daha ateşli hayal etmiştim ben böyle hiç olmadı, nerde o eski got sex sahneleri
    |
    |

Edit: Cidden düşmüş, piratebayde bayadır var gibi gözüküyor, bunun açıklaması nedir?

Bölüme gelirsek:

Öncelikle, sızan senaryoyla zaten birebir olduğu için kimseye şu sürpriz var diyemeyeceğiz malesef. :(

Rhaegar'ı göstermeleri hoştu, biraz mistik yanı kalsın istemiş olsalar gerek çok kenardan dokundurup geçtiler, aynı şey EPIC BOATSEX için de söylenebilir. Tyrion'ın bakışı "We're fucked.", sanırım onaylamıyor durumu.

Arya'nın yeni bakışı duruşu, nerdeyse karizmatik diyeceğim, çok yakışıyor gerçekten, Greyworm'un Battle of the Bastards bölümünde 2 master'ın boğazını kesmesindeki soğukkanlılığı acayip andırdı, Sansa'ya edilen küfürler de boşa çıkmıştır, sonunda Lf'ın derslerini iyi çalıştığını ve aslında göründüğü kadar salak olmadığını anladık.

Jaime 3. sezonda yakaladığı favori karakterim koltuğunu kalıcı şekilde sağlamlaştırmıştır, 6 bölümde ancak daha da cool olabilir.

Cercei rolü gereği nefretleri toplasa da çok zekiceydi yaptıkları, mantıklı olan hamlelerdi, karşısında binlerce düşman görmektense saçma sapan gururları yüzünden yokolup giden düşman görmeyi yeğliyor, haklı da, herkes öldükten sonra kim onun şerefini sorgulayabilir ki?

Davos'un tek bir line'ı bile yoktu sanırım, en azından Dragon pit de atlasaymış, Clegane kardeşler sağlam vibe attı ortaya, bu arada CLEGANEBOWL CONFIRMED!

Son sahne daha epic olabilirdi sanki, ejderhanın boyutu da sıkıntı biliyorum ancak yine de bir şeyler eksikti sanki, Drogon'un çığlığı yokluğunu hissettirdi belki, tüyleri diken diken eden o etmeni göremedim.

Favori sahnem Tyrion'ın Cercei'ye yaptığı konuşma, abi hiç uğraşmayın verin Tyrion'a epic konuşmalar yapsın 60 dakika izletir müthişti, efsane veriyor duyguyu, 4x6'dan beri düzgün line vermiyorlardı.(I drink and i know things haricinde.)

Özetle bakarsak bir 6. sezon finali değildi, bu final daha çok son sezona biran önce tahtayı hazırlamak, bütün karakterleri yerine koymak, yoluna sokmak gibiydi, 6. sezon bir devrim niteliğindeydi, yine de 5. sezondan farkla iyi, diğerleriyle de kapışır diye geçiştiririm, muhtemelen 9.0 puan civarı alıcaktır, reddit 8,5 üstü vermez gibi geliyor, yine de ben tatmin edici buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sKjaer -- 28 Ağustos 2017; 5:48:9 >

• Yüzbaşı
    422 Mesaj
    8. sezon sızdırılan senaryoyu tekrar okudum da %90 doğru gibi duruyor
    |
    |

jon Snow'a guvenemedi heralde. O kadar uğraşıp müttefik yaptık; şimdi yatakta işi bitiremezse bizim pakt bozulur diye düşündü.

O değil de, 6 sezon boyunca yarattıkları hem duvari hem de Tyrionun karizmasını bir sezonda yerle bir ettiler. Martin umarım durumun farkındadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dr. Donanım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

jon Snow'a guvenemedi heralde. O kadar uğraşıp müttefik yaptık; şimdi yatakta işi bitiremezse bizim pakt bozulur diye düşündü.

O değil de, 6 sezon boyunca yarattıkları hem duvari hem de Tyrionun karizmasını bir sezonda yerle bir ettiler. Martin umarım durumun farkındadır.

umarım farkındadır. bari final sezonuna müdahale etsin de ben 2019 başında gelmesine razıyım yeterki adam akıllı 6 bölüm izleyelim. bu seneristlere kalırsa 5 bölüm savaş hazırlığı final bölümde savaş yaptırırlar herşey havada kalır.
    inşallah büyük savaş bittikten sonra neler olacağını etraflıca görürüz.
    |
    |

• Yarbay
    4921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Bölüm düştü diyenler, arkadaşlar bölüm şuan bitiyor, ne ara upload edildi de düşecek?

Edit: Cidden düşmüş, piratebayde bayadır var gibi gözüküyor, bunun açıklaması nedir?

Bölüme gelirsek:

Öncelikle, sızan senaryoyla zaten birebir olduğu için kimseye şu sürpriz var diyemeyeceğiz malesef. :(

Rhaegar'ı göstermeleri hoştu, biraz mistik yanı kalsın istemiş olsalar gerek çok kenardan dokundurup geçtiler, aynı şey EPIC BOATSEX için de söylenebilir. Tyrion'ın bakışı "We're fucked.", sanırım onaylamıyor durumu.

Arya'nın yeni bakışı duruşu, nerdeyse karizmatik diyeceğim, çok yakışıyor gerçekten, Greyworm'un Battle of the Bastards bölümünde 2 master'ın boğazını kesmesindeki soğukkanlılığı acayip andırdı, Sansa'ya edilen küfürler de boşa çıkmıştır, sonunda Lf'ın derslerini iyi çalıştığını ve aslında göründüğü kadar salak olmadığını anladık.

Jaime 3. sezonda yakaladığı favori karakterim koltuğunu kalıcı şekilde sağlamlaştırmıştır, 6 bölümde ancak daha da cool olabilir.

Cercei rolü gereği nefretleri toplasa da çok zekiceydi yaptıkları, mantıklı olan hamlelerdi, karşısında binlerce düşman görmektense saçma sapan gururları yüzünden yokolup giden düşman görmeyi yeğliyor, haklı da, herkes öldükten sonra kim onun şerefini sorgulayabilir ki?

Davos'un tek bir line'ı bile yoktu sanırım, en azından Dragon pit de atlasaymış, Clegane kardeşler sağlam vibe attı ortaya, bu arada CLEGANEBOWL CONFIRMED!

Son sahne daha epic olabilirdi sanki, ejderhanın boyutu da sıkıntı biliyorum ancak yine de bir şeyler eksikti sanki, Drogon'un çığlığı yokluğunu hissettirdi belki, tüyleri diken diken eden o etmeni göremedim.

Favori sahnem Tyrion'ın Cercei'ye yaptığı konuşma, abi hiç uğraşmayın verin Tyrion'a epic konuşmalar yapsın 60 dakika izletir müthişti, efsane veriyor duyguyu, 4x6'dan beri düzgün line vermiyorlardı.(I drink and i know things haricinde.)

Özetle bakarsak bir 6. sezon finali değildi, bu final daha çok son sezona biran önce tahtayı hazırlamak, bütün karakterleri yerine koymak, yoluna sokmak gibiydi, 6. sezon bir devrim niteliğindeydi, yine de 5. sezondan farkla iyi, diğerleriyle de kapışır diye geçiştiririm, muhtemelen 9.0 puan civarı alıcaktır, reddit 8,5 üstü vermez gibi geliyor, yine de ben tatmin edici buldum.

ben şuan indiriyorum ama upload hızı download hızından daha yüksek ya yok mu bunun çaresi ? böyle giderse 10 saatte inecek torrent

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not

Ben de indireyim sonra yine izlerim dedim payrıt bey çökmüş, yok arkadaş web dl versionu açılmıyor bile, webrip falan da sevmiyorum aynı boyut da olsa, zaten 5gb indirir yatarım ben de, artık 10 saat mi sürer nolur.
    |
    |
    Dr. Donanım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sKjaer

Ben de indireyim sonra yine izlerim dedim payrıt bey çökmüş, yok arkadaş web dl versionu açılmıyor bile, webrip falan da sevmiyorum aynı boyut da olsa, zaten 5gb indirir yatarım ben de, artık 10 saat mi sürer nolur.

ben 4.75 gb lık webrip amazon olanı indiriyorum gece izlerim artık sen neden webrip i sevmiyorsun ? daha iyi versiyonu mu var
    |
    |

Duvar dışında güzel finaldi.

nerden izlerim link lazım
    |
    |
    Am@deus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    996 Mesaj
    final güzeldi

ama şimdi kim bekleyecek 2019'u

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1099 Mesaj
    İnternette okuduğum senaryo sızıntıları %100 doğru çıktı. 8. sezon senaryosu da doğru çıkacak gibi. Merak edenler için sonu yazıyorum.

Jon ve Dany'nin bir kız çocuğu olacak. Dany kızını doğururken ölecek.

Son savaş white walkerlara karşı olmayacak.

Aşağıdaki karakterler hariç hepsi ölecek. Birkaç yan karakter gözümden kaçmış olabilir.

Azor ahai konusunda senaryoda hiçbirşey olmuyor.

Sansa ve gendry winterfellin başına geçecek.

Dizi finalinde Jon ve Dany'nin kızı tahta oturmuş ve biraz büyümüş şekilde yanında bu kızın danışmanı ve sağ eli Tyrion Lennister ile olacak. Tyrion Westeroun tamamında hangi karakterleree ne oldu şuan neredeler gibisinden şeyleri anlatacak.

Arya bir suikastçi olarak batıya yeni maceralara yola çıkacak.

Bronn, Oberyn Martell'in güzel kızıyla evlenip Dorne'da bir kale ve güzel bir kadın olan hayalini gerçekleştirecek.

Bölümün son sahnesinde ise Bran yeni night king olarak diriltilecek.
    Ve dizi son bulacak.
    Bu sezonda night kingin braninkine benzer görü güçleri olduğunu farketmişsinizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraközkan -- 28 Ağustos 2017; 7:7:4 >

• Yarbay
    4921 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: buraközkan

İnternette okuduğum senaryo sızıntıları %100 doğru çıktı. 8. sezon senaryosu da doğru çıkacak gibi. Merak edenler için sonu yazıyorum.

Jon ve Dany'nin bir kız çocuğu olacak. Dany kızını doğururken ölecek.

Son savaş white walkerlara karşı olmayacak.

Aşağıdaki karakterler hariç hepsi ölecek. Birkaç yan karakter gözümden kaçmış olabilir.

Azor ahai konusunda senaryoda hiçbirşey olmuyor.

Sansa ve gendry winterfellin başına geçecek.

Dizi finalinde Jon ve Dany'nin kızı tahta oturmuş ve biraz büyümüş şekilde yanında bu kızın danışmanı ve sağ eli Tyrion Lennister ile olacak. Tyrion Westeroun tamamında hangi karakterleree ne oldu şuan neredeler gibisinden şeyleri anlatacak.

Arya bir suikastçi olarak batıya yeni maceralara yola çıkacak.

Bronn, Oberyn Martell'in güzel kızıyla evlenip Dorne'da bir kale ve güzel bir kadın olan hayalini gerçekleştirecek.

Bölümün son sahnesinde ise Bran yeni night king olarak diriltilecek. İnsanlar what the fuck moduna girecek ve dizi son bulacak.
    Bu sezonda night king'in bran'inkine benzer güçleri olduğunu farketmişsinizdir.

O seneryo fan yapimi birader kac defa söyleyeceğiz. Sizan bir seneryonun o kadar detayli ve uzun olmasinin imkani yok. 7. seneryonun sizintisi oldukça kısaydı hatırlarsanız.

Ayrıca adamlar 8. sezon 2019 da gelebilir diye açıklama yapti. Daha çekimler bile başlamadı ki seneryonun o şekilde sızması imkansız.

Sizan seneryo doğru olsaydi redditte konusulurdu. Poşetin birisi hikaye gibi seneryo yazmış ve bazi kisimlari haric dogru cikmasi imkansiz bir seneryo olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,829
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.