Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26552656265726582659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben en sondaki sahneye uyuz oldum khalesi kocaman bir okun yanından geçtiğini görüyor ama kaçmıyor aksine üstüne gidiyor + bu jaime'nin khalesi'ye saldırırken bir dohrakli tarafından öldürülmesini beklerdim onu geçtim sizin kraliçesiniz savaş alanına düşmüş kimse kraliçenin yanında güvenlik önlemi almıyor ama bu son dakikalarda dohrakli atlılar ıslık ata ata geliyorlarken lannister ordusunun yerinde olmak istemezdim baya heyecanladirici bir sahne idi 4. Bölümde beklediğim kadar olay yaşanmadı sanırım 5. Bölümde baya olaylar yaşanacak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

Ben unutmuşum bunu oha bran

Bunu fark eden var mıydı?

izleyenlerin %90 ı

izleyenlerin %90'ı fark etmedi bence daha 2 hafta önce bu sahneyi izlemiştim jeton geç düştü.

• Keos :))) İngilizcem çok iyi değil ama anladım kaos bir medivendir gibi bişey diyodu efsane olmuş harbiden :))

• Ulan herkes ölsün davos yaşasın 😂 adam tam trol ya

Favorim hep jon oldu diziyi izlemeye başladığımdan beri ama ne hikmetse bazen yaptığı mallıklar beni deli ediyor.Son bölüme gelirsek gayet güzel bir bölümdü.Aryanin değişimi ni kıskandı gibi sansa.Sansanin tavirlari fazla normal degil.Bu işin içinden bir şey çıkıcak gibi.Baleishin bir şey planladığı ortada ama inşallah bu sezon baleishin ölümünü görürüz.En meraklı halimle onu bekliyorum ama son sezona kadar gidecek gibi.Jaimeye gelirsek öldürdüklerini hiç sanmıyorum.Onun rolü bence baya büyük olucak.Azor ahai bana göre ya jon yada jaime.Cerseiyi öldürecek teorisi gayet mantikli gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 5 Ağustos 2017; 0:40:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SoMaLiLiGeNç

Keos :))) İngilizcem çok iyi değil ama anladım kaos bir medivendir gibi bişey diyodu efsane olmuş harbiden :))

Benim beyin error verdi orda ilk ingilizce izledim ladderı letter anladım kaos mektup mu dedim geçtiğimiz bölümlerde gelen mektuplarla ilgilibir teori vardı lf mektuplardan endişeli filan ondan dedi sandım neyse saçmalamışım baya türkçe altyazı izleyince de uyanamadım
    youtubeda inceleme videosunu izleyince çıldırdım zaten oha yuh dedim Baya şok edici oldu benim açımdan.

• Guirello kullanıcısına yanıt
    tum sezonu verselerde izlesek

• Efsane bir bölümdü.
  • Şimdi çamur gibi izle istersen pazartesi cam gibi izlersin
  • Dany'nin ejderyalarıda ateş ediyor haa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirDavos

1. Savaşan Ordu Lannister askerlerinin tümünü mü temsil ediyordu yoksa belirli bir parçasımıydı ? Konuşmalardan çıkaramadım sayıca az görünüyordu ama konvoy uzayıp gidiyorsa bütün Ordu yanmış olabilir.

2. Dany neden erzakları yaktı ? Savaşı kazandığınds erzakları kendisi için alması mantıklı değil mi ? Sonuçta her halükarda askerlere saldırdı yani çok fazla zarar vermek istemedi gibi bir neden mantıklı gelmiyor. Dizide gösterilen tüm orduyu yaktı.

yanlış hatırlamıyosamaz bir kısmı casterly rockdaydı geri kalanı gitmişti.Tabi kings landingdekiler duruyodur

• lannisterlar bankaya odeme yapmak zorundami yaptirimi ne bankanin haciz mi gelecek ?

• Jaimle ile Bronn yine iyi yırttılar.
  • ekmarrea E kullanıcısına yanıt
    Faceless man yollayıp keserler direk borcu ödemeyeni.

• Çok efsane bölümdü ya mantık hataları soğutmuştu diziden biraz ama kalp atışlarım hızlandı malum sahnelerde.

Davos missandeiyi yokluyor casusluk için bende ilk onu düşünmüştüm ama bu bölümle beraber tyrion olma olasılığı yüksek casusun.
    Üzdü buda diğer saçmalıklar gibi tyrionun karakter gelişimine hakaret bence.
    Bide hayret bu bölüm euron fırlamadı bi yerden o nehirden gelmesini bekledim ciddi ciddide gelmedi şaşırdım.
    Bronnun ölmesi lazım bence o arbeleti ateşlemesinin sebebide oydu son şovunu yaptı ve ölecek ölmezse ne anlamı var.
    Winterfell sahnelerinde içime huzur doldu starklar o kadar acı çekti ki mutlu olduklarını görünce çok seviniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmarrea

lannisterlar bankaya odeme yapmak zorundami yaptirimi ne bankanin haciz mi gelecek ?

eğer bankaya borçlarını ödemezse banka gidip düşmanını finanse ediyor. ödemeselerdi targ kızı paraya doyacaktı yani
  • Gelecek bölüm spoiler

5. Bölüm pek bir şey olmuyor. İlk 3 bölüm gibi geneli konuşma tartışma üzerine. Fakat 6 da jon bir akgezen yakalayıp kuzeydeki lordlara akgezenlerin varlığını kanıtlamak istiyor. Duvarın kuzeyindeyken night king ve ordusu saldırıyor bu sırada dany yardıma geliyor fakar kargaşada ejderhalarından biri viserion ölecek ve diriltilecek. Night king bu ejderhaya binecek, mavi ateş çıkartan değişik bir cins işte :D Duvarı bu ejder sayesinde yıkacaklar.
  • Beyler 4.bolum link alabilirmiyim

• 5. bölüm de çıkmış diyorlar ?

• dizi eski sezonlar gibi olursa jaime orada ölür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antifa_ultra

Gelecek bölüm spoiler

5. Bölüm pek bir şey olmuyor. İlk 3 bölüm gibi geneli konuşma tartışma üzerine. Fakat 6 da jon bir akgezen yakalayıp kuzeydeki lordlara akgezenlerin varlığını kanıtlamak istiyor. Duvarın kuzeyindeyken night king ve ordusu saldırıyor bu sırada dany yardıma geliyor fakar kargaşada ejderhalarından biri viserion ölecek ve diriltilecek. Night king bu ejderhaya binecek, mavi ateş çıkartan değişik bir cins işte :D Duvarı bu ejder sayesinde yıkacaklar.

titredim
  • 
Sayfa: önceki 26552656265726582659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.