Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2053. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20512052205320542055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bölümü şimdi çektım izleyıp yorumumu yaparım ınmesını beklerken bile kıpır kıpır oldm
  • Ya beyler hatırlayamadım da;

Myrcella nasıl ölmüştü ?
  • Güzel bölümdü :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt

gemiye binmeden önce kadın bunu dudağından öpüp zehirlemişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Ya beyler hatırlayamadım da;

Myrcella nasıl ölmüştü ?

Zehirlendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesalaksacmasorularbunlar

Hala jon un dirileceğini düşünenler var neyin kafası acaba

Bu mesaj burda kalsın,
    dirilince
    dalgamızı geçeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Orijinalden alıntı: SirDavos

Dorne u harcadılar matmazel. Yazarın bunlara Nasıl izin verdiğini anlamadım. Adamın kitaplarda anlattığı herşeyi yok sayan olaylar oluyor ve sesini çıkartmıyor. Yazık

Mantıklı olanı yaptı. 6.kitap yeni sezondan önce çıksaydı, böyle şeyler olmucaktı büyük ihtimal ama hem kitap okunsun hem dizi izlensin diye böyle yaptıklarını düşünüyorum.

Mantıklı hiçbir tarafı yok dizideki Dorne hikayesinin.

Martell'lara bağlı olan 30 tane hane var yanılmıyorsam. Hiçbirisi gayrimeşru Ellaria'ya bağlılık yemini etmez. Ellaria "Elia öldürüldü, Oberyn öldürüldü ama hiçbir şey yapmadın." diyor. Adam başından beri Tywin'i bitirme amacında zaten karaktere hiç ama hiç derinlik katmadılar ki böyle olduğunu da hiçbir zaman bilmeyecek dizi izleyicileri. En azından Arianne ve Aegon dizide olsaydı Dorne çok ama çok ilgi çekici bir kısım olurdu.

Mantıklı olanı yaptı derken Dorne'daki olayları kastetmedim. Kitap ve dizinin paralel giderken kopması hakkında öyle dedim.

Dorne meselesine ben de kızgınım. Saçma sapan bir iş yaptılar. Hele 4.kitabı okuduktan sonra diziye olan sempatimde azaldı bu olay yüzünden. Doran Martell'in işe yaramaz,akılsız bi adam gibi görüyor şimdi kitaptan bihaber kişiler.

Kitaptaki arianne,hotah,sand snakes kısımları en zevk aldığım bölümlerdi. Büyük ihtimalle arianne'de görünmez dizide. Hiç yaşamamış gibi davranmaları çok saçma geliyor. Quentyn'de görünmeyecek galiba. Bari onu gösterselerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

quote:

Bu mesaj burda kalsın,
    dirilince
    dalgamızı geçeriz.

Melisandre sahnesi dirileceğine büyük bir işaretti bence.

• İdare etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

quote:

Bu mesaj burda kalsın,
    dirilince
    dalgamızı geçeriz.

Melisandre sahnesi dirileceğine büyük bir işaretti bence.

Yok abi, Jon di-ri-le-cek. Başka yol yok yani.

• Güzelim Melisandre ne hale döndü öyle ya.

Yukarılarda bir arkadaş yazmıştı, Jon'u diriltmek için kendi ömrünü ona vermiş filan olabilir belkide.
  • Melisandre daha önce de kolyeyi çıkarmıştı ama böyle bir şey görmemiştik. Ben de Jon'u diriltmek için ömrünü vermiş olabileceğini düşünüyorum.
  • TiGER001 kullanıcısına yanıt

Melisandre omrunu falan verdi gibi birsey olamaz. Taktigi kolye sayesinde genc gorunuyor Melisandre

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SirDavos

Dorne u harcadılar matmazel. Yazarın bunlara Nasıl izin verdiğini anlamadım. Adamın kitaplarda anlattığı herşeyi yok sayan olaylar oluyor ve sesini çıkartmıyor. Yazık

Mantıklı olanı yaptı. 6.kitap yeni sezondan önce çıksaydı, böyle şeyler olmucaktı büyük ihtimal ama hem kitap okunsun hem dizi izlensin diye böyle yaptıklarını düşünüyorum.

Mantıklı hiçbir tarafı yok dizideki Dorne hikayesinin.

Martell'lara bağlı olan 30 tane hane var yanılmıyorsam. Hiçbirisi gayrimeşru Ellaria'ya bağlılık yemini etmez. Ellaria "Elia öldürüldü, Oberyn öldürüldü ama hiçbir şey yapmadın." diyor. Adam başından beri Tywin'i bitirme amacında zaten karaktere hiç ama hiç derinlik katmadılar ki böyle olduğunu da hiçbir zaman bilmeyecek dizi izleyicileri. En azından Arianne ve Aegon dizide olsaydı Dorne çok ama çok ilgi çekici bir kısım olurdu.

Mantıklı olanı yaptı derken Dorne'daki olayları kastetmedim. Kitap ve dizinin paralel giderken kopması hakkında öyle dedim.

Dorne meselesine ben de kızgınım. Saçma sapan bir iş yaptılar. Hele 4.kitabı okuduktan sonra diziye olan sempatimde azaldı bu olay yüzünden. Doran Martell'in işe yaramaz,akılsız bi adam gibi görüyor şimdi kitaptan bihaber kişiler.

Kitaptaki arianne,hotah,sand snakes kısımları en zevk aldığım bölümlerdi. Büyük ihtimalle arianne'de görünmez dizide. Hiç yaşamamış gibi davranmaları çok saçma geliyor. Quentyn'de görünmeyecek galiba. Bari onu gösterselerdi.

Ben hala mal gibi Aegon'un görüneceğini umuyorum direk Dorne'a saldırıp yönetimi eline alsa çok güzel olur çünkü bu Sand Snakes ve Ellaria ile gitmez orası. Büyük bir savaş çıkacak eninde sonunda ve savaşın kaderini Dorne ve Tyrell'lar belirler. Umarım 9 bölüm boyunca bir kere bile olsun Dorne'u göstermemezlik yapmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

O kadının öyle bir şey çıkacağını tahmin ediyordum o yüzden son sahnede hiç şaşırmadım,bu arada kadın witcher 3'deki mezar acuzelerine benziyor

Aga Witcher 3'teki bizim sorceresslar da böyle işte Yennefer falan hep büyü sayesinde güzel yoksa onlar da böyle, canlı görünce kötü oluyor insan

Hadi len, yenneferle kızıl kadını karşılaştırmayalım lütfen.

• Beklenti daha büyük olsada yinede güzeldi özlemişiz
  • Düşündükçe midem bulanıyor lan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Orijinalden alıntı: Freeze MF

O kadının öyle bir şey çıkacağını tahmin ediyordum o yüzden son sahnede hiç şaşırmadım,bu arada kadın witcher 3'deki mezar acuzelerine benziyor

Aga Witcher 3'teki bizim sorceresslar da böyle işte Yennefer falan hep büyü sayesinde güzel yoksa onlar da böyle, canlı görünce kötü oluyor insan

Hadi len, yenneferle kızıl kadını karşılaştırmayalım lütfen.

Öyle aga uzgunum Git araştır Yennefer 100+ yasinda ve kamburu olan bi kadin aslinda ama buyu sayesinde guzel, tum sorceresslar oyle sahi

• İşten eve yeni geldik 1080p bastık hadi hayırlı olsun yeni sezon
  • arkadaşlar şimdi final kısmında ne oldu anlamadım
    kızıl kadın neden öyle birden yaşlandı lan
  • 
Sayfa: önceki 20512052205320542055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.