Şimdi Ara

Game mouse pad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
22
Cevap
1
Favori
2.807
Tıklama
Giriş
    337 Mesaj
    beyler mouse pad almayı düşünüyorum ama ne alıcam anlamadım bin bir türlü mouse pad var bunların kalitesi nasıl anlaşılır alırken neye dikkat etmeliyiz

|
    |

kaliteye gelince de piyasada razer, steelseries, khan gaming gibi sadece oyunculara yönelik ürün üreticileri var.

2. olay da mouse padlerin meteryalini seçmelisin. kumaş olanları var, sert malzemeler var plastik, aluminyum vs. kendine uygun olanı seçmelisin.

bende khan gaming rapid pad var ve şimdiye kadarki aldığım en iyi mouse pad bu. şu an da kullanıyorum. 6mm kalınlıkta, yıpranma hiç yok denilebilir 2 yıla yakın zamanda, yüzey çok büyük ve kayganlık çok iyi

http://www.hepsiburada.com/Liste/khan-gaming-series-rapid-cloth-oyuncu-mouse-pad/productDetails.aspx?productId=bd93627&categoryId=29&SKU=BD93627
    |
    |

• Yarbay
    9164 Mesaj
    5 liraya aldığım bilek korumalı mouse padi kullanıyorum hiç bir problem yok. Kayganlık falan da güzel , gerek yok bu kadar para vermeye bez parçasına :D

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Binbaşı
    1025 Mesaj
    gerek yokmuş :D bütçeni şöyle ona göre yardım edelim.ama yukarıda arkadaşların dediği pad markaları iyidir.mousea göre tercih yap oyununa göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: fasakasa

5 liraya aldığım bilek korumalı mouse padi kullanıyorum hiç bir problem yok. Kayganlık falan da güzel , gerek yok bu kadar para vermeye bez parçasına :D

Bir söz vardır mousepad'la ilgili bir : gaming mousepad'a bez parcası demek porche'ye demir yığını demektir
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Casper mouse'a 5 liralıga gerek yok 2-3 liralık yeterli.Ancak bi Razer Deathhadderdan 5 liralık padden performans alabilecenmi acaba : )

|
    |
    Arkadaşlar Logitech G500 için nasıl bir mousepad önerirsiniz. İnternetten baktığımda 40 cm * 30 cm olarak gözüküyorlar. Bana bunlar aşırı büyük. Orta boyda ama kaliteli bir mouse pad önerebilir misiniz?
    |
    |
    Büyüklüğü çok önemli değil. Oyun oynarken mouse u nasıl oynattığını düşün ve mevcut alanını ona göre karar ver. Medium boyutlu bir mouse pad kullanıyorum. İkinci mouse kullanamyacaksam Large boyutlardaki mousepadlere gerek olmaz kanımca.
    |
    |
    Bende çoğu mouse pad e baktım. Hepsi 40cm diyor ama ben en fazla 20 cm falan kullanıyorum. Orta boy kaliteli bir mousepad lazım bana.

Orijinalden alıntı: gD

Bende çoğu mouse pad e baktım. Hepsi 40cm diyor ama ben en fazla 20 cm falan kullanıyorum. Orta boy kaliteli bir mousepad lazım bana.

steelseries qck medium.boyu ne çok büyük ne çok küçük.27x35 sanırım.yada tam emin değilim.sanalmarketim gibi sitelerde ayrıntılı yazar.
    |
    |

|
    |
    vallaha hocam ben bunu düşünüyorum ama khan hiç bir yerde yok sadece hepsi buradada o biraz kıllandırdı beni :D fiyat performans açısından en iyiside khan gibi duruyor

http://www.hepsiburada.com/Liste/khan-gaming-series-dual-sided-oyuncu-mouse-pad-with-non-slip-rubber/productDetails.aspx?productId=bd93628&categoryId=29

Orijinalden alıntı: FOXXTR

vallaha hocam ben bunu düşünüyorum ama khan hiç bir yerde yok sadece hepsi buradada o biraz kıllandırdı beni :D fiyat performans açısından en iyiside khan gibi duruyor

http://www.hepsiburada.com/Liste/khan-gaming-series-dual-sided-oyuncu-mouse-pad-with-non-slip-rubber/productDetails.aspx?productId=bd93628&categoryId=29

kanka bana gelsin incelemesini sana ts den bildirecem dedim :D sabreyle az :D
    |
    |

• Yarbay
    2876 Mesaj
    Beyler G500 kullanıyorum ve mousepad arıyorumi ne önerirsiniz ? Çok büyük olmasın ama normal mousepad kadarda olmasın ortaboy hangisi oluyor ebat olarak ?

Orijinalden alıntı: bediralkan

orta boy mouse pad khan blacx veya quick pad alabilirsin kumaş pad istiyorsan

Kalınlığı düşük geldi blacx 'in ve quick 'in.

Orijinalden alıntı: hie

quote:

Orijinalden alıntı: bediralkan

orta boy mouse pad khan blacx veya quick pad alabilirsin kumaş pad istiyorsan

Kalınlığı düşük geldi blacx 'in ve quick 'in.

düşük olması iidr.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hie

Beyler G500 kullanıyorum ve mousepad arıyorumi ne önerirsiniz ? Çok büyük olmasın ama normal mousepad kadarda olmasın ortaboy hangisi oluyor ebat olarak ?

bugün g500 en sonunda elime ulaştı. khan gaming series dual surface kullanıyorum mousepad olarak. fiyatına göre cok cok iyi bir mousepad.
    |
    |
    |
    |
    Ryzen 5 3600 - ASUS TUF B450-PLUS GAMING - 2x8GB Crucial Sports 3000MHz - MSI VENTUS RTX 2080 - XIGMATEK BEAST - LG 24 24GL600F 144Hz - SteelSeries Arctis 7 2019 Edition - A4TECH X7-G800V - Steelseries QCK HEAVY - Steelseries Rival 300 Hp Omen Edition-

Hp Omen 15 Late 2017 - iPhone 7 32 GB.

That's all folks.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.