Şimdi Ara

GALERİCİDEN ALDATMA DERSLERİ YORUM SİZİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nestea10

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-sahibinden-2010-model-bmw-5.20d-premium-hasarsiz-hasarli-fiyatin-115237291/detay

Araç buluntudur derken ne demek istiyorlar?

Araç çalınmış , sonra bulmuşlar satıyorlar bu demek oluyor bunun gibi birçok ilan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam kendi çapında haklı, açık açık söylüyor ben böyle para kazanıyorum diyor, sende bul bir tane keriz paraları cukkala diyor.
    Para denkleştirmişsin araç alacaksın, zor kazanmışsan eğer, alacağın aracı iyi seçersin. Uyanık ol üçkağıtçıların avı olma. Ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliUmut07

toplu mesaj mı atsak, siteye üye olan arkadaşlar olarak?

aynı mesajı atsak biraz yüzü kızarır belki ... ... şerefsizi.

edit:imla

kızaracak yüz yoktur bence. utanmadan yazmış bi de açık açık

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646
    kızaracak yüz yoktur bence. utanmadan yazmış bi de açık açık

sitenin hiç denetimi de yok artık galiba. ilan verirken telefon yazdırmazlar, böyle ahlak dışı durumlara müdahale etmezler.
  • yazıklar olsun resmen kandırmaca yutturmaca bu piyasa nebiçim hal aldı böyle
  • Allah Allah Allah Allah, çok şapşalca

En azından hangi zihniyette olduğunu göstermiş, o galerinin adını hafızalarımıza kazıyalım; bedava verse bile alınmaz artık.
  • Aldatan bizden değildir. Hz. Muhammed sav.

• bu açıklamayı okuyup o arabayı alan adama yazıklar olsun. hayır öyle bir adamdan ucuza alacağıma pahalıya alırım daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kinglbj23

Amg oglu.

• quote:

Amg oglu.

• Plakasını sosyal medyada dolaştırsak daha büyük sevaba gireriz onlarda nah satar.
  • tavan camı kırılmış mı ben mi yanlış gördüm?
  • Valla belki biraz sert olacak ama yalancı-düzenbaz-yüzsüz olmadıktan sonra galerici olmak çok zor.İlandaki gibi pert arabayı boya var deyip satarlar işte.Bu arabanın pert kaydı var dese kaç paraya kaktırabilirki vatandaşa. İstisnai galeriler vardır ama mumla arayıpta bulmak lazım.
  • arac resimdeki halinden çok daha fazla hasarlı ön kısımda kaput acıkken dikkatli bakılırsa radyatör ve sağ çamurluk ön kısmından belli tampon tekrardan yerine takılmış kaldıki yapılsa ikinci elinden daha pahalıya patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Aslinda 30-35'e verse toparlanabilir.

Motor fena degil sanki.

Bu araçlarin pertleri bile pahali

Kesinlikle 50 bine öyle bir araba alırım ki 50 sene konuşulur
  • quote:

Amg oglu.

• Bu galerinin diğer ilanları bölümüne baktınız mı? Çok saçmasapan geldi bana.
  • o fiyata satamaz bence komple tavan değişecek düzeltme olmaz cunku cam tavan :)
  • pertçi=nekrofili
  • bu arabadan hiç bir hayır gelmez bir kere tavan gitmiş benim yorumum tavanı hasar gören hiçbir arabayı almazdım bu benim şahsi fikrim herkesin ki farklı olabilir ama arkadaşa katılıyorum hangi gariban 50.000tl bulmuş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.